Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  25 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 25 Şubat 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 25 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (25 ŞUBAT 2022)

  Ay bugün 06:24’ten 19:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni kararlar, yeni başlangıç ya da herhangi bir özel durumla ilgilendiğiniz konu sonuçsuz kalır ve sistemde kaybolur. Dinlenme, boş işlerle uğraşma zamanıdır. Hukuk, eğitim, seyahat, yurt dışı konularıyla ilgili kandırılmaya da açık bir gün olduğu için dikkat etmelisiniz.

  Ay 19:27’den sonra oğlak burcuna geçmesiyle; kariyer ve iş hayatınızla ilgilenmek isteyebilir ve çok çalışabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (25 ŞUBAT 2022)

  Ay bugün 06:24’ten 19:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni kararlar, yeni başlangıç ya da herhangi bir özel durumla ilgilendiğiniz konu sonuçsuz kalır ve sistemde kaybolur. Dinlenme, boş işlerle uğraşma zamanıdır. Maddi kaynaklarınızla ilgili kandırılmaya da açık bir gün olduğu için dikkat etmelisiniz.

  - Advertisement -

  Ay 19:27’den sonra oğlak burcuna geçmesiyle; yurt dışı seyahat, eğitim, hukuk, uzak akrabalarınızla ilgilenebilirsiniz. Seyahat edebilirsiniz ya da bir seyahat planı düzenleyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (25 ŞUBAT 2022)

  Ay bugün 06:24’ten 19:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni kararlar, yeni başlangıç ya da herhangi bir özel durumla ilgilendiğiniz konu sonuçsuz kalır ve sistemde kaybolur. Dinlenme, boş işlerle uğraşma zamanıdır. İlişkilerle ilgili kandırılmaya da açık bir gün olduğu için dikkat etmelisiniz.

  Ay 19:27’den sonra oğlak burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklar, para, finans konularıyla ilgilenmeye başlayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (25 ŞUBAT 2022)

  Ay bugün 06:24’ten 19:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni kararlar, yeni başlangıç ya da herhangi bir özel durumla ilgilendiğiniz konu sonuçsuz kalır ve sistemde kaybolur. Dinlenme, boş işlerle uğraşma zamanıdır. Çalışma hayatınızda, yanınızda çalışanlar tarafından kandırılmaya da açık bir gün olduğu için dikkat etmelisiniz. Beslenmenize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  Ay 19:27’den sonra oğlak burcuna geçmesiyle; ilişki, evlilik ya da ortağınızla ilgilenebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (25 ŞUBAT 2022)

  Ay bugün 06:24’ten 19:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni kararlar, yeni başlangıç ya da herhangi bir özel durumla ilgilendiğiniz konu sonuçsuz kalır ve sistemde kaybolur. Dinlenme, boş işlerle uğraşma zamanıdır. Aşk, flört. Çocuk ya da hobinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  Ay 19:27’den sonra oğlak burcuna geçmesiyle; gündelik işler, yanınızda çalışanlarla ilgilenebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (25 ŞUBAT 2022)

  Ay bugün 06:24’ten 19:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni kararlar, yeni başlangıç ya da herhangi bir özel durumla ilgilendiğiniz konu sonuçsuz kalır ve sistemde kaybolur. Dinlenme, boş işlerle uğraşma zamanıdır. Ev, ailenizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  Ay 19:27’den sonra oğlak burcuna geçmesiyle; aşk, flört, eğlence, çocuk ya da hobinizle ilgilenebilirsiniz. Güzel bir akşam sizi bekliyor.

  TERAZİ BURCU (25 ŞUBAT 2022)

  Ay bugün 06:24’ten 19:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni kararlar, yeni başlangıç ya da herhangi bir özel durumla ilgilendiğiniz konu sonuçsuz kalır ve sistemde kaybolur. İletişim, eğitim, kardeşlerle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  Ay 19:27’den sonra oğlak burcuna geçmesiyle; evinizle ve ailenizle vakit geçirmek size gelecektir.

  AKREP BURCU (25 ŞUBAT 2022)

  Ay bugün 06:24’ten 19:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni kararlar, yeni başlangıç ya da herhangi bir özel durumla ilgilendiğiniz konu sonuçsuz kalır ve sistemde kaybolur. Maddi kaynaklarınızla ilgili dolandırılmaya açıksınız, bugün dikkatli olun sevgili akrepler.

  Ay 19:27’den sonra oğlak burcuna geçmesiyle; kardeşler, yakın çevre, medya alanıyla ilgilenebilir, kısa mesafe seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

  YAY BURCU (25 ŞUBAT 2022)

  Ay bugün 06:24’ten 19:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni kararlar, yeni başlangıç ya da herhangi bir özel durumla ilgilendiğiniz konu sonuçsuz kalır ve sistemde kaybolur. Ev ya da ailenizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilişiniz.

  Ay 19:27’den sonra oğlak burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklarınızla ve parayla ilgilenebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (25 ŞUBAT 2022)

  Ay bugün 06:24’ten 19:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni kararlar, yeni başlangıç ya da herhangi bir özel durumla ilgilendiğiniz konu sonuçsuz kalır ve sistemde kaybolur. Yakın çevre, kardeş ya da iletişimde yanılgıya düşebilirsiniz.

  Ay 19:27’den sonra oğlak burcuna geçmesiyle; kendinizi doğru ifade etmeye başlıyorsunuz, anaç ve kol kanat geren bir tavır sergileyebilirsiniz. Kilo alabilirsiniz, dikkatli olmalısınız.

  KOVA BURCU (25 ŞUBAT 2022)

  Ay bugün 06:24’ten 19:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni kararlar, yeni başlangıç ya da herhangi bir özel durumla ilgilendiğiniz konu sonuçsuz kalır ve sistemde kaybolur. Yakın çevre, kardeş ya da iletişimde yanılgıya düşebilirsiniz.

  Ay 19:27’den sonra oğlak burcuna geçmesiyle; içe çekilebilir, depresif hissedebilirsiniz. Meditasyon yapmak ruhunuzu dinlendirmek, kendinize zaman ayırmak için güzel bir akşam sizi bekliyor.

  BALIK BURCU (25 ŞUBAT 2022)

  Ay bugün 06:24’ten 19:27’ye kadar ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni kararlar, yeni başlangıç ya da herhangi bir özel durumla ilgilendiğiniz konu sonuçsuz kalır ve sistemde kaybolur. Kariyer hayatınızla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  Ay 19:27’den sonra oğlak burcuna geçmesiyle; sosyalleşebilir, dernek, cemiyet, topluluklarda vakit geçirebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....