Diğer
  Ana SayfaGüzellik3 güzelden 3 sihirli formül

  3 güzelden 3 sihirli formül

  -

  Haydi itiraf edelim; Hepimizde ünlü kadınların, mankenlerin ve aktrislerin en pahalı kozmetik kremleri kullandığına ve estetik merkezlerinden çıkmadıklarına dair bir inanış vardır…Bunun aslında pek de öyle olmadığını, işimiz gereği, çekimler ve röportajlar sırasında sürekli onlarla beraber olan biz gazeteciler biraz biliriz. Fakat, bunun en kesin yanıtını yine onlar verebilir diye düşündük ve hepimizin çok beğendiği 3 ünlü kadına, güzelliğini korumada başlıca yardımcısı olan 3 sırrını sorduk. Ve sürpriz: Yanıtlardan, kristal taşlarla bezeli süslü kavanozlarda satılan kremler değil, yumurta, bal ve bol bol zeytinyağı çıktı!

  Vecihe Aslan Sözeri

  Tülin Şahin, Manken

  1. CANLI VE IŞILTILI BİR YÜZ İÇİN:
  Yüzüm için yaptığım bir peeling karışımı var. Bunun için tuz, toz şeker ve zeytinyağı kullanıyorum. Bu karışım cildimize bildiğimiz keseyi yapıyor ama çok daha narin bir şekilde tabii. Tuz ve şeker peelingi yapıyor. Hatta toz şekerin parlaklığını yüzünüzde görebiliyorsunuz. Zeytinyağı ve süt, en alerjik cildi bile yumuşatıp, yatıştırıyor, bolca nem veriyor. Bunu her zaman evde kozmetik peelinglerim biterse hemen uyguluyorum. Çok pratik. Hatta ayaklara ve ellere de uygulanabiliyor.

  2. PAMUK GİBİ AYAKLAR İÇİN:
  Ayaklarımın hep yumuşacık kalması için akşamları bolca ayak kremi sürüp üzerine güzel bir kokusu olan talk pudrası sürüyorum. Ardından ayaklarıma pamuklu soket çorap giyip öyle uyuyorum. Sabah uyandığımda ayaklarım yumuşacık oluyor.

  - Advertisement -

  3. MANİKÜRLÜ ELLER İÇİN:
  Ojelerim matlaşmış, ellerim bakımsız görünüyor ve kuaföre gitmeye hiç mi hiç vaktim yoksa hemen E Vitaminli bir yağı ellerime ve tırnaklarıma sürüp, sert kıllı bir tırnak fırçası ile fırçalıyorum. Böylece tırnaklarım yağ sayesinde parlıyor ve fırça sayesinde etlerim itilmiş olduğu için ellerim manikürlü gibi oluyor.

  Haberin devamı 2008 Kasım sayımızda…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz