Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji27 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  27 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 27 Temmuz 2022 Çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 27 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

  KOÇ BURCU (27 TEMMUZ 2022)

  Kazandığınız paranın size yetmediğini düşünüyor bir çıkış yolu arıyorsunuz. Bugün karşınıza çıkacak fırsat size bu imkânı verebilir. Kafa karışıklığı yaşadığınız konularda bir şifalanma yaşayacaksınız ve bu durum sizi daha sakin ve huzurlu yapacaktır.

  BOĞA BURCU (27 TEMMUZ 2022)

  Bugün iletişim dilinize biraz dikkat. Karşınızdakileri kırmamaya ve onlar ile biraz empati kurmaya çalışın. Maddi anlamda zaman zaman kendinizi çıkmazda hissediyorsunuz ancak harcamalarınızda pek de dikkatli davranmıyorsunuz.

  İKİZLER BURCU (27 TEMMUZ 2022)

  Bugün sizin için zorlayıcı etkiler barındırıyor. Gün boyu rutin işlerinizle vakit geçirin, Var ise partnerden ya da eşinizden uzak durun. Gün içinde karşınıza yeni insanlar çıkabilir ancak gerek iş gerek aşk anlamında kimseye tanımadan asla güvenip bir işe ya da ilişkiye girmeyin.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (27 TEMMUZ 2022)

  Yeni insanlarla tanışmak yeni sosyal gruplara girmek adına güzel bir gün ancak sevdiklerinize vakit ayırmak için de biraz çaba gösterin. Sağlığınızla ilgili bazı endişeleriniz var ancak bunları gidermek adına hiçbir girişiminiz yok. Kısacası hayatı biraz ciddiye almanın vakti gelmiş gibi görünüyor.

  ASLAN BURCU (27 TEMMUZ 2022)

  Hayata dair kendinize koyduğunuz hedefe bir adım daha yaklaşacağınız bir gündesiniz. İş ve kariyer anlamında oldukça yoğun olacaksınız. Hedeflerinize sağlıklı ilerlemenin yolu başkalarının üzerine basmak olmamalı. Farkındasınız ya da değil ancak oyunu etik kurallara göre oynayın kendi kurallarınıza göre değil.

  BAŞAK BURCU (27 TEMMUZ 2022)

  Yurtdışından gelecek biri ile, geleceğinizi ilgilendiren bir görüşme yapacaksınız ya da yurtdışında yaşayan bir yakınınızdan bir iş telifi alacaksınız. Bu süreçte duygularınızdan da vazgeçmeden mantıklı kararlar vermeniz kalan hayatınızın yolunu tayin edecektir. Çıkmaz sokak mı büyük bulvar mı?

  TERAZİ BURCU (27 TEMMUZ 2022)

  Bu gününüz, eş, çocuklar ya da partner ile igili bir konuda koşuşturmayla geçebilir. Sevdiklerinizin mutluluğu sizin önceliğiniz ancak her abartılı durumun size vereceği zarar gibi etrafınıza gösterdiğiniz değerin fazlası da bilin ki zarar. Bazen önce ben demeyi de öğrenmeniz lazım.

  AKREP BURCU (27 TEMMUZ 2022)

  Evlilik planı yapan akrepler için güzel bir gün. Beklediğiniz teklif ya da beklemediğiniz bir haber bugün sizi havalara uçurabilir. Evli ve ilişkisi olan akrepler ise yine akreplik yapma peşindeler. Sevginizin dozajı sevgilinizin doz aşımı olmasın.

  YAY BURCU (27 TEMMUZ 2022)

  Bugün günlük rutin işlerinizin yanında daha önce planladığınız ancak bir türlü vakit bulamadığınız işleri de yapmaya başlayacaksınız. Gün içinde ödemediğiniz bir borca dair bir tebligat alabilirsiniz ve bu durum biraz gerilmenize neden olabilir.

  OĞLAK BURCU (27 TEMMUZ 2022)

  Bugün hobilerinize ve spora vakit ayıracak hem fiziksel hem de duygusal anlamda kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Yakın zamanda aileniz ya da partnerinizle çıkmayı düşündüğünüz tatil için bütçe hesabı yaparken ise biraz zorlanabilirsiniz.

  KOVA BURCU (27 TEMMUZ 2022)

  Bugün bir aile büyüğünüzden gelen haber sizi biraz endişelendirebilir. Öğlen saatlerinden sonra eviniz ile ilgili yaptırmayı düşündüğünüz bir tadilat için harekete geçebilirsiniz. Akşam saatleri ise eşiniz ya da partnerinizle gelecek planlarınıza dair bir konuşma yapmak için oldukça elverişli bir zaman dilimi.

  BALIK BURCU (27 TEMMUZ 2022)

  Bugün kardeşleriniz, kuzenleriniz ya da akranınız olan akrabalarınız ile kısa bir seyahat organizasyonu yapabilirsiniz. Gün içinde mental anlamda kendinizi biraz yorgun hissedebilir ancak çevrenize bunu yansıtmayabilirsiniz. Akşam vakti mümkünse dışarıda bir yürüyüş yapmanız ve erkenden yatmanız sizi ertesi güne hazırlayacaktır.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz