Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  25 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 25 Kasım perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 25 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  25 Kasım günlük burç

  25 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (25 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, özel hayatınızda ve sosyal çevrenizde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Olaylara yaklaşımınız her zamanki gibi olmayabilir,tek başınıza hareket etmek daha iyi gelebilir. Maddi yatırımlarınız için aniden yapacağınız girişimler iyi sonuç vermeyebilir. Günü daha stabil geçirmelisiniz.

  BOĞA BURCU (25 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, hane halkı ve ailevi konularda özellikle otoriter figürlerle anlaşmada sorunlar yaşanabilir. Kendinizi ifade ederken anlaşılmadığınızı hissetmeniz meslek hayatınıza da yansıyabilir. Bundan kaynaklı daha ılımlı olmanız gerekiyor. Aniden kendinizi mutsuzluğa itme eğiliminiz olduğu için kafanızı dağıtmak daha iyi gelecektir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (25 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, yakın çevrenizle alakalı iletişiminizde olaylara daha depresif yaklaşabilirsiniz. Kuzen ya da kardeşlerinizle alakalı alacağınız haberlerde ani çıkışlar sergileyebilirsiniz. Eğitiminiz ve seyahatlerinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Sakin kalmalısınız. Sağlığa dikkat.

  YENGEÇ BURCU (25 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, maddi yatırımlarınız için beklenmedik durumlar görülebilir. Özellikle borç, kredi gibi durumlarınız varsa sizi zorlayabilir. Çıkış yolu ararken sosyal çevreniz ile gerilebilirsiniz. Sakin kalmalı kişilerden beklediğiniz destekler istediğiniz gibi olmayabilir.

  ASLAN BURCU (25 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, ikili ilişkilerinizde kendinizi ifade etmek isterken aniden gelişebilecek olaylara gebe bir gün. Ortaklıklara ve evliliğinize dikkat etmeniz gerekebilir. Yapacağınız depresif çıkışlar meslek hayatınıza da yansıyabilir. Ruhunuza iyi gelen şeylere yönelmelisiniz.

  BAŞAK BURCU (25 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, gizli saklı kalmış olaylar bugün karşınıza gelebilir. Ruhunuzu dinginleştirmek için meditasyon, bilinçaltı çalışmaları yapabilir, endişelerinizden uzaklaşabilirsiniz. Sağlık için girişimlerde bulunabilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek iyi gelebilir.

  TERAZİ BURCU (25 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, sosyal çevrenizde, özel yaşamınızda anlaşmazlıkların yaşanabileceği bir gün. Aranızda eğer para alışverişi varsa bu konular canınızı sıkabilir. Aniden gelebilecek olaylar söz konusu. Umutlarınızı, hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizden destekler görebilirsiniz.

  AKREP BURCU (25 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, kariyer ve aile hayatınızda otoriter figürlerle anlaşmazlık yaşanabilir, kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz. Olayların büyümemesi için neyi nasıl anladığınıza dikkat etmelisiniz. Yakın ilişkilerinizle ani maceralara atılabilirsiniz ancak sonuç istediğiniz gibi olmayabilir. Sakin kalın.

  YAY BURCU (25 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, yurtdışı bağlantılı konular ya da uzak çevreden gelebilecek haberler gündeminizi oluşturabilir. Eğitim hayatınız ve seyahatlerinizde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendinize,sağlığınıza odaklanarak günü daha keyifle geçirebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (25 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, ortaklı maddi gelirlerle alakalı gelişmelerin yaşanabileceği bir gün. Yatırımlarınızla alakalı bugün adım atmamanız daha sağlıklı olabilir. Aniden riskli girişimler sergilemeniz sonucu ruh halinizde sıkıntılar yaşanabilir.Daha stabil kalmalısınız.

  KOVA BURCU (25 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, ikili ilişkilerinizde, evliliğinizde, imzalı işlerinizde sıkışmış hissedebileceğiniz bir gün. İmza atarken maddeleri iyi okuyun. Ailevi ve emlak konularında aniden çıkışlar söz konusu olabilir. Genel olarak sağlığınız için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  BALIK BURCU (25 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, günlük rutin işlerinizde biraz gerilmiş hissedebilir, diğer günlere göre olaylara daha depresif yaklaşabilirsiniz. Ruhunuzu dinginleştirmeye çalışın. Özellikle yakın çevrenizden alacağınız ani haberler olaylarda kızmanıza neden olabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz