Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji29 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  29 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 29 Kasım pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 29 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  29 Kasım günlük burç

  29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (29 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, sabah saatlerinde elinizde kalan işlere odaklanıp gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra öğle saatleri itibariyle haftaya ikili ilişki odaklı başlıyorsunuz. Evliliğiniz, ortaklıklarınız, yakın ilişkileriniz gündeme gelebilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Maddi konularla alakalı çözümler üretebilir, bundan keyif alabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (29 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, iş odaklı bir haftaya girişi yapıyorsunuz. Aktif çalışabilir, iş çevrenizdeki arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Çalışmayanlar ise günlük işlerini düzenleyebilir. Sağlık olarak gerekli adımları atabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sizden destek almak isteyenleri geri çevirmeyebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (29 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, aşk hayatınızla alakalı gelişmelerin olacağı bir haftaya başlıyorsunuz. Evli ve çocuğu olanlar vakitlerini onlara ayırmak isteyebilir, eğitim hayatlarıyla ilgili gelişmeleri gündemlerine alabilir. Iş çevrenizdeki arkadaşlarınız ve otoriter figürlerden destek görmek keyfinizi yerine getirebilir.

  YENGEÇ BURCU (29 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, ailenize vakit ayırarak bu haftayı başlatıyorsunuz. Emlak işleri, tadilatlar, taşınmalar vs gündeminize gelebilir onlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz kişilerle yapacağınız görüşmelerde desteklendiğinizi hissedebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (29 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, iletişimin yoğun olduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve kuzenlerinizle alakalı gelişmeler olabilir, bolca haber alabilirsiniz. Kısa seyahatler gündeme gelebilir. Anlaşma aşamasında olduğunuz yerlerle görüşmeler yapılabilir, ortaklı gelirlerinizde daha kuvvetli hissedebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (29 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, yatırımlarınız ve birikimleriniz için girişimlerde bulunacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Maaşlarınızla ilgili, gelir gider dengenizi kurmaya çalışabilirsiniz. Yapacağınız girişimlerde algılarınızın açık olması gerekebilir. Yakın çevreniz tarafından desteklenebilirsiniz ya da sizden destekler beklenebilir.

  TERAZİ BURCU (29 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, haftaya kendinizi daha enerjik, daha mutlu, dinlenmiş hissederek başlayabilirsiniz. Dış görünüşünüz için girişimler yapabilir, kuaföre, diyetisyene, sağlık kontrollerine vakit harcamak isteyebilirsiniz. Maddi yatırımlarınız için iş çevresinden destekler görebilirsiniz.

  AKREP BURCU (29 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, bilinçaltınız aktif olarak başlıyorsunuz haftaya. Bazı endişeleriniz, gizli kalmış durumlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi iç dünyanıza verebilirsiniz. İnzivaya çekilmek, danışmanlıklar almak için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  YAY BURCU (29 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, haftaya sosyal çevrenizle planlar, programlar yaparak başlayabilirsiniz. Umutlarınız ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için girişimlerde bulunabilir, organizasyonlara katılabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (29 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, haftaya kariyerinizde aktif olarak giriş yapıyorsunuz. Mesleğinizle ilgili adımlar atmak, otoriter figürlerle bir arada olmak ilerlemenizi sağlayabilir. Yakın çevrenize tavsiyeler verebilir, alacağınız haberler üstüne araştırmalar yapabilirsiniz.

  KOVA BURCU (29 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, haftaya daha çok yurtdışı konuları, eğitimler, eşin akrabalarından gelecek haberlerle başlıyorsunuz. Hayat felsefeniz için araştırmalar yapabilirsiniz. Mesleğiniz ve girişimleriniz için otoriter figürlerin desteğini hissedebilirsiniz.

  BALIK BURCU (29 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, haftaya mali tablonuz için yapacağınız girişimlerle başlıyorsunuz. Borç, miras, kredi için araştırmalara yönelebilir, destekler bulmaya çalışabilirsiniz. Hayata daha farklı bakmak isteyebilir, güçlü hissedebilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz