Diğer
  Ana SayfaHaber25 haftalık hamile olan şarkıcı Bengü'den karnı burnunda poz!

  25 haftalık hamile olan şarkıcı Bengü’den karnı burnunda poz!

  -

  2018’de iş insanı Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturan Bengü, bir yıl sonra kızı Zeynep’i kucağına almıştı. Şu sıralar ikinci bebeğini bekleyen ünlü şarkıcıdan yeni fotoğraflar geldi.

  42 yaşındaki Bengü, “İkinci mi?” derken, “Ne güzel sürpriz!” derken ve “Oğlumuz oluyor.” derken, hoş geldin 25. hafta…” ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcının fotoğrafları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

  BENGÜ: İLK HAMİLELİĞİMDE DOĞUMA KADAR ÇALIŞTIM

  Pandemi nedeniyle konser veremeyen Bengü, temmuz ayında iki düğünde sahne alacağını açıklamıştı. Sanatçı, konuyla ilgili, “Ağustos ayında da konserler başlıyor. Herhalde ekime kadar çalışacağım. Çünkü hamileliği bir hastalık gibi görmüyorum. İlk hamileliğimde de doğuma kadar çalışmıştım.” ifadelerini kullanmıştı.

  “İKİNCİ İLE SAHALARA VEDA ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM”

  Bengü, ikinci bebeklerine eşinin ismi Selim’i koyacaklarını da söylemişti. Ünlü şarkıcı, “Toplamda kaç çocuk sahibi olmayı istiyorsunuz?” sorusuna ise, “Babamıza kalsa 4-5 tane olacak ama bende o yok. Yaş sınırını aşıyorum. İkinci ile sahalara veda etmeyi düşünüyorum. Bir kız, bir erkek yeter. Babasını çok seviyorum, oğlunu da çok seveceğim.” yanıtını vermişti.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz