Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  25 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 25 Mart 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 25 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (25 MART 2022)

  Sevgili Koç; bugün duygularınızı arka plana atıp gerçeklerle ilerleyebilirsiniz. Ayrıca kariyer hayatınızda bazı problemler yaşanabilir, sakin kalmaya çalışın ve ego yapmayın sevgili koçlar.

  BOĞA BURCU (25 MART 2022)

  Sevgili Boğa; yurt dışı, eğitim, iş hayatınızda problemler yaşanabilir. Ayrıca psikolojik olarak hassaslaşabilirsiniz, sakin kalmaya çalışın. Arkadaşlarınızla olmak bu sene sizi şifalandırıyor.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (25 MART 2022)

  Sevgili İkizler; maddi kaynaklarınız, finans konularında harcamalarınız bugün artabilir. Bundan dolayı ani dürtüsellikle maddi kaynaklarınızı değerlendirmenizi tavsiye etmem. Ayrıca sosyal çevrenizle ilgili bazı sorunlar sizi üzebilir.

  YENGEÇ BURCU (25 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; ilişki ya da ortaklığınızla ilgileniyorsunuz ama duygularınızı yansıtmakta güçlük çekebilir gerçeklerle ilerlemek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda ise bazı problemler yaşanabilir, egosal davranmamaya ve inatçı olmamaya dikkat edin.

  ASLAN BURCU (25 MART 2022)

  Sevgili Aslan; çalışma hayatınızla, yanınızda çalışanlarla ilgilenebilirsiniz ama inatçı ve dik kafalı davranışlar sorunlara sebep olabilir. Ayrıca seyahat, yurt dışı, eğitim, hukuk konularında engellerle ve sorunlarla karşılaşılabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (25 MART 2022)

  Sevgili Başak; aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgilenebilirsiniz ama duygularınızı yansıtmakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca harcama ve ödemelerinize dikkat etmelisiniz.

  TERAZİ BURCU (25 MART 2022)

  Sevgili Terazi; aile ve evinizle ilgilenebilirsiniz ve sorumluluklarınızı yerine getirirken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca partner ya da ortakla bugün anlaşmazlıklar yaşanabilir, dikkatli olun. Bugün inatçı davranan aslında hata yapan.

  AKREP BURCU (25 MART 2022)

  Sevgili Akrep; kardeşler, yakın çevre, eğitim ve iletişimle ilgili bugün inatçı ve taviz vermez davranılırsa sorular yaşanabilir. Baş ağrısı ve migren ataklarına ise dikkat edin sevgili akrepler.

  YAY BURCU (25 MART 2022)

  Sevgili Yay; maddi kaynaklarınız, ürettiklerinize daha çok yönelebilirsiniz ama çocuk, aşk, flört, şans oyunlarıyla ya da hobiden dolayı fazla harcama yapabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Bugün kendinizi aslında çok daha değerli ve iyi hissedebilirsiniz, maddi kaynaklarınızla ilgili kadınlardan gelebilecek yardım ve önerileri kabul edin.

  OĞLAK BURCU (25 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; kendi otoritenizi ortaya koyduğunuz ve duygularınızla ilerlediğiniz bir gündesiniz. Aile içinde problemler gerçekleşebilir. Sorumluluklarınız bu süreçte artabilir sevgili oğlaklar.

  KOVA BURCU (25 MART 2022)

  Sevgili Kova; bugün içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendinize özel zaman ayırmak, meditasyon yapmak için ise harika bir gündesiniz. Kardeşler, yakın çevre, eğitim ya da iletişim de bugün yanlış anlaşılabilirsiniz, sert ve ketum ifadeler sizi zor durumda bırakabilir.

  BALIK BURCU (25 MART 2022)

  Sevgili Balık; sosyal çevrenizle ilgilendiğiniz ve topluluk-derneklerde sorumluluklarınızın üstüne düştüğünüz bir gündesiniz ama fazla harcama yapabilirsiniz. Sakin kalmalısınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz