Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  28 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 28 Ocak 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 28 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  28 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (28 OCAK 2022)

  Sevgili Koç; seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantıları, hukukla ilgili otoriteden destek görüyorsunuz. Özellikle; 1-10 Nisan doğumlu koç burçları fırsatlarınızı kaçırmayın. Akşam saatlerinde ise; kandırılma ve dolandırılmalara dikkat etmelisiniz. Hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (28 OCAK 2022)

  Sevgili Boğa; para konusunda bugün kariyer hayatınızdaki otoriteden destek alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; sosyal çevrenizde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (28 OCAK 2022)

  Sevgili İkizler; evlilik, ilişki ya da ortaklığınızda kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Aile büyükleri ya da otorite bugün sizi destekliyor. Akşam saatlerinde; kariyer hayatınızla ilgili hayal kırıklıkları yaşanabilir, dikkatli olun.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (28 OCAK 2022)

  Sevgili Yengeç; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlarla ilgili maddi konularda kalıcı kararlar alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; beslenmenize dikkat edin, zehirlenme yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak hayal kırıklıkları yaşanabilir.

  ASLAN BURCU (28 OCAK 2022)

  Sevgili Aslan; aşk, flört konularında kalıcı kararlar alabilirsiniz ve ilişkiniz uzun vadeli bir döneme geçebilir ama sorumluluklarınızı ihmal etmeyin. Akşam saatlerinde ise; maddi kaynaklarda para kayıpları yaşanabilir. Ayrıca sağlığınıza dikkat edin.

  BAŞAK BURCU (28 OCAK 2022)

  Sevgili Başak; aile ve evinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Otoriteden destek görebileceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde; evlilik, ilişki ya da ortaklıkta duygusal olarak hayal kırıklıkları yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU (28 OCAK 2022)

  Sevgili Terazi; eğitim, kardeş, yakın çevreyle iletişimde bugün kararlarınız uzun vadeli olacaktır. Akşam saatlerinde ise sağlığınıza dikkat etmelisiniz, zehirlenme yaşayabilirsiniz, beslenmenize dikkat edin.

  AKREP BURCU (28 OCAK 2022)

  Sevgili Akrep; para, maddi kaynaklarla ilgili kalıcı uzun vadeli güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde aşk, ilişki flörtle ilgili hayal kırıkları yaşanabilir. Para kayıplarına ise dikkat etmelisiniz.

  YAY BURCU (28 OCAK 2022)

  Sevgili Yay; bugün kendinizi neşeli ve dengede hissediyorsunuz. Kalıcı kararlar almak için güzel bir gün ve yakın çevrenizdeki otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde aile içinde hayal kırıklıkları yaşanabilir. Duygusal olarak bu durum sizi zorlayabilir.

  OĞLAK BURCU (28 OCAK 2022)

  Sevgili Oğlak;  bugün duygusal olarak içe çekilip, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve bu kararlar uzun vadeli olarak hayatınızda yer edebilir. Otoriteden destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde; iletişimde kandırılmalara dikkat etmelisiniz, eğitim ve kardeşlerden yana hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (28 OCAK 2022)

  Sevgili Kova; arkadaşlarınız, sosyal çevrenizde bugün güzel zaman geçirebilir, kalıcı uzun vadeli arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Akşam saatlerinde; maddi kaynaklarınızı kullanırken dikkatli olmalısınız, para kayıpları ve dolandırılmaya açıksınız.

  BALIK BURCU (28 OCAK 2022)

  Sevgili Balık; kariyer, iş hayatınızda otoriteden destek görebildiğiniz bir gündesiniz. Hiç ummadığınız kişilerden estek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise kandırılmaya açıksınız ve gerçekleri görmezden gelebilirsiniz, hayal-gerçek dengesine dikkat etmelisiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz