Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  28 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 28 Eylül salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 28 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  28 Eylül günlük burç

  28 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (28 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün ikili ilişkilerinizde, yakın çevrenizde aktif bir gün. Araştırmalar yapabilir, yeni eğitim kararları alabilirsiniz. Retro olduğu için sözleşme düşünüyorsanız sabırlı olun. İyice araştırın.

  BOĞA BURCU (28 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, maddi, manevi konularda aktif olacağınız bir gün. İş çevrenizden destekler görebilirsiniz. Ancak bazı yurtdışı ve eğitim konularınız sekteye uğrayabilir. Kendinize yatırım yapmayı deneyin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (28 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, kendinizle alakalı alacağınız kararları sevdiklerinizle paylaşabilir, onlardan destekler alabilirsiniz. Ortaklı maddi konularda zorlanıyorsanız mali tablonuza odaklanın derim.

  YENGEÇ BURCU (28 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, ruh halinizde dalgalanmaların olabileceği bir gn. Ailenizden destek alarak gününüzü güzelleştirebilir, onlarla keyifli sofralar hazırlayıp bu yorgunluğu bir tık da olsa atabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (28 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, sosyal çevre ve arkadaşlar konusunda aktif olduğunuz bir gün. Ancak öğle saatlerinden sonra kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. İletişim dilinize dikkat edin. Kırılabilir, kırabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (28 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, meslek hayatında aktif olduğunuz bir gün. Ancak öğle saatlerinden sonra sosyal çevrenizle gireceğiniz diyaloglar canınızı sıkabilir. Kendinizi biraz değersizmiş gibi hissedebilirsiniz. Geçici süreçtir iyi dinleyin, iyi anlamaya çalışın.

  TERAZİ BURCU (28 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, öğle saatlerinden sonra üstleriniz varsa konuşmalarınıza dikkat edin. Kendinizle alakalı değişim için uygun bir zamanlama değil. Fevri çıkışlara lütfen dikkat. Boşuna üzülmeyin.

  AKREP BURCU (28 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, bilinçaltınızda kendinizle kavga halinde olmamaya çalışın. Kendinizi nasıl iyileştirebileceğinizi düşünmeye odaklanın. Çıkış yolu kendinizde. Yakın çevrenizle alakalı iletişime dikkat.

  YAY BURCU (28 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, ikili ilişkilerde, sosyal hayatınızda aktifsiniz. Ancak bazı yanlış anlaşılmalar, isteklerinizle yaptıklarınız çelişebilir. Bu da bazı konuşmaları gündeme getirebilir. Ne istediğinize karar vermeniz gerekiyor.

  OĞLAK BURCU (28 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, iş çevrenizde, çalışmıyorsanız günlük rutinlerinizde aktif olacağınız bir gün. Ancak öğle saatlerinden sonra ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar, belirsizlikler canınızı sıkabilir. Anlamaya çalışın.

  KOVA BURCU (28 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, sevdiğiniz ya da çocuklarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak öğleden sonra bir anda işinize odaklanmanız gereken durumlar olabilir. Evraklara, hukuksal meselelere biraz daha dikkat kesilmelisiniz.

  BALIK BURCU (28 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, ailenizle ilgili gelişmeler sizleri bekliyor. Alacağınız haberlerle keyiflenebilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra odağınız sevgiliniz varsa çocuklarınız olacak. Alacağınız haberlere hemen sinirlenmeyin.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz