Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji3 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  3 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 3 Aralık cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  3 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  3 Aralık günlük burç

  3 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (3 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, finans konularında riskli atılımlar yapabileceğiniz bir gün. Ölçünüzü iyi ayarlamanız gerekebilir. Ani hareketlerden uzak durmalısınız. Akşam saatlerine doğru hayat görüşünüz için araştırmalar yapabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (3 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, ikili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda bugün riske açıksınız. Aceleci tavrınız ters tepebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Maddi konularda ani gelişmeler söz konusu olabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (3 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, iş hayatınız ve günlük rutinleriniz için bugün işleri çabuk halletmek isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra gündeminiz ikili ilişkileriniz olabilir. Evliliğiniz ve ortaklığınız için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün riskli konularda ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Yatırımlar ve borsa ouyunlarında dikkatli olmanız gerekebilir. Özel hayatınızda sözlerinize dikkat etmeye çalışmalısınız. İş çevrenizden öğleden sonra haberler gelebilir.

  ASLAN BURCU (3 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, ebeveynlerinize karşı bugün daha açık olabilirsiniz. Öğleden sonra özellikle otoriter figürlerle çatışmamaya özen göstermeniz gerekebilir. Aşk hayatınız canlanıyor.

  BAŞAK BURCU (3 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, iletişiminizde bugün her şeyin çabuk olmasını isteyebilirsiniz. Biraz kendinizi frenleyerek daha iyi adımlar atabilirsiniz. İç dünyanız biraz gerilimli olabilir. Öğle saatlerinden sonra ailevi gündemleriniz oluşabilir.

  TERAZİ BURCU (3 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, gelir gider dengeniz için fazlaca aktif olabilirsiniz. Giriş ve çıkışları yönetmek için hızlıca kararlar alabilir, cesurca adımlar atabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. İletişiminiz yakın çevrenizle artabilir.

  AKREP BURCU (3 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, kendinizi bugün daha aktif, daha cesur hissedebilirsiniz. Spor yapmak keyfinizi yerine getirebilir. Maddi manevi değerleriniz için bazı adımlar atmak isteyebilirsiniz.

  YAY BURCU (3 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, bugün artık kendinizi daha iyi, daha aktif hissedebilirsiniz. Çözmek istediğiniz her konu için girişimlerde bulunabilir, durgunluğunuzdan sıyrılmak keyfinizi yerine getirebilir. Kendinize odaklanın.

  OĞLAK BURCU (3 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, sosyal çevrenizden umutlarınıza dair atacağınız adımlar cesurca karşılanabilir, desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Ancak anlık fevriliklerden uzak durmanız gerekebilir. Akşam saatletine doğru daha huzurlu bir ortam isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (3 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, mesleğiniz ve kariyerinizde cesur adımların atılacağı bir gün. Kişilerle özellikle otoriter figürlerle konuşurken cesur olabilirsiniz. Destekleri göz ardı etmeden adım atmanız daha sağlıklı olacaktır. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla olabilirsiniz.

  BALIK BURCU (3 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, hayat felsefeniz, uzak yerler ve akademik hayatınız için fazlaca cesur olabileceğiniz bir gün. Uzaklardan haberler gelebilir adımlarınızı ona göre atabilirsiniz. Öğleden sonra kariyeriniz için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz