Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  28 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 28 Mart 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 28 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (28 MART 2022)

  Haftaya sosyal çevreniz, topluluk derneklerle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ayrıca hümanist  duygular içinde olabilirsiniz ve bireysel olarak arkadaş çevrenizde kendinizi gösterebilirsiniz buda tartışmalara sebep olabilir. Ayrıca ilişkinizde sorunlar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki kadınlarla sorunlar yaşanabilir. Sevgiyi hissedememe ve yansıtamama gerçekleşebilir.

  BOĞA BURCU (28 MART 2022)

  Haftaya kariyer hayatınızda bireysel olarak kendinizi göstermek isteyebilirsiniz ve bu tartışma içinde kalmanıza sebep olabilir. Otorite kavramlarıyla problemler gerçekleşebilir, bu para ve ilişkinizde de ortaya çıkabilir. İş hayatınızdaki kadınlarla problemler gerçekleşebilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (28 MART 2022)

  Haftaya eğitim, hukuk, adalet, uzak mesafe seyahatlerle ilgilenerek geçirebilirsiniz ve burada sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle otorite engellerine dikkat etmelisiniz.

  YENGEÇ BURCU (28 MART 2022)

  Haftaya maddi kaynaklar, borç, ödemelerle ilgilenerek başlayabilirsiniz ve dürtüsel olarak harcama yapabilirsiniz. Ayrıca maddi kaynaklarla ilgili sorunlar da kendini gösterebilir.  Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

  ASLAN BURCU (28 MART 2022)

  Haftaya ilişki, evlilik, ortaklık konularıyla başlayabilirsiniz. İlişki ya da ortaklığınızda sorunlar yaşanabilir ve anlaşmazlıklar yaşanabilir. Ayrıca sevginizde kısıtlanma hissedebilirsiniz ve sorumluluklar ağır gelebilir.

  BAŞAK BURCU (28 MART 2022)

  Haftaya çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınız ya da sağlık konularıyla başlayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz çünkü immün sisteminiz zorlanabilir.  Çok çalışmaktan yorgun hissedebilirsiniz. Otoriteye ise dikkat etmelisiniz, otoriteyle sorunlar yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU (28 MART 2022)

  Haftaya aşk, flört, ilişki, çocuklarla ilgilenerek başlayabilirsiniz. İlişkinizde problemler, tartışma yaşanabilir. Ayrıca engellerle karşılaşılabilir. Sevgiyi yansıtmakta zorlanabilirsiniz.

  AKREP BURCU (28 MART 2022)

  Haftaya ev, ailenizle ilgilenerek başlayabilirsiniz ve aile içinde problemler yaşanabilir. Özgürlükçü ve bireysel olmak isteyebilirsiniz bu da sizin sorular yaşamanıza sebep olabilir.

  YAY BURCU (28 MART 2022)

  Haftaya kardeşler, yakın çevreyle ilgilenerek ve kısa seyahatler gerçekleştirerek başlayabilirsiniz. Ama trafikte dikkatli olmalısınız. Ayrıca iletişimde problemler yaşanabilir ve otoriteyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (28 MART 2022)

  Haftaya maddi kaynaklarınızla ilgili kararlar alarak başlayabilirsiniz ve dürtüsel olarak harcama yapabilirsiniz. Bu süreçte sakin kalmanızı öneriyorum. Maddi kaynaklarınızda kısıtlanma yaşayabilirsiniz ve engellerle karşılaşabilirsiniz.

  KOVA BURCU (28 MART 2022)

  Haftaya özgürlükçü, hümanistçe ama isyankar duygular içinde başlayabilirsiniz ve insanlarla bilginizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Fiziksel değişim yapmak isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (28 MART 2022)

  Haftaya içe kapanarak ve duygusal olarak kendinizi yalnız hissederek başlayabilirsiniz. Bu süreçte içsel mücadeleniz gerçekleşebilir. Ayrıca gizli düşmanlarınızla tartışma yaşayabilirsiniz. Otoriteyle de anlaşmakta zorlanabilirsiniz, sakin kalmalısınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz