Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji3 Ağustos 2020 Kova Dolunayı! Etkilenecek burçlar ve Dolunay Ritüeli

  3 Ağustos 2020 Kova Dolunayı! Etkilenecek burçlar ve Dolunay Ritüeli

  -

  3 Ağustos Pazartesi günü saat 18:58 de Kova Burcu’nun 11 derecesinde Dolunay gerçekleşecektir. Peki, dolunaydan etkilenecek burçlar hangileri? Dolunay bizi nasıl etkileyecek? Nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji yorumluyor…

  FİNANSAL VE DUYGUSAL ZORLANMA SİZİ BEKLİYOR

  Dolunay 1. evde gerçekleşecek olup anın haritasında Oğlak Burcu yükselecek ve diğer ağır gezegenler eşlik edecektir. Evlilik, ortaklık ve finansal konuları etkileyecektir. Dolunay Venüs’e 150 derece yapacağından finansal ve duygusal konularda zorlanma yaşayabilirsiniz!

  AKREP BURCU KADER NOKTASINDA

  Anın haritasında Akrep Burcu kader noktasında olacağından daha sezgisel olacağız hislerinize kulak verin. Kova Burcu birinci evde biz derken Aslan Burcu 7. evde ben diyerek sizi daha bencil bir ruh haline sokmaya çalışabilir. Ayrıca Merkür ve Plüton tam derecede karşıtlık yapacağından konuşmalarınızı telafisi olmayan noktalara taşımayın.

  Dolunay fazında teknolojik bir siber saldırı, internetle ilgili bazı sorunlar aynı zamanda internet ile ilgili konularda kesin bir değişim ve dönüşüm olabilir!

  Türkiye’nin 8. evinde gerçekleşecek olan Dolunay ülkenin vergi sistemi ve borçlarıyla ilgili bir sürece gireceğine dikkat çekiyor.

  - Advertisement -

  ‘EKONOMİK OLARAK ZORLANACAĞIZ’

  Yılın bu yarısında hem halkın hem de ülkenin ekonomik olarak zorlanacağını ön görüyorum.
  Havacılık ilgili yeni bir döneme geçilebileceği aynı zamanda uçak kazası ve deprem olabileceği kanısındayım.

  DOLUNAYDAN HANGİ BURÇLAR ETKİLENECEK?

  • Kova
  • Boğa
  • Akrep
  • Aslan

  DOLUNAYIN ETKİLERİNİ NASIL AZALTABİLİRİZ?

  Etkileri azaltmak için daha önce paylaşmış olduğum veya YouTube dan bulabileceğiniz “Moon Mantra “ bugün itibariyle ayın altısına kadar akşamları dinleyebilir veya şifalanmak ve rahatlamak için dilediğiniz kadar “Ya Şafi” çekebilirsiniz. Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını diliyorum…

  DOLUNAY RİTÜELİ NASIL YAPILIR?

  3 Ağustos saat 18:58 de Kova Burcu’nun 11 derecesinde gerçekleşecek olan dolunay Uranüsyen bir yapıya sahip. Batı astrolojisinde Kova’nın yöneticisi olan Uranüs’ün ani değişimlerini yaşayabilirsiniz. Enerjinin tamamlandığı ve tavan yaptığı dolunay gecesinde tüm negatif enerjilerinizden ve yüklerinizden kurtulun!

  Ritüeli yapacağınız sessiz bir ortama geçin ancak ritüel öncesinde odayı iyice havalandırın veya mümkünse adaçayı tütsüsü yakın. Ritüel sırasında kullanmanız için beyaz bir mum alın ve yakın.

  Oturun ve zihninizi sakinleştirerek odaklanmaya çalışın.

  Önce enerjisinden rahatsız olduğunuz veya sizi üzen olayları düşünün sonra;

  Şimdi ve burada merkezleniyorum ve şifalanmaya niyet ediyorum! Aklımda, zihnimde, kalbimde ve beynimde beni üzen, yıpratan tüm olumsuz duygu ve düşüncelerden arınıyor, özgürleşiyor, tüm negatif düşünce ve olayları yakıp yıkıp iptal ediyorum! Evrenin sonsuz bolluk ve bereketini, sağlığı, aşkı ve sevgiyi, mutluluğu, yaşamımda olmasını istediğim her şeyi hayatıma çekiyor alıyor ve kabul ediyorum! Ben sevginin merkeziyim ve sevgiyle yaşamayı seçiyorum!

  Kendi merkezindeyim ve tüm güzellikler hayatıma akıyor! Hepsini sevgiyle kabul ediyor ve beni üzen herkesi ve her şeyi şifalanmaları için tamamen serbest bırakıyorum!
  Bu olumlamaları yaptıktan sonra hayalini kurduğunuz veya sahip olmak istediğiniz her şeyi olmuş gibi imgeleyin ve olduğunda nasıl bir duygu hissedecekseniz o duyguyu hissetmeye çalışın. Daha sonra mumu söndürün ve dilekleriniz gerçekleşmişçesine şükür edin. Bu olumlamaları ritüel dışında da 21 gün tekrar etmenizi öneririm. Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını diliyorum…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz