Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Mart Terazi burcunda dolunay! Hangi burç nasıl etkilenecek?

  28 Mart Terazi burcunda dolunay! Hangi burç nasıl etkilenecek?

  -

  28 Mart Pazar akşamı saat 21:47 de Terazi Burcunun 8 derecesinde Dolunay gerçekleşecek. Sosyal yaşantımızda ve aşk hayatımızda yeni gelişmeler ve şifalanmalar yaşanacak! Peki, Terazi burcunda dolunay ve etkileri ne olacak? Hangi burçları etkileyecek? Karma Astrolog Elif Bozkurter Terazi burcunda dolunay ve detaylarını anlatıyor…

  TERAZİ BURCUNDA DOLUNAY VE ETKİLERİ

  Yaralı şifacı Chiron ve Venüs Dolunayda tam kavuşumda olacaklar bu kavuşumdan kimileri karlı çıkarken kimileri zarar görebilir. Özellikle Koç, Aslan, Yay, Kova, İkizler burçları hem para hem özel ilişkileri açısından büyük şans yakalayabilirler!

  Dolunay’da Kuzey Ay Düğümü ve Mars Kavuşumu var. Jüpiter ve Satürn desteği olduğundan dolayı gökyüzünde büyük hava üçgeni oluşuyor. Bu da harekete geçmek için doğru bir zaman dilimine geçmiş olduğumuzun göstergesi.

  KORONAVİRÜS KISITLAMALARI NE OLACAK?

  Daha önce de belirttiğim gibi 28 Mart’tan sonrası daha olumlu bir döneme giriyoruz. Ayrıca Kovid vaka sayıları ne olursa olsun bazı bölgelerde kısıtlamalarla ilgili yeni düzenlemeler yapılsa dahi kapanma olmayacaktır!

  Ancak düğümlere kare Neptün ve Merkür bana çocukların ve gençlerin eğitimiyle ilgili değişim dönüşüm olacağıyla ilgili bir gündem oluşturabileceğini düşündürtüyor. Ancak bir düzenleme olur okulların kapanması değil.

  - Advertisement -

  Bireysel olarak bazılarının çocuklarının hayatlarıyla ilgili değişimler söz konuyken bazılarınız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

  ‘EKONOMİK OLARAK ZOR BİR DÖNEM’

  Venüs&Chiron Kavuşumlu Dolunay gene kadınlar ve kadın hakları ile ilgili bazı yeni kararlar ve zaman zaman protestolara işaret ediyor. Ve maalesef ki ekonomik olarak ciddi dar boğazdan geçileceği herkesin gelir-gider dengesini ayarlaması gerektiğinin kanısındayım.

  TERAZİ BURCUNDA DOLUNAYDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  Özellikle Yengeç, Terazi ve Oğlaklar bu dolunaydan en çok etkiyi alacak burçlardır. Kendinizi gergin ve sinirli hissedebilirsiniz.

  terazi burcunda dolunayDOLUNAY HAFTASINDA HAVA MUHALEFETLERİNE HAZIRLIKLI OLUN

  Ülkemizin ise 4.evinde gerçekleşecek olan Dolunay, tarım, emlak ve madenlerle ilgili yapılan planlamaların artık sonlanma enerjisiyle farklı bir platformda dönüşüme başlayacağını gösteriyor.

  Dolunay haftası ve arkasındaki birkaç gün şiddetli yağışlar ve hava muhalefetleri gözlenebilir planlarınızı ona göre yapmanızı öneririm.

  DOLUNAY RİTÜELİ

  • Pazar akşamı sessiz bir odaya geçip önce camı açın ve tüm odayı havalandırıp adaçayı ile arındırın.
  • Aquamarin ve Aventurin taşı almış olanlar kolyelerini taksınlar veya taşlarını ellerine alıp iyice gevşesinler.
  • Taş burda zaruri değildir ancak arınıp yeni temiz enerjiyi çekmek için çok destekleyici olacaktır.
  • Özellikle ben herkesin Ekinoks Dolunayında bu ritüeli tam yapmasını öneririm.
   Beyaz bir mum yakıp önüne bir tas su koyacaksın ve kurtulmak istediğin her ne varsa suya söyleyeceksin!
  • Bu sırada gözlerinin kapalı olması ve meditatif olman çok önemlidir.
  • Tüm yüklerinden, seni üzen olaylardan ve kişilerden kurtulmaya niyet edip içini sıkan her şeyi suya anlatacaksın.
  • Daha sonra suyu bir gece Dolunay ışığında bekletip bir çiçek dibine veya toprağa döküp kendinde ritüel sonrasında başından aşağı bir miktar sirke döküp duş alacaksın. Ve sirkeni dökerken “Dolunay ile birlikte hayatımda beni üzen, yıpratan ve enerjimi bozan her ne varsa hepsini şimdi ve burada bırakıyor yüklerimden kurtuluyor ve kendimi hak ettiğim gibi her şeyin en güzeline açıyorum” deyip duştan sonra yanan mumunu söndüreceksin!
  • Takmış gibi olduğun taşını 1 hafta üzerinde mutlaka taşımalısın sonrasında çıkartabilir veya kullanmaya devam edebilirsin.
  • Pazar akşamı ritüelini yapamayanlar ise en geç üç gün içinde yani Çarşambaya kadar yapabilirler!

  Bu ritüelde, dolunay Ekinoks Dolunayı olduğundan Bahar&Yaz dönemine girerken sizi üzen, geren, negatif yük veren her ne varsa kurtulup yenilenmeniz için olacak. Yeni döneme girerken yeni başlangıçlar yapmanıza destek olacaktır. Üstelik Venüs&Chiron kavuşum etkisini de hafif atlatmanıza yardımcı olacaktır vakti olanların Dolunay günü veya arkasındaki üç gün içerisinde yapmasını öneririm!

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz