Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji26 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  26 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 26 Şubat 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 26 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (26 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; iş ve kariyerinizde kendinizi gösteremediğiniz için üzülebilirsiniz ama maddi kaynaklarla ilgili ani olumlu gelişmeler de var. İş hayatınızda bugün verdiğiniz kararlarla hızlıca büyüyüp ilerleyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (26 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; hukuk, yurt dışı, seyahat, eğitimle ilgili geçmiş travmalarınızdan dolayı korkuya kapılabilirsiniz ama ani atılımlar güzel sonuçlar doğurabilir. Sosyal çevrenizden gelen yurt dışı, eğitim, hukuk alanındaki fırsatlarınızı kaçırmayın.

  İKİZLER BURCU (26 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; maddi kaynaklar, borç ve ödemelerle ilgili kariyer ve iş hayatınızdaki olumlu gelişmelerle fırsatlar yakalayabilir, maddi kaynaklarınızı büyütüp geliştirebilirsiniz. Farkındalıkla maddi kaynaklarınızla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (26 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; partner ya da ortağınızla beraber seyahat edebilir, güzel bir gün geçirebilirsiniz. Yurt dışı fırsatları, hukuk, eğitim alanlarında pek çok fırsat yakalayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde sürekli bir değişim gerçekleşebilir ama yeni bir topluluk ya da derneğe dahil olabilirsiniz, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (26 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; çalışma hayatınız, sağlık, gündelik işlerinizle ilgili olumlu yeni gelişmeler var. Maddi kaynaklarınızı geliştirip büyütebilirsiniz.  Kariyer hayatınızda ise ani gelişen olumlu fırsatlarınız var kaçırmayın.

  BAŞAK BURCU (26 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; aşk, flört, hobi ya da çocuğunuzla ilgili sürpriz gelişmeler var. Yurt dışı seyahati yapabilir, eğitim alanında ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişki, evlilikle ilgili güzel gelişmeler var. Eğer hayatınızda biri varsa ilişkiniz çok daha güzel bir hale dönüşebilir.

  TERAZİ BURCU (26 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi;  maddi kaynaklarınızla ilgili ani gelişen fırsatlar ev ve ailenizi olumlu etkileyebilir. Yeni bir ev alma düşünceniz varsa bugün gelen fırsatları kaçırmayın ya da fırsatı siz yaratın. Evlilik ya da ilişkinizle ilgili bazı durumlar sizi üzebilir.

  AKREP BURCU (26 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; yakın çevre, kısa mesafe seyahat, eğitim, kardeşinizle ilgili ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sürprizlere açık olun. Partneriniz sizi bugün şaşırtabilir. Gündelik hayatınızı aksatan sağlık problemleriniz bugün nüksedebilir, baş ağrısı, migren gibi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (26 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; maddi kaynaklarınızı büyütüp geliştirmek, yatırım yapmak için şanslı bir gündesiniz. Çalışma hayatınızda ani gelişen olumlu durumlar maddi kaynaklarınızın artmasına sebep olabilir. Ev ve aile hayatınızda bu sene korunuyorsunuz.

  OĞLAK BURCU (26 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; ani aşka yelken açabilirsiniz sevgili oğlaklar. Ayrıca aile içinde sizi üzen durumlar bugün duygusal olarak sizi yorabilir ve diz, eklem, diş ağrısına sebep olabilir. Eğitim, yakın çevre, kardeş ve kısa seyahatler yapmak bugün size iyi gelecektir. Yeni bir sözleşme imzalamak için de uygun bir gündesiniz.

  KOVA BURCU (26 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; duyusal olarak zorlandığınız bir günde olabilirsiniz ama maddi kaynaklarınızla ilgili güzel gelişmeler var, kriz zamanına rağmen bereketli bir dönemdesiniz. Yakın çevre, kardeşlerden yana canınızı yakan durumlar psikolojinizi zorlayabilir. Ev ve ailenizle ilgili değişimler ise size iyi gelecek. Taşınma, ev değişimi gibi bir durum varsa bugün ani olarak karar verebilirsiniz.

  BALIK BURCU (26 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; sosyalleştiğiniz arkadaşlarınızla iyi vakit geçirdiğiniz bir gündesiniz. Sağlık olarak korunuyorsunuz. Maddi kaynaklarınızla ilgili sorunlarınız varsa bugün biraz canınız sıkılabilir. Yakın çevre, eğitim ve kardeşlerden yana ani gelişmeler yaşanabilir ve kimsenin düşünmediğini düşünerek sorunlarınızı çözebilirsiniz. Arkadaşlarınızla seyahat etmek bugün size iyi gelecektir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz