Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji26 Ekim günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  26 Ekim günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 26 Ekim salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 26 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  26 Ekim günlük burç

  26 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (26 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün daha çok ev, aile, yuva konuları gündeminizde olabilir. Ebeveynlerinizle görüşmeler yapabilir, taşınmak ev alım satımı isteyenler yeni girişimlerde bulunabilir. Otoriter figürlerle konuşmalarınızda dikkatli olmalısınız.

  BOĞA BURCU (26 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, iletişiminizin aktif olacağı bir gün. Yakın çevreniz, eğitim hayatınız ya da kısa seyahatler gündeminize gelebilir. İnternet üzerinden araştırmalar yapabilir, sosyal medyayı aktif kullanabilirsiniz. Ancak meslek hayatınızda ani çıkışlara dikkat etmelisiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (26 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, maddi manevi yatırımlarınızın öne çıktığı bir gün. Maddi kaynaklarınızı düzenlemek, harcama dengenizi oturtmak isteyebilirsiniz. Gelir gider durumlarınız için bazı görüşmeler yapabilirsiniz. İş çevrenizde verimli olabileceğiniz bir gün.

  YENGEÇ BURCU (26 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız dış görünüşü ile ilgili girişimlerde bulunurken, bazılarınız da kendini tamamen ortaya çıkartmak için adımlar atabilir. Ortaklı maddi gelirlerinizde otoriter figürlerle aniden gelişmeler olabilir.

  ASLAN BURCU (26 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, bugün gizli saklı durumlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bilinçaltınız daha çok sizi inzivaya çekmek istiyor olabilir. Kendinizi toparlama adına meditasyon yapabilir, yeni danışmanlık almak için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (26 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, sosyal çevrenizde aktif olacağınız bir gün. Arkadaşlarınızla ya da üye olduğunuz derneklerin organizasyonlarında yer alabilirsiniz. Keyifli bir gün ancak iş çevrenizden aniden gelecek haberler olabilir.

  TERAZİ BURCU (26 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, meslek hayatınızda yoğun bir gün. Fazlaca çalışabilir, otoriter figürlerle yeni girişim yapmak istediğiniz işler varsa bunlarla alakalı görüşmeler yapabilirsiniz. Ancak sevdiğiniz kişi ya da çocuklarınızla ilgili ani gündemleriniz olabilir.

  AKREP BURCU (26 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, inançlarınız, hayat felsefeniz için yeni adımlar atabileceğiniz bir gün. Bazılarınız yurtdışı konularını gündeme alırken, bazılarınız da akademik olarak ilerlemek isteyebilir, araştırmalar yapabilir. Ailevi konularda ani durumlar söz konusu olabilir.

  YAY BURCU (26 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, ortaklı maddi konular, borç, miras, kredi ya da ortağınızın eşinizin parası bugün gündeminize gelebilir. Bazı düzenlemelerle yeni girişimler yapmak isteyebilirsiniz. İletişimde olacağınız kişilerle bazı anilikler gerçekleşebilir. Duygusal davranabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (26 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, ikili ilişkilerinizde aktif olacağınız bir gün. Evliliğiniz, yakın arkadaşlarınız gündemde olabilir. Bazılarınızın mahkemesi varsa bununla alakalı girişimlerde bulunabilir. Ancak maddi yatırımlarınızı da gözden geçirmeniz gerekebilir, ani durumlar söz konusu olabilir.

  KOVA BURCU (26 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün iş çevrenizde ön planda olabilirsiniz. Fazla mesai söz konusu olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle konuşurken bazı konuları ifade ederken biraz sakin kalmanız gerekebilir. Risk almamaya çalışın. İstediğiniz sonucu vermeyebilir.

  BALIK BURCU (26 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, bugünü keyifle geçirmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinize, çocuklarınıza, hobilerinize vakit harcamak isteyebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Anlık duygusal durumlarınız olabilir, inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz