Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji29 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  29 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 29 Mayıs 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 29 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (29 MAYIS 2022)

  Bugün enerjik ve atak olabilirsiniz. Yapacağınız girişimlerin önü açık olacaktır ama agresyona açıksınız. Maddi konularda bazı kayıplar yaşanabilir ama kariyer hayatınızdaki olumlu gelişmeler maddi olarak sizi güçlendirecektir. Akşam saatlerinde yakın çevre, kardeşlerle daha çok ilgilenebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (29 MAYIS 2022)

  Bugün içten gelen bir enerjiniz var, yorulmak bilmediğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise bazı sorunlar yaşanırken yurt dışı, eğitim, hukuk ya da uzak akrabalardan destek görerek güçlü hissedebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (29 MAYIS 2022)

  Bugün içe çekilebilir, daha uykulu hissedebilirsiniz ama aslında sosyal çevrenizde aktif olursanız önünüze yeni fırsatlar da çıkabilir. Maddi açıdan ise güçlü kararlar alabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha iyi hissedebilir, iletişimci yönünüzü daha çok kullanabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (29 MAYIS 2022)

  Bugün arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz ve yeni haberler alabilirsiniz. Maddi açıdan ise çok harcama yapabilir ve borçlanabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Partner ya da ortaktan ise destek görebilir, kendinizi duygusal olarak güçlü hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde içe çekilmek isteyebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar yapmak için güzel bir akşam sizi bekliyor.

  ASLAN BURCU (29 MAYIS 2022)

  Bugün kariyer ve iş odaklı bir gün geçirebilir, bu konuda yeni kararlar alabilirsiniz ama ortak ya da partnerden bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki insanlardan ise destek göreceksiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (29 MAYIS 2022)

  Bugün seyahat edebilir, yurt dışı, eğitim, hukuk ya da uzak çevrenizdeki insanlarla görüşebilirsiniz. Eskiden tanıştığınız insanlardan haberler alabilirsiniz. Sağlıkla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Aşk, çocuk ya da hobilerle ilgili ise güçlü kararlar alabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (29 MAYIS 2022)

  Bugün maddi kaynaklarınız, finansal yapınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ama bazı engellerle karşılaşabilir, para harcamanız gereken durumlar yaşanabilir. Ama ailenizden destek görebileceksiniz.  Aşk, ilişki ya da ortaklık konusunda ise şanslı ve aktif olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Akşam saatlerinde eğitim ve iletişim konularına yönelebilirsiniz.

  AKREP BURCU (29 MAYIS 2022)

  Bugün ilişki ya da ortaklıkta yeni konular gündeme gelebilir ama karar almak için Merkür retrosunun geçmesini beklemenizi tavsiye ederim. Aile ve evle ilgili otoriteden engellerle karşılaşabilirsiniz. Ama yakın çevre, kardeşlerden ise güçlü destekler görebilirsiniz. Çok çalıştığınız bir döneme giriyorsunuz ama bu dönemde çok hızlı işlerinizi düzenleyebilir ve projelerinizi hızlıca bitirebilirsiniz.

  YAY BURCU (29 MAYIS 2022)

  Bugün gündelik uğraşlarla ilgilenebilirsiniz ya da çalışma hayatınıza odaklanabilirsiniz. İletişim ya da anlaşmazlıklar otoriteden engellerle karşılaşabilirsiniz. Ama maddi açıdan güçlü kararlar alabilirsiniz. Aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili aktif olduğunuz bir döneme giriyorsunuz ama şans sizden yana olacak.

  OĞLAK BURCU (29 MAYIS 2022)

  Bugün aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgilenebilirsiniz ve maddi açıdan bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ama bir taraftan da güç sizden yana olarak kalıcı güçlü adımlar atabilirsiniz. Aile içinde ise aktif bir süreçte olabilirsiniz ama ev ile ilgili kararlarınızda önünüz açık olacaktır, tartışmalar yaşanabilir. Akşam saatlerinde çalışma hayatınızla, gündelik işlerle uğraşabilirsiniz.

  KOVA BURCU (29 MAYIS 2022)

  Bugün aile ve evinizle ilgilenebilirsiniz ve bazı kararlar alınabilir. Siz ise bazı konularda anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Ama bir taraftan da güçlü ve kararlı da olacaksınız. Sağlığınıza ise dikkat edin. Seyahat, eğitim, kardeşler ya da yakın çevrenizde daha aktif olduğunuz bir dönemdesiniz ve bol bol seyahat edebilirsiniz. Akşam saatlerinde çocuklarınız, hobi ya da aşk konuları gündeminize gelebilir.

  BALIK BURCU (29 MAYIS 2022)

  Bugün yakın çevre, kardeş, seyahat, eğitim konularıyla ilgili kararlar alabilirsiniz ama bazı otoritelerin engelleriyle de karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizden ise bu süreçte destekleniyorsunuz. Maddi açıdan çok para kazanıp çok harcama yapabileceğiniz bir süreçtesiniz. Akşam saatlerinde ise aile ve evinizle ilgilenebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz