Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji27 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  27 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 27 Kasım cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 27 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  27 Kasım günlük burç

  27 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (27 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün günlük rutin işlerinizi düzenleyebilir, iş arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirebilirsiniz. Sağlık kontrolleriniz varsa gündeminize alabilirsiniz. Alacağınız haberler üzerine konuşurken hassas bir yapınız olabilir. Aradaki dengeyi kurmaya çalışmalısınız.

  BOĞA BURCU (27 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, aşk hayatınız bugün hareketlenebilir. Flörtünüz,sevgiliniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çocuklarınız varsa eğitim hayatları gündeminize gelebilir.  Harcamalar canınızı sıkabilir. Güzele odaklanmayı deneyin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (27 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler,  ailevi gündemleriniz, ebeveynler, emlak işleri bugün gündeminize gelebilir. Taşınma kararınız var ise yapacağınız ikili konuşmalarda dikkatli olmanız gerekebilir. Ne istediğinizi bilerek hareket etmek daha olumlu sonuçlar verebilir.

  YENGEÇ BURCU (27 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün iletişiminiz aktif olabilir. Yakın çevrenizden haberler alabilir, kuzen ya da kardeşlerinizle planlar yapabilirsiniz. İş çevrenzde anlaşmazlıklar yaşamama adına anlama ve anlatma durumlarına dikkat etmeniz gerekebilir.

  ASLAN BURCU (27 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, maddi ve manevi değerlerinizle ilgileneceğiniz bir gün. Yatrımlarınızı ve birikimlerinizi gözden geçirebilir, düzenlemeler yapabilirsiniz. Ancak aşk hayatınızda bazı yanlış anlaşılmalar canınızı sıkabilir.

  BAŞAK BURCU (27 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, bugün daha çok kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüz, sağlığınız, kendinizi ifade etmrk için girişimlerde bulunabilirsiniz. Ailenize kendinizi ifade ederken cümlelerinizi dikkatli seçmekte fayda var.

  TERAZİ BURCU (27 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, kendinizle daha çok kalmak isteyebilirsiniz. İnzivaya çekilip kişilerden uzak durup ruhunuza iyi gelecek adımlar atabilirsiniz. Meditasyon,doğa yürüyüşleri, danışmanlık almak size iyi gelebilir. Yakın çevrenizle atışmalardan kaçınmalısınız.

  AKREP BURCU (27 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, organizasyon planlarının yapılacağı bir gün. Sosyal çevrenizle aktif olabilir, üye olduğunuz dernekler varsa onlar için girişimlerde bulunabilirsiniz. Maddi konularda bugün arkadaşlarınızdan alacağınız tüyolar yanlışa yönlendirebilir dikkatli olun.

  YAY BURCU (27 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, meslek hayatınızda aktif, öne çıkmak için girişimlerin yaşanacağı bir gün. Otoriter figürlerle fikir alışverişi yapabilirsiniz. Ancak bazı konularda ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor. Mantık ve duygu arasında kalabilirsiniz. Yönetmek elinizde.

  OĞLAK BURCU (27 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, yurtdışı konularınız ve eğitiminiz bugün gündeminiz olabilir. Hayata başka bir kapıdan bakmak isteyebilirsiniz. Bunun için girişimlerde bulunabilir araştırmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bazı fikirleri gerçekleştirme adına neyi istediğinizi iyi bilmeniz gerekebilir.

  KOVA BURCU (27 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, ortaklaşa maddi gelirlerle alakalı gündemlerinizin oluşacağı bir gün. Kredi,borç, eşinizin maddi geliriyle alakalı gelişmler yaşanabilir, çözümler üretmek için kolları sıvayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (27 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, ikili ilişkilerinizin önem kazandığı bir gün. Varsa evliliğiniz, ortaklıklarınız için bazı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak yapacağınız görüşmelerde aklınıza her geleni söylememeye özen gösterin. Neyi nerede nasıl kullanmak istediğinizi iyi bilmeniz gerekiyor.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....