28 Haziran 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 28 Haziran 2022 Salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 28 Haziran 2022 günlük burç yorumları…

28 Haziran günü gökyüzü son derece hareketli. Öncelikle sabah saatlerinden başlayarak saat 14:53’e kadar ay boşlukta olacak ve yeni girişimler ve önemli konuşmalar için uygun bir zaman aralığı olmayacaktır. 14:54itibariyle Ay Yengeç burcuna geçtikten sonra önemli görüşmeler ya da başlangıçlar için adım atabilirsiniz. Neptün Retro’su ile gözünüzün önündeki sis perdesi artık aralanmaya başlayacak ve bazı şeyleri daha net görmeye başlayacaksınız. En önemlisi ise hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olanları daha net algılayacaksınız. Gün içinde heyecan verici haberler aniden tüm planlarınızı değiştirmenize sebep olabilir. Yeni bir eğitim programına başlamak isteyenler için güzel bir zaman. Bugün romantizm için şartlar oldukça elverişli. Tutku, özlem ve arzuların arttığı ve karşınızdaki kişinin de sizi rahatlıkla hissedebileceği bir zaman dilimi olduğundan sürpriz bir araya gelmeler söz konusu olabilir. Akşam saatleri romantik randevular için son derece elverişli saatler olacak, değerlendirin bence.

KOÇ BURCU (28 HAZİRAN 2022) *

Bugün sabah saatlerinde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Özellikle evliliğinizle ilgili bazı şeyleri daha net görmeye başlayacaksınız. Akşam saatlerinde ise ev ve aile konularının önem kazandığı zamanlar olacaktır.

BOĞA BURCU (28 HAZİRAN 2022) *

Bugün sabah saatleri, kendinizi finansal anlamda sıkışmış ve çıkmazda hissetmenize sebep olabilir. Ancak akşam saatlerine doğru kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz. Kardeş ya da yakın çevrenizden aldığınız birtakım fikirler ile kendinize yeni bir yol seçeceksiniz.

İKİZLER BURCU (28 HAZİRAN 2022) *

Bugün sabah saatlerinde motivasyonunuzun düşüş olduğunu hissedebileceğiniz bir güne uyanabilirsiniz. Ancak akşam saatlerine doğru üzerinizdeki enerji dağılacak ve finansal konulara odaklanacağınız zamanlar başlayacak.

YENGEÇ BURCU (28 HAZİRAN 2022) *

Bugün sabah saatlerinde evden bile çıkmak istemeyebilirsiniz ancak akşam saatlerinde modunuz tamamen değişecek. Arkadaş çevrenizle ya da partnerinizle keyifli zamanlar geçireceksiniz. Bugünden başlayarak önümüzdeki birkaç gün motivasyonunuzu hiçbir şey düşüremeyecek.

ASLAN BURCU (28 HAZİRAN 2022) *

Bugün sabah saatlerinde arkadaşlarınızla iletişim halinde olacaksınız. Ancak önemli konuşmalar için uygun bir gökyüzü olmayacağından kendinizi ifade edemiyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU (28 HAZİRAN 2022) *

Bugün sabah saatlerinde kariyer konularıyla ilgili kendinizi kurban psikolojisinde hissedebilir ve bazı görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak akşam saatlerine kadar bunu yapmamanızı öneririm. Özellikle akşam saatlerinde artık daha fazla sosyalleşecek ve yakın çevrenizle vakit geçireceksiniz.

TERAZİ BURCU (28 HAZİRAN 2022) *

Bugün sabah saatlerinde mahkeme konularıyla ilgili gündeminiz varsa, alacağınız haber canınızı sıkabilir hatta kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde bu enerji dağılacak ve kendinizi rahatamış hissedeceksiniz. Çözmeniz gereken konular var ise akşamı bekleyin.

AKREP BURCU (28 HAZİRAN 2022) *

Bugün sabah saatlerinde hisleriniz sizi karamsarlığa itebilir. Bu da sizin ölmüşüm de ağlayanım yok hissiyatı yaşamanıza sebep olurken bu enerji akşam saatlerinde dağılacak ve kendinizi son derece pozitif hissedeceksiniz.

YAY BURCU (28 HAZİRAN 2022) *

Bugün sabah saatlerinde eşinizle gerginlik yaşama potansiyeline sahipsiniz. Bu gerginliğin üzerine onunla ciddi bir konuşma yapmak isteyebilirsiniz ancak hemen uyarmalıyım ay boşlukta olduğundan zaten sonuç elde edemeyeceksiniz. İyisi mi akşam saatlerine kadar çok da önemsemeyin.

OĞLAK BURCU (28 HAZİRAN 2022) *

Bugün sabah saatlerinde sağlık konularına dair evham yapabilirsiniz ve doktora gitmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerini veya yarını beklemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Akşam saatlerinden itibaren eşiniz ve evinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

KOVA BURCU (28 HAZİRAN 2022) *

Bugün sabah saatlerinde aşk ve ilişki konularına kafayı fazla takabilirsiniz. Özellikle de belirsizlik hissettiğiniz konuları çözmek isteyebilirsiniz ancak akşam saatlerine kadar sakin kalmanızı şiddetle tavsiye etmek durumundayım. Akşam saatlerinde işe dalıp bu konulardan uzaklaşma potansiyeliniz bile söz konusu.

BALIK BURCU (28 HAZİRAN 2022) *

Bugün sabah saatlerinde ev ve aile konularında kendinizi kurban edilmiş hissedebilirsiniz ve olaya el atmak isteyebilirsiniz. Ancak siz yine de akşamı bekleyin. Zaten akşam saatlerinde çocuk ve aşk konuları gündeminizi meşgul edecek ve o enerji dağılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here