Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji29 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  29 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 29 Eylül çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 29 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  29 Eylül günlük burç

  29 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (29 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, evliliğinizde, ortaklığınızda ya da ikili ilişkilerinizde çabuk kızabilen bir yapınız olabilir. Düşüncelerinizi ifade ederken aslında kontrollü olursanız bu kargaşaya düşmeyebilirsiniz. İstedikleriniz ile yaptıklarınız arasında çelişkiye düşmemeye çalışın.

  BOĞA BURCU (29 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, yakın çevreniz, eğitiminiz ile ilgili görüşmeler yaparken fevriliklerden kaçının. Seyahat planı yaparken fazla kararsız olmanız insanlar tarafından hoş karşılanmayabilir. İş hayatınızda biraz daha sakin olmayı deneyin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (29 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, bugün biraz ben merkezli olabilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Sevdiklerinizle, çocuklarınızla aranızda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Sosyal çevrenizden ilgi beklediğiniz bir gün.

  YENGEÇ BURCU (29 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, ailevi gündemler konuşulurken, meslek hayatınızda konuşma tarzınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Çözümler üretmeniz gerekebilir. Kendiniz için bir şeyler yapmayı deneyin.

  ASLAN BURCU (29 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, bilinçaltınızda yatan durumları yakın çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz ancak istediğiniz tepkileri görmemeniz olası. Fevrileşmeyin, inatçı davranmayın. Herkes sizinle aynı düşünmek durumunda değil biliyorsunuz. Sakin kalın kendinize iyi gelecek şeylere odaklanın.

  BAŞAK BURCU (29 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, sosyal çevrenizde her şeye kızan bir yapınız olabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. Her şeyi bir anda olsun isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızda aranızda bir borç alma vermesi varsa istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir.

  TERAZİ BURCU (29 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, özellikle mesleki anlamda okları üstünüze çekmeniz olası. Ağzınızdan çıkana, davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Dengede kalmayı deneyimlemeye çalışın.

  AKREP BURCU (29 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, yurtdışı, eğitim hayatı konularında bugün biraz gerginlikler çıkabilir. Kendinizle alakalı başlamak istediğiniz bir şeyler varsa ruhsal dengenizi sağlamanızda fayda var. İş çevrenizde gereksiz gerginliklerden kaçının.

  YAY BURCU (29 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, ortaklı maddi işleriniz varsa bugün biraz sizi yorabilir, gerilebilir ve bunu sosyal çevrenize yansıtabilirsiniz. Biraz sakinleşip ailenizle vakit geçirmeye çalışın. Çözüm üretmek için sakince düşünmeniz gerekiyor.

  OĞLAK BURCU (29 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, ikili ilişkiler ve meslek hayatınızda bugün olayları yanlış anlayabilirsiniz. Üstüne gitmektense gerçeği görmeyi çalışın, sakin davranın derim. İş hayatınızdaki yorgunluğunuzu atmaya, kendinizi motive etmeye çalışın.

  KOVA BURCU (29 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, iş arkadaşlarınızla aranızda geçen diyaloglara dikkat etmeniz gereken bir gün. Söylenen ile yaptıklarınız farklı olabilir. İnsanların ve sizin canınız sıkılabilir bu durumdan. Dengeyi kurun.

  BALIK BURCU (29 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, sevgiliniz, flörtünüz ile geçirmek istediğiniz bir gün olabilir. Ancak yanlış anlaşılmalar ile planların bozulma ihtimali var. Çocuklarınızın eğitim hayatıyla alakalı duyacaklarınız canınızı sıkabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz