Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji27 Şubat Başak Dolunayı! Etkileri, yeni ay ritüeli ve etkilenecek burçlar

  27 Şubat Başak Dolunayı! Etkileri, yeni ay ritüeli ve etkilenecek burçlar

  -

  27 Şubatta Başak Burcunda T-Kare ile bir Dolunay gerçekleşecek. Peki, 27 Şubat’ta gerçekleşecek Başak Dolunayı etkisi nasıl olacak? Hangi burçlar etkilenecek? Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor…

  27 ŞUBAT BAŞAK DOLUNAYI VE ETKİLERİ

  Bu dolunay biraz gergin enerjiler barındırmakta evlilik, çocuklar, kendiniz ve sosyal hayatınız ile ilgili kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Enerjiniz düşük ve hareket etmekte zorlanacağız bir döngü olabilir. Özellikle sizi sosyal yaşamınızda üzen geren artık size yük olan arkadaşlarınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Düğümlere kare ve Jüpiter&Satürn ve Merkür’e zorlayıcı açıları olan bir Dolunay sert söylemlerin olabileceğini gene otorite ve halk çatışmalarını işaret ediyor!

  Başak Dolunay’ın en güzel etkisi bahar aylarının gelmesiyle beraber ihtiyaç duyduğumuz yenilenme süreci.

  Gökyüzünde diyete girmek, detoks yapmak, spora başlamak için çok fazla destekleyici açı var! Başak burcu zaten sağlık konularını simgeler Mars, Uranüs ve Plüton’da desteklediğine göre hiç vakit kaybetmeden harekete geçin! Sadece bu süreçte bağırsak ve sindirim sorunları olanlar dikkatli olsunlar!

  BAŞAK DOLUNAYI’NDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  Dolunaydan olumlu olarak Oğlak, Boğa, Akrep ve Yengeç burçları destek görürken Başak, İkizler, Balık ve Yay burçları biraz zorlanacak! Diğer burçlar ise daha stabil bir etki altında olacaklar.

  - Advertisement -

  SOSYAL YAŞAMA DÖNMEYE SAYILI GÜNLER KALDI

  başak dolunayıÜlkemizde ise bu dolunayla beraber haberleşme, gazeteciler, öğretmenler, medya kanalları ile ilgili bir süreç ayrıca taşımacılıkta yeni bir takım düzenlemeler getirilebilir. Ayrıca krediler, borçlar ve bankacılık sistemiyle ilgili ani hoşumuza gitmeyecek bir haber duyabiliriz.

  Ancak ülkemizin 11.evinde bulunan Mars ve Uranüs dolunaydan ve Plüton’dan aldığı destekle sosyal yaşamın dolunayın hemen arkasından başlayacağının göstergesi bence özgürleşmeye ve sosyal yaşama dönmeye sayılı günler kaldı.

  2021’de 2020 kadar zorlayıcı bir yıl olmasa da Ocak&Şubat&Mart ve Nisan ayları gergin enerjiler altındayken Nisan’dan sonra rahatlayacağımızın müjdesini verebilirim sizlere.

  YENİ AY DİYET RİTÜELİ

  • 27 Şubat Cumartesi günü istediğiniz bir saatte “Ay Taşını” elinize alın veya bileklik&kolye gibi kullanacak olanlar üzerlerine taksınlar ve niyet edin..
  • Eğer taşınız yoksa da sizde taşsız bir şekilde niyet edecekseniz..
  • Ritüele başlamadan önce kendinize ait bir şişede elinize su alın çünkü niyetinizi suya yapacaksınız.
  • Daha sonra konsantre olun ve kendinizi inmek istediğiniz kilo da hayal edin.
  • “Şimdi burada ve tüm boyutlar da sağlığıma kavuşmaya, beden ve zihin dengemi kurmaya, tüm çakralarımın düzenli çalışmasına, eril&dişil enerjinin dengelenmesine ve bedenimde fazla olan tüm kilolardan kurtulmaya niyet ediyorum” diyerek suyunuza niyetinizi üfleyin!
  • Şişenizi Dolunay ışığını görecek bir yere bırakın ve ertesi gün suyu alıp 21 gün olacak şekilde önce “İstediğim görünüme ve dengeye sahip olduğum için çok şanslıyım..
  • Teşekkür ederim” olumlamasını söyleyerek suyunuzdan 1 yudum alıp günlük diyetinize devam edin! Suyunuz 21 gün yetmezse bitmeden üstüne su ekleyin.
  • Ay Taşı takanlar, taşlarını 21 gün üzerinde taşısınlar, parça taş alanlar taşlarını su şişelerinin yanında tutsunlar olmayanlar için ise sorun yok! Burda taş iletken olduğundan ve Ay Taşı kilo ile ilgili destekleyici olduğundan sadece ekstra bir enerjidir! Suyun ise hafızası vardır ve siz içtikçe vücudunuza ve beyninize niyetinizi hatırlatacaktır.

  21 gün sonunda ritüelinizi sonlandırabilir diyetinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına şifa olsun!

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz