Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  28 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 28 Şubat 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 28 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  28 ŞUBAT GÜNLÜK GENEL YORUM

  Ay kova burcunda. Özgürlük ihtiyacımız artıyor ve fevri davranışlar sergileyebiliriz. Ayrıca duygularımızı mantığımız yönetebilir. Sosyalleşmek, arkadaşlarla beraber olma istediğiniz artabilir.

  Sağlık olarak; adaleler, baldırlar, el, ayak bilekleri, topuklar, dokular  ve dolaşım sistemiyle ilgili sağlık problemleri yaşanabilir. Damarda oluşan pıhtılaşma, dolaşım bozuklukları, kramplar, varisler görülebilir.

  Günün renkleri: mor, mavi.

  Bugün sakinleşmek için lavanta, çam, melisa yağı, esansı kullanabilirsiniz.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (28 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; haftaya sosyalleşerek başlıyorsunuz. Arkadaşlarınız, topluluk ya da derneklerde kendinizi gösterebilirsiniz. Ayrıca evlilik planınız varsa bugün evlilikle de ilgilenebilirsiniz. Sosyal çevre, topluluk ya da derneklerden dolayı ani para çıkışları yapabilirsiniz. Dikkatli olmalı ve bugün harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

  BOĞA BURCU (28 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; kariyer ve iş hayatınızla ilgilenerek haftaya başlıyorsunuz. Kariyer hayatınızda kadınlarla ani sorunlar yaşanabilir ve iş hayatınızda problemlere sebep olabilir, sakin kalmaya çalışmalı ve kendinizi ifade ederken farkındalıkla işlerinizi yapmalısınız.

  İKİZLER BURCU (28 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; uzak akrabalar, sosyal çevre, hukuk, eğitim, uzak mesafe seyahat konularıyla haftaya başlıyorsunuz. Psikolojik olarak ani sorunlar içinde kalabilirsiniz, duygularınızı ifade ederken fevri bir tutum sergileyebilirsiniz. Seyahat edecekseniz trafikte ve yolculukta dikkatli olmalısınız.

  YENGEÇ BURCU (28 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; borç, ödemeler, para konularıyla haftaya başlıyorsunuz ve sosyal çevre, topluluk ya da cemiyetten dolayı ani para çıkışları yapabilirsiniz. Ama ay’ın dürtüselliğinden dolayı bugün harcama yapmamaya çalışın çünkü bu sadece tuzak olacaktır. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ameliyat olacaksınız bugün ani sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (28 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; ilişki, evlilik ya da ortağınızla ilgilenerek haftaya başlıyorsunuz. İş hayatınızdaki ani sorunlar ilişkinizi olumsuz etkileyebilir. Duygularınızı ifade ederken fevri bir tutum sergileyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (28 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, gündelik işlerle haftaya başlayabilirsiniz. Sağlığınıza ise bugün dikkat etmelisiniz ani sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca hukuk, uzak mesafe seyahat, eğitim konularında ani engellerle karşılaşılabilir, sakin kalmaya çalışın.

  TERAZİ BURCU (28 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; aşk, flört, çocuk, hobinizle ilgilenerek haftaya başlayabilirsiniz. Aşk, çocuk ya da hobilerden dolayı ani borçlanma, para kaybı gerçekleşebilir, sakin kalmaya çalışın ve maddi kaynaklarınızı akıllıca kullanmaya çalışın sevgili teraziler.

  AKREP BURCU (28 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; ev, ailenizle ilgilenerek haftaya başlıyorsunuz. 2-12 Kasım doğumlu akrepler ise duygusal olarak kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Aile içi sorunlar evlilik ya da ilişkinizi olumsuz etkileyebilir.

  YAY BURCU (28 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; seyahat, eğitim, yakın çevre ve kardeşlerle ilgilenerek haftaya başlayabilirsiniz. Ani sağlık sorunlarına ise açık bir gündesiniz dikkat etmelisiniz. Çalışma hayat, yanınızda çalışanlarla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz ve tartışma içinde kalabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (28 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; maddi kaynaklar ve kazançlarınızla ilgilenerek haftaya başlıyorsunuz. Çocuk, hobi ya da aşk hayatınızdan dolayı ani para harcamaları yapabilirsiniz. Paranıza sahip çıkmalısınız oğlaklar 2023 ortalarına kadar kazançlarınızla ilgili kısıtlandığınız bir dönemdesiniz.

  KOVA BURCU (28 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; kendinizi özgürce ortaya koyabildiğiniz, kendinizi doğru ifade edebildiğiniz bir gündesiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. Aile içindeki problemlerden dolayı ani sorunlar yaşanabilir, sakin kalmalı fevri davranmamalısınız.

  BALIK BURCU (28 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; haftaya içe çekilerek, duygusal olarak yalnız kalmak isteyerek başlayabilirsiniz. Rüyalarınız ise haberci rüyalar olabilir. Yakın çevre, kardeşler, eğitim konularında iletişim problemleri yaşanabilir ve siz psikolojik olarak zorlanabilirsiniz. Ayrıca trafik kazalarına açıksınız, trafikte dikkatli olun.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz