Karma Astrolog Elif Bozkurter

29 Kasım – 05 Aralık haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

0

Haftalık burç yorumları; aşk, para, sağlık, kariyer, iş ve daha fazlası… Burcunuzu bu hafta neler bekliyor? Günlük burç yorumları kadar merak edilen haftalık burç yorumlarını Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor. İşte 29 Kasım – 05 Aralık haftası burcunuzun yaşayacağı değişimler ve sizi bekleyenler…

haftalık burç yorumları

29 KASIM – 05 ARALIK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI *

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bu hafta ikili ilişkilerinizden destekler alabilir, atılımlar yapabilirsiniz. Hayata farklı çerçeveden bakıp, yurtdışı, eğitim, hukuksal ve seyahat konularında adımlar atabilirsiniz. Yeni başlangıçlar zamanı.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bu hafta iş hayatınızı ve günlük rutinlerinizi düzenleyebilirsiniz. Sağlığınıza eksta özen göstermeniz gerekebilir. Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bankalar, miras, borç, kredi durumlarında doğru adımları atabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bu hafta özel hayatınız önem kazanabilir. İkili ilişkilerde alacağınız kararlar önem kazanırken, önemli iş ortaklıkları ve hukuksal davalarınız için adımlar atabilirsiniz. Evlenme kararı ya da iş ortaklıkları gündeminize gelebilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, ailevi gündemlerle başladığınız hafta, iş çevresi, sağlık ve günlük rutin işlerinizde artık bir adım atmanız gerektiğini sizlere hatırlatabilir. Yeni bir iş çevresine dahil olabilir,sağlığınız için tedavi yöntemleri belirleyebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, haftaya iletişiminiz aktif başlayabilirsiniz. Özel hayatınızda alacağınız kararlar önem kazanacak. Flörtünüz varsa ileriye yönelik adımlar atabilir, çocuğunuzun eğitim hayatıyla alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, yatırımlarınız ve birikimlerinize odaklanabilirsiniz. Ailevi konular, taşınmalar gündeminize gelirken, ebeveynlerinizin sağlığı için adımlar atabilir, çözümler üretebilirsiniz. Ev alım satımları ve meslek hayatınız için birtakım yenilikler gündemde!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler kendiniz ile alakalı girişimlerde bulunabileceğiniz bir hafta. Özellikle iletişiminiz, eğitim hayatınız ve yakın çevrenizden alacağınız haberlerle yeni adımlar atabilirsiniz. Çözümlenmesi gereken konular çözülebilir

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, haftaya inzivaya çekilip,insanlardan uzak kalarak başlayabilirsiniz. Ancak gündeminiz daha çok çözüm üretmek ve yeni adımlar atabilmek için parasal konularda olabilir. Maaşınız, gelir gider dengeniz, yatırımlarınız ön plana çıkabilir. Girişim zamanı…

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, sosyal çevrenizden destekleneceğiniz bir hafta. Özellikle kendinizle alakalı atmak istediğiniz yeni adımlar gündeminize gelebilir. Dış görüntünüz, genel sağlığınız, kısacası kendinizle alakalı neler yapmak istiyorsanız başlangıçlarda bulunabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, meslek hayatınızda aktif olacağınız bir hafta. Özellikle kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylarla ilgilenebilirsiniz. Bilinçaltı ve ruhsal sağlığınız için gerekli adımları atabilir, danışmanlıklar almaya karar verebilirsiniz. İş çevreniz değişebilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, hayata farklı bir alandan bakmak isteyebileceğiniz bir hafta. Geleceğe dair umut ve hayallerinizi gözden geçirebilir, uygulamak için yeni adımlar atabilirsiniz. Sosyal çevrenize yeni kişiler dahil olabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, finansal tablonuz için girişimlerde bulunacağınız bir hafta. Kariyeriniz açısından önemli bir hafta, terfiler ve istifalar gündeminize gelebilir. Otoriter figürlerle ve ailevi konularda gelişmeler yaşanabilir.

https://www.instagram.com/elifliastroloji/

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here