Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji27 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  27 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 27 Ocak 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 27 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  27 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (27 OCAK 2022)

  Sevgili Koç; seyahat, hukuk-adalet, yurtdışı, eğitim konularında kendinizi rahat ifade edebildiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde ise duygusal olarak durumları abartabilir ve kurban psikolojisine girebilirsiniz, bu fırsatlarınızı kaçırmanıza sebep olabilir.

  BOĞA BURCU (27 OCAK 2022)

  Sevgili Boğa; sigorta, ödemeler, finans konularıyla ilgili özellikle 20-25 Nisan doğumlu boğa burçları ani harcamalar yapabilirler. Kariyer hayatınızda ise maddi kaynaklarla ilgili yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyal çevrenizdeki durumları abartabilir ve fırsatlarınızı kaçırabilirsiniz. Dengede kalmaya çalışın.

  İKİZLER BURCU (27 OCAK 2022)

  Sevgili İkizler; ilişki, evlilik ya da ortağınızla bugün iletişim konusunda şanslı bir gündesiniz. Bazı durumları çözmek ve yoluna koymak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde; iş-kariyer hayatınızdaki fırsatları tepmenize sebep olabilecek abartılı duygusal tepkiler verebilirsiniz ve kurban psikolojisine girebilirsiniz. Dikkatli olun.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (27 OCAK 2022)

  Sevgili Yengeç; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla uyum içinde olduğunuz bir gündesiniz. Sağlık olarak;  karaciğer hassasiyeti, romatizma, siyatik, kuyruk sokumu ağrıları yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde; eğitim, seyahatlerde sorunlar yaşanabilir.

  ASLAN BURCU (27 OCAK 2022)

  Sevgili Aslan;  aşk, flört, çocuklarınızla ilgili geçmiş konular açılabilir ama iletişimle anlaşma sağlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; fazla harcama yapabilirsiniz. Harcamalarınıza dengeye getirmeniz gereken bir gündesiniz.

  BAŞAK BURCU (27 OCAK 2022)

  Sevgili Başak; ev ve ailenizde iletişimle beraber gündelik işlerde problem yaşayacaksınız. Ayrıca çalışma hayatınızda da güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişki ya da evliliğinizde duygularınızı abartabilirsiniz ve fırsatlarınızı kaçırabilirsiniz. İlişkinizde dengede kalmaya çalışın

  TERAZİ BURCU (27 OCAK 2022)

  Sevgili Terazi; kardeşler, eğitim, yakın çevre ve seyahat konularında bugün şanslısınız. Duygusal olarak kendinizi doğru ifade ediyorsunuz. Akşam saatlerinde; sağlık olarak kendinize dikkat etmelisiniz, abartıdan uzak durmaya çalışın.

  AKREP BURCU (27 OCAK 2022)

  Sevgili Akrep; para, maddi kaynaklarda bugün güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle de iletişimle ve ticarette maddi kaynaklarınızda şanslarınızı kaçırmayın. Akşam saatlerinde; aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgili harcamalarınızı abartabilirsiniz. Dengede kalmaya çalışmanızı tavsiye ediyorum.

  YAY BURCU (27 OCAK 2022)

  Sevgili Yay; bugün neşeli, aktif bir günündesiniz ve iletişimle kendinizi doğru ifade ediyorsunuz. Akşam saatlerinde ise; aile içinde duygusal sorunlar yaşanabilir, patavatsızlık yapmamaya çalışın.

  OĞLAK BURCU (27 OCAK 2022)

  Sevgili Oğlak; bugün duygusal olarak kendinizi depresif hissedebilirsiniz ama kendinizi doğru ifade ettiğiniz bir gündesiniz. Meditasyon yapmak, ruhunuzu dinlendirmek için güzel bir gündesiniz. Akşam saatlerinde; duygularınızı abartabilirsiniz. İletişimde patavatsızlıklar yapabilir, kibre girebilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

  KOVA BURCU (27 OCAK 2022)

  Sevgili Kova; sosyal çevreniz arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanmıyorsunuz. Akşam saatlerinde ise; fazla harcama yapabilirsiniz ve bu sizde dengesizliğe yol açabilir. Dengede kalmaya çalışın.

  BALIK BURCU (27 OCAK 2022)

  Sevgili Balık; kariyer, iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Özellikle geçmiş konular tekrar önünüze gelse de bugün anlaşmazlıkları çözebilirsiniz. Akşam saatlerinde duygularınızı abartabilirsiniz ve kurban psikolojisine girebilirsiniz. Dengede kalmaya çalışın ve fazla iyilikten maraz doğar, bunu unutmayın.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....