Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji27 Ekim günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  27 Ekim günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 27 Ekim çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 27 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  27 Ekim günlük burç

  27 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (27 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün ailenizle ilgili gündemleriniz varken, onların bazı dertlerini kendinizinmiş gibi üstlenme durumları görülebilir. Yanlış kararlar alabilirsiniz. Aldatılmaya meyilli bir gündesiniz. Eğitim ve yurtdışı konularını araştırabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (27 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, yakın çevrenizle bazı borç durumları varsa bunlar gündeme gelebilir. Ancak alacağınız kararlar yanlış olabilir. Bu yüzden dikkatli olmalısınız destek olmak isterken kandırılan siz de olabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (27 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, maddi konulara ekstra dikkat etmeniz gereken bir gün. Gereksiz harcamalarda bulunabilir sonrasında hayıflanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde her duyduğunuzu durup düşünmeniz gerekebilir.

  YENGEÇ BURCU (27 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, kendinizle alakalı iş çevrenizde bazı durumlar gelişebilir. Duygusal olarak insanların derdine çare bulmaya çalışabilirsiniz. Sağlığa dikkat etmenizde fayda var. Hasta olmam diyerek dikkat etmiyorsanız gündeminize gelebilir.

  ASLAN BURCU (27 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, inzivaya çekilmek için ideal bir gün. Kendi iç dünyanızda zihninizi toplamak için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı duygusal durumlarla karşılaşabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (27 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, umutlarınız ve hayallerinize dair yapmak istediğiniz şeyler olabilir. Ancak ailevi konularda biraz temkinli yaklaşmanız gerekebilir. Duyacağınız her şeye inanmadan gerçekliğini sorgulayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (27 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, mesleğinizde fazla mesai harcayabilirsiniz. Ancak yakın çevrenizden gelen haberler biraz canınızı sıkabilir. Dedikodulara kafa yormamaya çalışın. Gerçekliğini araştırın.

  AKREP BURCU (27 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, eğitim ve uzun seyahatler gündeminize gelebilir ve bunlarla alakalı bazı harcamaları gözden geçirmeniz gerekebilir. Aşk hayatınızda özellikle maddi olarak biraz aldatılmaya meyilli olabilirsiniz. Biraz gözlerinizi açmalı, sis perdesini kaldırmalısınız.

  YAY BURCU (27 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, unuttuğunuz ödemeler, borçlar karşınıza çıkabilir. Ailevi gündemlerinizde hareketlerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Bazı gerçekleri görmek için araştırın

  OĞLAK BURCU (27 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, ikili ilişkilerinizde zihninizi yoran durumlar ortaya çıkabilir, karşınızdakinin duygularını empatlık seviyesinde kendinizin gibi alabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

  KOVA BURCU (27 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, günlük rutin işlerinizi düzenleyebilir, iş hayatınızdaki kişilerle sıkça görüşmeler yapabilirsiniz. Bazılarınızın maaşlarıyla ilgili durumları hayal kırıklığına uğratabilir.

  BALIK BURCU (27 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, sevgi diliniz bugün fazla duygusal olabilir. Çocuklarınız ya da sevdiğinizle alakalı gündemleriniz olabilir. Ancak kendinizi kurban psikolojisine sokmamanız daha iyi sonuçlar verecektir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz