29 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 29 Nisan 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 29 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

KOÇ BURCU (29 NİSAN 2022) *

Bugün atak ve girişimcisiniz. Sosyal çevrenizden destek görebilir ve hayatınızla ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz.

BOĞA BURCU (29 NİSAN 2022) *

Bugün içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Meditasyon, ruhsal çalışmalar size iyi gelecektir. Kendinize zaman ayırmak için güzel bir gündesiniz. Kariyer hayatınızdan otorite figürlerinden destek görebilirsiniz.

İKİZLER BURCU (29 NİSAN 2022) *

Bugün sosyalleşebilir, güzel bir gün geçirebilirsiniz. Yurt dışı, eğitim konularında otoriteden destek görebilir, kalıcı kararlar alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (29 NİSAN 2022) *

Bugün kariyer, iş hayatınızda otoriteden destek görebilirsiniz ama ani duygusal tepkiler vermemeye çalışın.

ASLAN BURCU (29 NİSAN 2022) *

Bugün eğitim, seyahat, yurt dışı konularıyla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi iyi hissettiğiniz bir gündesiniz. Ortaklık ya da ilişki konusunda kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (29 NİSAN 2022) *

Bugün maddi kaynaklar, borç, ödemeler, ameliyat gibi konularla ilgilenebilirsiniz ve bu konularda kalıcı kararlar alabilirsiniz. Ani para çıkışlarına ise dikkat.

TERAZİ BURCU (29 NİSAN 2022) *

Bugün ortaklık ya da partnerle ilgilenebilir, kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Kararlarınız ise çocuk, hobi, sizi mutlu edebilecek kararlar olabilir.

AKREP BURCU (29 NİSAN 2022) *

Bugün çalışma hayatınızla, yanınızda çalışanlar ilgilenebilirsiniz. Ani sorunlara ise dikkat etmelisiniz. Sağlık problemeler, baş bölgesi rahatsızlıklarına dikkat etmelisiniz. Ev ya da ailenizle ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz.

YAY BURCU (29 NİSAN 2022) *

Aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgilenmek ve bu konularda kalıcı kararlar almak için güzel bir gündesiniz. İletişimle hayatınızdaki konuları çözebilirsiniz ve yeni bir sözleşme bile imzalayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (29 NİSAN 2022) *

Ev ya da ailenizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ev ya da ailenizle de ilgili karalar alabilirsiniz ama çatışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız.

KOVA BURCU (29 NİSAN 2022) *

Bugün kardeşler, yakın çevre, eğitim konularında kendinizi ortaya koyabilir ve kalıcı kararlar alabilirsiniz. Otoritenizi doğru kullanırsanız hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU (29 NİSAN 2022) *

Bugün maddi kaynaklar, para konularıyla ilgilenebilir, kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here