Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji3 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  3 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 3 Ekim cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 3 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  3 Ekim günlük burç

  3 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (3 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün ilişkinizden ne beklediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Buyurgan tavırlar karşınızdaki kişilerin hoşuna gitmeyebilir. Günlük rutinlerinizi düzenleyerek, kendinize evcil hayvanlarınız varsa onlara vakit harcayarak gününüzü güzelleştirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (3 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, ruh haliniz bugün dalgalı olabilir. Kendinize verdiğiniz değeri sorgulayabilir, iş çevrenizle alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla, çocuklarınızla vakit geçirerek günü keyifli hale getirebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (3 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, sevgiliniz ya da çocuklarınızla alakalı gelişmelerde bugün biraz normali deneyimlemeniz gerekiyor. İstekleriniz, arzularınız ters tepebilir. O yüzden evinizle alakalı bir şeyler yapmak size daha iyi gelecektir.

  YENGEÇ BURCU (3 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, ailevi konularda kendinizi iyi ifade etmeniz gerek. Büyüklerinizden, ailevi yaşamınızdan neler beklediğinizi düşünmeniz gerekiyor. Meslek hayatınızda da bazı durumlar öne çıkabilir. En iyisi yakın çevrenizle görüşerek günü güzelleştirebilirsiniz. İletişiminiz artıyor.

  ASLAN BURCU (3 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, eğitiminizle alakalı bazı belirsizlikler canınızı sıkabilir. Araştırmalarınız istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Kendi öz değerinizin ve maddi manevi yatırımlarınıza yönelerek günü geçirmenizi öneririm. Harcamalara dikkat.

  BAŞAK BURCU (3 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, ortaklı gelirleriniz ve maddi yatırımlarınızla alakalı aklınızı belirsizlikler kurcalıyor olabilir. Bazı çıkmazlara girdiyseniz bunları çözümleme adına bugün günü daha sakin geçirmeye odaklanın. Belki yürüyüş size iyi gelebilir.

  TERAZİ BURCU (3 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, kendinizde yaşadığınız belirsizlikler canınızı sıkabilir bunu eşinize, ilişkilerinize yansıtabilirsiniz. Zihninizi dinginleştirme adına meditasyon ya da ruhani çalışmalar yapabilirsiniz.

  AKREP BURCU (3 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, sağlığınızla alakalı belki de yaşadığınız belirsizlikler bugün gün yüzüne çıkabilir. Ruhunuza iyi bakmanız gerekiyor. O iyi olursa genel sağlığınız da pozitif olarak bundan etkilenecektir. Sosyal çevrenizden destekler görebilirsiniz.

  YAY BURCU (3 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, sosyal çevrenizden ne istediğinizi bilmediğiniz bir gün. Kim destek kim köstek düşünüyor olabilirsiniz. Bunu sevgilinize de yansıtıyor olabilirsiniz. Toplum önündeki statünüze odaklanarak belki güzel gelişmeleri kendinize çekebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (3 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, meslek hayatınızla alakalı yaşayacağınız gelişmeler aklınızı karıştırabilir. Bu yüzden ailevi konularda da fevrilikler yaşanabilir biraz sakin kalmalısınız. Hayat felsefenizi öne çıkaracak araştırmalar yapın iyi gelecektir.

  KOVA BURCU (3 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, iletişim dilinize, sosyal medyaya, dedikodulara dikkat etmeniz gereken bir gün. Alacağınız haberlerin doğruluğunu araştırın derim. Mali tablonuzu düzenlemek için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  BALIK BURCU (3 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, mali tablonuzda bazı belirsizlikler canınızı sıkabilir. Bu yüzden de fevri davranışlarınız göze çarpabilir. Sevdiklerinizle vakit geçirmeye çalışın. İyi gelecektir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz