Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  28 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 28 Ekim perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 28 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  28 Ekim günlük burç

  28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (28 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün aşk hayatınıza, hobilerinize, çocuklarınıza vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bazı tatil planları yapabilir bunları uygulamaya koymak isteyebilirsiniz. Hayat felsefenizle ilgili arkadaşlarınızdan destekler görebilir kendinize fırsatlar yaratabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (28 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün ailevi gündemleriniz oluşabilir. Ebeveynlerinizle, evinizle ilgilenebilir yeni dekorasyonlara vakit ayırabilirsiniz. Maddi konularla alakalı destekler görebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (28 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, bugün iletişiminiz aktif olabilir. Yakın çevrenizden bazı haberler duyabilirsiniz, kısa yolculuklar gündeminize gelebilir. İkili ilişkilerinizde olumlu tavrınız karşı tarafın hoşuna gidebilir.

  YENGEÇ BURCU (28 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün maddi konularla alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maaşınızla alakalı fırsatlar karşınıza çıkabilir, iş çevrenizde daha ılımlı bir hava oluşabilir.

  ASLAN BURCU (28 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, bugün kendinize daha çok vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız dış görünümü ile ilgilenebilir, sağlığı ile ilgili yeni adımlar atmak isteyebilir. İkili ilişkilerinizde ve çocuklarınızla alakalı olumlu haberler alabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (28 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, bugün daha çok kendi kendinize kalmak isteyebilirsiniz. Meditasyon yapabilir, yeni danışmanlıklar alabilirsiniz. Ailenizle alakalı güzel gelişmeler yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU (28 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, sosyal çevrenizde aktif olacağınız bir gün. Arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, organizasyonlara katılabilirsiniz. İletişim diliniz her zamankinden daha tatlı olabilir.

  AKREP BURCU (28 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, bugün itibari ile meslek hayatınızda aktif olabilirsiniz. Daha fazla çalışma ve daha fazla sorumluklar gündeminize gelebilir. Yatırımlarınızla alakalı ailenizden destekler görebilirsiniz.

  YAY BURCU (28 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, bugün itibari ile yurtdışı ve eğitim hayatınızla alakalı bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bolca araştırma yapabilir, hayat vizyonunuza katkı sağlayabilirsiniz. Kendinizle alakalı güzel gelişmelerin yaşanacağı bir gün.

  OĞLAK BURCU (28 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bugün itibari ile ortaklaşa maddi gelirlerinizle alakalı gelişmeler gündeminizde olabilir. Borç, kredi, miras konularında gelişmeler yaşanabilir. Bilinç altımızda alakalı bazı gelişmeler keyfinizi yerine getirebilir.

  KOVA BURCU (28 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün ikili ilişkilerinizde aktif olabilirsiniz. Evliliğinizde, ortaklığınızda gelişmeler yaşanabilir. Sosyal çevrenizde fırsatlar karşınıza çıkabilir. Güzel bir gün.

  BALIK BURCU (28 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, bugün iş hayatınızda, iş çevrenizde aktif olabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi düzenleyebilir, evcil hayvanlarınızın sağlıkları için girişimlerde bulunabilirsiniz. Kariyerinizde destekleneceğiniz bir zaman dilimi.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz