Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji26 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  26 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 26 Eylül pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 26 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  26 Eylül günlük burç

  26 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (26 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, ikili ilişkiler ve sosyal çevrenizde dengede olacağınız bir gün. Evlilik hayatınızla alakalı gelişmeler yaşanabilir ve güzel organizasyonlara dahil olabilirsiniz. Olaylara karşı tahammül seviyenizin daha yüksek olacağı bir Pazar. Bolca fikir alışverişi yapabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (26 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, iş hayatınızda enerjiniz fazla olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilere sinirlenecek durumlar bile olsa altından kalkabileceksiniz. Maddi kazanımlarınızı düzenlemek için ideal günlerden.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (26 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, bugün kendinizle alakalı değişimler yapmak isteyebileceğiniz bir gün. Hayat felsefeniz ile ilgili araştırmalar yapabilir, bunu sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelebilir, tatillere çıkmak isteyebilirsiniz. Yurtdışı konularında güzel bir dönem.

  YENGEÇ BURCU (26 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, ailevi konularda beklediğiniz bir maddi destek varsa onun haberi bugün gelebilir. Ailenizle vakit geçirmeniz gayet keyif verebilir ancak yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için dilinize hakim olmalısınız. Bilinçaltınız biraz rahatlıyor. Fazla takmamaya çalışın akışta kalın.

  ASLAN BURCU (26 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, yakın çevrenizle iletişimin arttığı bir gün. Kuzenlerinizle, kardeşlerinizle güzel bir Pazar geçirebilirsiniz. Kısa seyahatler size iyi gelebilir. Aldığınız dedikoduların doğruluğuna hemen inanmayın.

  BAŞAK BURCU (26 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, maddi kazanımlarınızı, yatırımlarınızı düzenlemek isteyeceğiniz bir gün. İş çevrenizdekilerle iletişiminiz iyi. Sağlık konusunda kendinizi daha iyi hissediyor olabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (26 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, kendinizle alakalı gelişmelerin olduğu bir süreç. Çocuklarınız, aşk ilişkileriniz ön planda. Güzel keyifli bir Pazar sizleri bekliyor. Anlayışınızla dikkat çekiyor olacaksınız.

  AKREP BURCU (26 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, bilinçaltı konularında, kapalı alanlarda ailenizden, aile gibi gördüğünüz kişilerden destekleneceğinizi hissettiğiniz bir gün. Belki de yer değişikliği sizlere iyi gelir ne dersiniz?

  YAY BURCU (26 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, sosyal çevreniz ve yakın çevrenizden destekleneceğiniz bir gün. Birlikte katılacağınız organizasyonlar sizlere keyif verebilir. Yapacağınız etkinlikte kişileri etkilemeniz olası.

  OĞLAK BURCU (26 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, mesleki anlamda desteklendiğinizi hissettiğiniz bir gün. Kendinize olan güveniniz yerine gelebilir. Organize olma yeteneğinizi ön plana çıkardığınızda işlerin altından kalkabileceğinizi göreceksiniz. Yatırımlarınızı kontrol edin.

  KOVA BURCU (26 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, kendinizle alakalı yapacağınız değişimler hayat görüşünüzü de etkileyebilir ve keyif alabilirsiniz. Eğitim konularınızı gözden geçirin. Hukuki süreçlerinizde gelişmeler yaşanabilir.

  BALIK BURCU (26 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, maddi konular, ortak yatırımlar derken bugün daha iyi hissedebilirsiniz. Günü kendinize ayırın bolca ruhunuzu dinginleştirecek konulara odaklanın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz