Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji29 Kasım - 05 Aralık haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  29 Kasım – 05 Aralık haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Haftalık burç yorumları; aşk, para, sağlık, kariyer, iş ve daha fazlası… Burcunuzu bu hafta neler bekliyor? Günlük burç yorumları kadar merak edilen haftalık burç yorumlarını Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor. İşte 29 Kasım – 05 Aralık haftası burcunuzun yaşayacağı değişimler ve sizi bekleyenler…

  haftalık burç yorumları

  29 KASIM – 05 ARALIK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ BURCU

  Sevgili Koçlar, bu hafta ikili ilişkilerinizden destekler alabilir, atılımlar yapabilirsiniz. Hayata farklı çerçeveden bakıp, yurtdışı, eğitim, hukuksal ve seyahat konularında adımlar atabilirsiniz. Yeni başlangıçlar zamanı.

  BOĞA BURCU

  Sevgili Boğalar, bu hafta iş hayatınızı ve günlük rutinlerinizi düzenleyebilirsiniz. Sağlığınıza eksta özen göstermeniz gerekebilir. Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bankalar, miras, borç, kredi durumlarında doğru adımları atabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU

  Sevgili İkizler, bu hafta özel hayatınız önem kazanabilir. İkili ilişkilerde alacağınız kararlar önem kazanırken, önemli iş ortaklıkları ve hukuksal davalarınız için adımlar atabilirsiniz. Evlenme kararı ya da iş ortaklıkları gündeminize gelebilir.

  YENGEÇ BURCU

  Sevgili Yengeçler, ailevi gündemlerle başladığınız hafta, iş çevresi, sağlık ve günlük rutin işlerinizde artık bir adım atmanız gerektiğini sizlere hatırlatabilir. Yeni bir iş çevresine dahil olabilir,sağlığınız için tedavi yöntemleri belirleyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU

  Sevgili Aslanlar, haftaya iletişiminiz aktif başlayabilirsiniz. Özel hayatınızda alacağınız kararlar önem kazanacak. Flörtünüz varsa ileriye yönelik adımlar atabilir, çocuğunuzun eğitim hayatıyla alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  - Advertisement -

  BAŞAK BURCU

  Sevgili Başaklar, yatırımlarınız ve birikimlerinize odaklanabilirsiniz. Ailevi konular, taşınmalar gündeminize gelirken, ebeveynlerinizin sağlığı için adımlar atabilir, çözümler üretebilirsiniz. Ev alım satımları ve meslek hayatınız için birtakım yenilikler gündemde!

  TERAZİ BURCU

  Sevgili Teraziler kendiniz ile alakalı girişimlerde bulunabileceğiniz bir hafta. Özellikle iletişiminiz, eğitim hayatınız ve yakın çevrenizden alacağınız haberlerle yeni adımlar atabilirsiniz. Çözümlenmesi gereken konular çözülebilir

  AKREP BURCU

  Sevgili Akrepler, haftaya inzivaya çekilip,insanlardan uzak kalarak başlayabilirsiniz. Ancak gündeminiz daha çok çözüm üretmek ve yeni adımlar atabilmek için parasal konularda olabilir. Maaşınız, gelir gider dengeniz, yatırımlarınız ön plana çıkabilir. Girişim zamanı…

  YAY BURCU

  Sevgili Yaylar, sosyal çevrenizden destekleneceğiniz bir hafta. Özellikle kendinizle alakalı atmak istediğiniz yeni adımlar gündeminize gelebilir. Dış görüntünüz, genel sağlığınız, kısacası kendinizle alakalı neler yapmak istiyorsanız başlangıçlarda bulunabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU

  Sevgili Oğlaklar, meslek hayatınızda aktif olacağınız bir hafta. Özellikle kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylarla ilgilenebilirsiniz. Bilinçaltı ve ruhsal sağlığınız için gerekli adımları atabilir, danışmanlıklar almaya karar verebilirsiniz. İş çevreniz değişebilir.

  KOVA BURCU

  Sevgili Kovalar, hayata farklı bir alandan bakmak isteyebileceğiniz bir hafta. Geleceğe dair umut ve hayallerinizi gözden geçirebilir, uygulamak için yeni adımlar atabilirsiniz. Sosyal çevrenize yeni kişiler dahil olabilir.

  BALIK BURCU

  Sevgili Balıklar, finansal tablonuz için girişimlerde bulunacağınız bir hafta. Kariyeriniz açısından önemli bir hafta, terfiler ve istifalar gündeminize gelebilir. Otoriter figürlerle ve ailevi konularda gelişmeler yaşanabilir.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

   

   

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....