Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  25 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 25 Eylül cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 25 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  25 Eylül günlük burç

  25 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (25 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, finansal anlamda yatırımlarınızla alakalı zorlayıcı olduğunu düşündüğünüz konulara meslek hayatınızdan destek alabilirsiniz. Olayları lehinize çevirebilirsiniz. Enerjinizi dikkatli kullanırsanız güzel bir gün sizleri bekliyor.

  BOĞA BURCU (25 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, ikili ilişkilerinizde aktif olacağınız bir gün. Bazen duygularınızla alakalı karmaşaya düşebilirsiniz.  Kendinizle ilgilenmek keyif verecektir. Seyahat planları yapın, eğitim almak istiyorsanız onunla alakalı araştırmalara girişin. Günü keyifli geçirin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (25 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, maddi konularla alakalı gelişmeler sizleri bekliyor. Ortaklaşa gelirlerinizi iyileştirme amaçlı girişimlerinizi arttırmak için araştırmalar yapabilir bazılarınız otoriter figürlerle görüşmeler yaparak destekler alabilir. Hislerinize güvenin.

  YENGEÇ BURCU (25 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün ikili ilişkilerinizle güzel bir gün sizi bekliyor. Olaylara daha objektif yaklaşabilirsiniz. Kendinizi güzelce ifade edip karşı tarafı etkileyebilirsiniz. Keyfini çıkarın.

  ASLAN BURCU (25 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, özellikle iş çevrenizden desteklendiğinizi hissedebilir, olaylara bakışınızı değiştirebilirsiniz. Bir fırsat yaratıp lehinize sonuçlanan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi düzenleyin günün keyfini çıkarın.

  BAŞAK BURCU (25 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, aşk hayatınız canlanıyor. Sevgilinizle, flörtünüzle günün keyfini çıkarın derim. Adil davrandığınız bir gün. İkili ilişkilerinizde hislerinize güvenin. Çocukları olanlar eğlenceli yerlere gidip tabii ki mesafeye dikkat ederek onları mutlu edebilir.

  TERAZİ BURCU (25 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, ev, aile konularında geçen bir Cumartesi sizi bekliyor. Dekorasyon alımı yapabilir, yaşam alanınızı düzenleyebilirsiniz. Aile üyeleriyle güzel bir yemek organizasyonu yaparak günün keyfini çıkarabilirsiniz.

  AKREP BURCU (25 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, yakın çevrenizden destekler alabileceğiniz bir gün. Birlikte tatil planları yapı kısa kaçamaklar gerçekleştirebilirsiniz. Eğer flörtünüz ya da sevgiliniz varsa günü onunla da geçirmek keyif verecektir.

  YAY BURCU (25 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, maddi kazanımlarınız için girişimlerde bulunabilir, ailenizden destekler görebilirsiniz. Günlük rutinlerinizi düzenleyebilir, varsa evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi tekrar yenilemek istiyorsanız sağlığınıza gereken özeni göstermekle başlayın.

  OĞLAK BURCU (25 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, romantik olabileceğiniz bir gün. Aşk,flört çanları çalıyor. Hislerinizle hareket etmek isteyebilirsiniz. Kendinize güvenin. Ne olabilir? Nasıl ilerlenebilir? sorularının cevapları sizde.

  KOVA BURCU (25 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, ailevi gündemlerinizle birlikte artık bilinçaltı konularında biraz rahatlamanız gerekiyor. Onlarla konuşarak sizi neyin engellediğini, birlikte nasıl çözümler üretebileceğinizi görebilir, mutlu olabilirsiniz. Güzel bir gün.

  BALIK BURCU (25 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, yakın çevreniz ve sosyal ortamınızda aktif olacağınız bir gün. Kendinizi net ifade edebilir onlardan destekler alabilirsiniz. Kısa kısa seyahatler yapabilir, organizasyonlara katılarak günün keyfini çıkarabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz