Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji26 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  26 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 26 Kasım cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 26 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  26 Kasım günlük burç

  27 Kasım günlük burç yorumunuz için tıklayınız…

  26 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (26 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, özel hayatınızla ilgili gelişmelerin devam ettiği bir gün. Flörtünüz,çocuklarınız ve onların eğitim hayatıyla ilgili durumlar gündeminize gelebilir ve olayları büyütebilirsiniz. Maddi olarak kontrolü elden bırakmamaya çalışmalısınız.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (26 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, taşınma, eviniz, emlak durumları ya da tadilatlar gündeminize gelirken olayları büyütebilir, ikili ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Fazla aktif ve hareketli olmanız kişiler tarafından hoş karşılanmayabilir. Sakin kalmalısınız. Olayları geri planda durarak değerlendirmeniz daha iyi olacaktır.

  İKİZLER BURCU (26 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, iletişiminizde bugün dikkat etmeniz gerekebilir. Alacağınız haberler ya da eğitim konularınızla ilgili olayları büyütebilir, abartı davranışlar gösterebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hızlı hareketler sıkıntı verebilir. Sosyal medya paylaşımlarına dikkat.

  YENGEÇ BURCU (26 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, özellikle maddi ve manevi değerleriniz için yapacağınız girişimlerle alakalı olayları abartma durumları görülebilir. Özel hayatınıza bunu fevri bir şekilde yansıtabilirsiniz. Kendinizi rahatlatmalı, biraz sakinliği deneyimlemeyi seçmelisiniz.

  ASLAN BURCU (26 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, ikili ilişkilerinizde konuşmalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Olayları açık açık anlatmanız hoş karşılanmayabilir. Anlık tepkilere dikkat etmelisiniz. Ailevi konularınızda kontrollü olmaya çalışmanız size fayda sağlayacaktır.

  BAŞAK BURCU (26 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, bilinçaltı ve gizli duygularınızın ortaya çıkacağı bir gün. Özellikle ruh halinizdeki ani çıkışlar hem iş çevrenize hem de yakın çevrenize yansıyabilir. İstemsizce olaylar büyüyebilir, problemler yaşayabilirsiniz. Sakin kalmalı kendinize odaklanmalısınız.

  TERAZİ BURCU (26 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler,  sosyal yaşamınızla  ve arkadaşlarınızla ilgili yaşanacak durumlara fevri tepkiler verebilir, olaylara bakışınız daha duygusal olabilir. Ufak olayları özel hayatınızda büyütebilir, tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Maddi yatırımlarda risklerden uzak durmanız gereken bir gün.

  AKREP BURCU (26 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, sosyal statünüz ve kariyerinizle alakalı olaylara fevri yaklaşabilir, ailevi gündemlerinizi daha karışık hissedebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz. Günlük işlerinizi düzene sokarak günü değerlendirebilirsiniz.

  YAY BURCU (26 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, uzak seyahatler, inançlarınız konusunda kendinizi ifade ederken olaylara yaklaşımınız gergin olabilir. Yakın çevrenizde yaşanan olayları büyütebilirsiniz.  Kendinizi biraz rahat bırakmanız güzel araştırmalara yönelmeniz keyif verebilir.

  OĞLAK BURCU (26 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, mali tablonuz için araştırmalara girebilir ancak istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Olaylara bakıl açınız sosyal çevrenizle anlaşamama durumlarını getirebilir. Kendi değerinize odaklanmalı, yatırımlarınız konusunda olayları büyütmemeye çalışmalısınız.

  KOVA BURCU (26 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar,  evlilik ve ortaklıklarınızda, yakın ilişkilerinizde kendinizi anlatamama durumları olabilir. Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Özellikle otoriter figürlerle gerilmemeye özen gösterin. Ani çıkışlar canınızı sıkabilir.

  BALIK BURCU (26 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, iş çevreniz ve sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir gün.  Yeme içme dengenizi iyi kurmanız gerekebilir. Zihninizi yoran durumlardan uzak durmanız olayları abartmanızı engelleyebilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz