Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji27 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  27 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 27 Mart 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 27 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (27 MART 2022)

  Sevgili koçlar; bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşlık aşk ilişkisine dönüşebilir. Bugün hümanist ve özgürlüğünüze düşkün hissedebilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili ise düşünce ve sözleriniz oldukça güçlü, dikkat edin gerçeğe dönüşebilirler.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; kendinizi cesurca daha iyi ifade edebilirsiniz ve hitabetinizle insanları etki altına alabilirsiniz. Bu süreçte olayları çok hızlı kavrayabilirsiniz ama düşünmeden karar verdiğinizde çok fazla hataya düşebilirsiniz. Ayrıca sabırsızlık ve çabuk sıkılmaları koç burçlarının hayatlarında hata yapmalarına ve kaybetmelerine sebep olan davranışlarıdır.

  BOĞA BURCU (27 MART 2022)

  Sevgili Boğa; kariyer ve iş hayatınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz ve çok çalışabilirsiniz. Kariyer hayatınızdan bir aşk sizi bulabilir. Söz ve düşünceleriniz çok derin ve gerçeğe dönüşebilir, bugün sözleriniz büyü gibi olacaktır.

  - Advertisement -

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; gizli düşmanlarınızın dedikodu ve iftiralarına dikkat etmelisiniz. Ayrıca içsel konuşmalarınız çok artabilir ve bilinçaltınız hareketlenebilir. Mesajcı rüyalarınız artabilir. 11 Nisan’a kadar yazı yazmak ve kendinizi yazarak ifade ettiğinizde kendinizi daha doğru ve iyi ifade edebilirsiniz. Gizli kadın düşmanlara ise dikkat etmelisiniz.

  İKİZLER BURCU (27 MART 2022)

  Sevgili İkizler; yurt dışı, eğitim, hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz ve yurt dışı bağlantılı bir partnerle karşılaşabilirsiniz. Sözleriniz ise çok önemli olacak özellikle de para ve finans konularında derin düşünebiliyorsunuz.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; sosyal çevrenizdeki kendinizi çok daha aktif ve cesurca ifade edeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla, cemiyet ya da topluluklarda iletişimle pek çok girişimde bulunabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki kadınlara ise dikkat etmelisiniz ve dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Can yakacak söylentilere maruz kalabilirsiniz ya da siz yaralayıcı bir dil kullanabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (27 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; para, maddi kaynaklar, ameliyatlar, cinsellik ya da spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz. İlişki ya da ortaklığınızla ilgili ise düşünceler ve sözler çok önemli olacak, düşüncelerinizin gücünü görebilirsiniz. Olumlu düşünceler olumlu sonuçlar doğurabilir.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; iş hayatınızda iletişimin, yazışmaların arttığı bir döneme girebilirsiniz. İletişimle yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Ticaret yapıyorsanız cesurca kararlar alabilirsiniz ama düşünmeden karar vereceğiniz için hata yapabilirsiniz bundan dolayı sakince kararlar almanızı tavsiye ediyorum.

  ASLAN BURCU (27 MART 2022)

  Sevgili Aslan; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgilenebilirsiniz ve özgürlükçü bir tavır sergileyebilirsiniz. Gündelik hayat, çalışma hayatınız ya da sağlığınızla ilgili ise düşünce ve sözleriniz çok önemli olacak gerçeğe dönüşebilirler.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; eğitim seyahatleriniz, yurt dışı ve hukuk konularıyla ilgili iletişiminiz artabilir. Seyahat edebilir, eğitim alanında kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu dönemde daha cesurca kendinizi ifade edebilirsiniz. Uzak akraba, eğitim alanındaki kadınlara ise dikkat etmelisiniz.

  BAŞAK BURCU (27 MART 2022)

  Sevgili Başak; gündelik hayat ve çalışma hayatınızla ilgilenebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlar yaşıyorsanız bunları düzene sokmak ve şifalanmak için yani yeni bir hayat düzeni kurmak için güzel bir gündesiniz. Aşk, flört, ilişki, çocuk ya da hobinizle ilgili ise düşünceleriniz çok derin olacaktır ve düşüncelerinizin gücünün farkında olmalısınız, gerçeğe dönüşebilirler.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; maddi kaynaklarınız, ortağın parası, kredi, ödemelerle ilgili iletişiminizin arttığı ve böylece cesurca kararlar alabilirsiniz. Ticaret yapıyorsanız kadınlara dikkat etmelisiniz ama bu dönemde maddi kaynaklarınızı geliştirip, finansal açıdan daha iyi hale gelebileceğiniz kararlar alabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (27 MART 2022)

  Sevgili Terazi; aşk, flört, hobi ya da çocuklarınızla ilgilenmek, eğlenmek için güzel bir gündesiniz. Aile ve evinizle ilgili ise sözleriniz ve düşünceleriniz çok önemli, olumlu düşünün olumlu sözler söyleyin ve gerçeğe dönüşmesiniz izleyin.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; ilişki ya da ortaklığınızda iletişiminiz artabilir. Pek çok haber alabilirsiniz. Bu önemde hızlıca ve cesurca kendinizi ifade edebilirsiniz am sözleriniz bazen çok sert ve yıkıcı olabilir. Ayrıca kadılara dikkat etmelisiniz özellikle de sözleri gerçeklerle örtüşmeyebilir.

  AKREP BURCU (27 MART 2022)

  Sevgili Akrep; ev ve ailenizle ilgilenmek onlarla zaman geçirmek için güzel bir gündesiniz. Sözleriniz ise çok önemli olumlu düşünün güzel gelişmeler yaşayın.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; çalışma hayatınızda yanınızda çalışanlarla daha fazla iletişime geçebilirsiniz ve kendinizi daha cesurca ifade edebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki kadın sembollerine dikkat etmeli onların her dediğine inanmamalısınız yoksa başınız çok ağrıyabilir. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz, beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz ve sistemli bir hayat kurmak için belki bir uzmandan danışmanlık alabilirsiniz.

  YAY BURCU (27 MART 2022)

  Sevgili Yay; yakın çevre, kardeş, eğitim, medya alanlarıyla ilgilenebilir, kısa seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili gücünüzü doğru kullanır ve olumlu düşünce ve sözlerle devam ederseniz gerçeğe dönüşmesine şahit olabilirsiniz.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; aşk, flört, ilişki, çocuk ya da hobinizle ilerili daha çok iletişim içinde olabilir ve fikir üretebilirsiniz. Kendinizi hayatın bu alanlarında cesurca ifade edebilirsiniz. Bu dönemde pek çok haber de alabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (27 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; maddi kaynaklar, para konularıyla ilgilenebilirsiniz ve dürtüsel olarak para harcamaya yönelebilirsiniz ama kadınlardan gelebilecek yardımları ihmal etmeyin. Ayrıca güç sizde ve insanları etkiniz altına alıyorsunuz sözleriniz ise bugün çok önemli, doğru söz ve doğru düşünce ile sözlerinizin gerçeğe dönüşebilir.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; aile ve ev hayatınızda kendinizi cesurca ifade edebilirsiniz. Aile ve ev hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Aile içinde fazla cesurca ifadeler ise iletişimde sorunlara neden olabilir. Dikkatli ve sakin olmalısınız.

  KOVA BURCU (27 MART 2022)

  Sevgili Kova; bugün kendinizi ortaya koyabilir ve duygularınızı dile getirmekte zorlanmazsınız. Çevrenizdeki insanları bilginizle besleyebilirsiniz.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; yakın çevre, kardeş, eğitim, medya alanında daha fazla iletişime geçebilir ve cesurca yeni kararlar alabilirsiniz.

  BALIK BURCU (27 MART 2022)

  Sevgili Balık; bugün içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ruhsal şifalanma için harika bir gündesiniz. Sosyal çevrenizde ise sözleriniz çok etkili olacaktır, doğru kelimelerle ve olumlu düşünün ki sözleriniz de olumlu olaylara sebep olsun sevgili balıklar.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; maddi kaynaklarınız, ürettiklerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Ticaret yapıyorsanız yeni sözleşme imzalayabilirsiniz ama kadınlara dikkat etmelisiniz. Ayrıca cesurca sonrasını düşünmeden hızlıca kararlar almak sizi zor durumda bırakabilir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz