Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji3 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  3 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 3 Mart 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 3 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  3 MART GENEL YORUM

  Ay yeni ay fazında ve balık burcunda. Bugün şifa ve şansın hayatımıza dokunabileceği bir gün. Bugün hislerimiz çok derin ve bizi huzursuz edebilir.  Duygusal yoğunluktan dolayı dünyadan kendimizi soyutlamak isteyebiliriz. Sezgi ve hisler bugün bize rehber olabilir ayrıca rüyalarımız mesaj olacaktır.

  Bugün ayın açılarının olumlu olmasından dolayı; hayal kurun, hayallerinize sınır koymayın ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirin. Ay Neptün tarafından yönetilen balık burcunda olduğu için fırsat ve şanslarımızı kaçırabilir, gerçeklerden uzaklaşmak isteyebiliriz.

  Sağlık olarak; psikolojik rahatsızlıklar, ayakta sorunlar gerçekleşebilir. Depresyondaymış gibi bugün kendinizi hissedebilirsiniz. Bulaşıcı hastalıklara ise dikkat etmelisiniz. Halsiz hissedebilirsiniz.

  Günün rengi; yeşil, mavi

  - Advertisement -

  Bugün papatya esansı, hindistan cevizi yağı, gül esansı kullanabilirsiniz.

  KOÇ BURCU (3 MART 2022)

  Sevgili Koç; yalnız kalmak isteyebilir, içe çekilebilirsiniz. İçsel şifanızı bulabilirsiniz. Ayrıca hiç ummadığınız kişilerden şans ve fırsatlarınız var, gözünüzü dört açın sevgili koçlar. Yakın çevrenizdeki kadınlara ise dikkat etmelisiniz. Bugün vereceğiniz kararlarda kadersel olarak engel görmeyeceksiniz.

  BOĞA BURCU (3 MART 2022)

  Sevgili Boğa; sosyalleştiğiniz, topluluk ya da derneklerle ilgilenerek gününüzü geçirebilirsiniz ve sosyal çevrenizden arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Özellikle 11-20 Mayıs doğumlu boğalar şans ve fırsatlarınız var, sizin için iyi bir gün. Maddi kaynaklarınızla ilgili kadınlardan zarar görebilirsiniz dikkat etmelisiniz. Ayrıca bugün arkadaşlarınızdan gelen desteklerle aldığınız kararlar ilişkilerinizi olumlu etkileyebilir.

  İKİZLER BURCU (3 MART 2022)

  Sevgili İkizler; kariyer hayatınızda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sakın kaçırmayın ve bugün şanslarınızı değerlendirin. Ama 11-20 Haziran doğumlu ikizler şanslarınızı değerlendiremeyebilirler ve kendilerini yanlış ifade edebilirler.

  YENGEÇ BURCU (3 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; yurt dışı, eğitim, uzak mesafe seyahat, hukuk ya da uzak akrabalarınızdan gelebilecek şanslarınız var. Bugün hayallerinizin şansını bile bulabilirsiniz. Özellikle 12-22 Temmuz doğumlu yengeçler şanslarınızı kaçırmayın. Aşk ve sosyal çevrenize de olumlu yansıyacak gelişmeler var.

  ASLAN BURCU (3 MART 2022)

  Sevgili Aslan; maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler var ama şanslarınızı kaçırmamalısınız aslanlar, ego yaparsanız şanslarınızı değerlendiremeyebilirsiniz. Ev ve kariyer hayatınızı olumlu etkileyecek kararlar alabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (3 MART 2022)

  Sevgili Başak; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklığınız olursa bu sizin aşırı detaycı ve mükemmeliyetçi tavrınızdan olabilir. Sistemde bir kaos düzeni vardır. Kaossuz bir zaman dilimi yoktur ve mükemmel insan da yoktur sevgili başaklar.

  TERAZİ BURCU (3 MART 2022)

  Sevgili Terazi; sağlık ve yanında çalışanlarla ilgili şanslı ve şifalı bir gündesiniz. Bugün sağlığınızla ilgili sorunlar için çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca maddi kaynaklarınızla ilgili kadersel olarak çalışma hayatınızdaki şanslar olumlu etkileyebilir.

  AKREP BURCU (3 MART 2022)

  Sevgili Akrep; aşk, flört, hobi yada çocukla ilgili olumlu ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz bu ise hayatınızı kadersel olarak olumlu etkileyecek. Sadece maddi kaynaklarınızla ilgili kararlarda kadınlara dikkat etmelisiniz.

  YAY BURCU (3 MART 2022)

  Sevgili Yay; aile, evinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ailenizde huzur varken bugünün ailenizden gelen şanslarınızı mutlaka değerlendirin. 13-21 Aralık doğumlu yaylar ise şans ve fırsatlarını tepebilir ve huzursuz hissedebilirler. Ortak hareket ettiğiniz kadınlara ise dikkat etmelisiniz.

  OĞLAK BURCU (3 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; yakın çevre ve kardeşlerinizden yana şanslarınız var ve kaçırmayın. Eğitim, medya, iletişimde bugün adımlar atarsanız önünüz açık olacak. Çalışma hayatınızdaki kadınlara ise dikkat etmelisiniz. Aşk ve sosyal çevrenizle ilgili ise bugün vereceğiniz kararlar kadersel olarak olumlu etkileyecek.

  KOVA BURCU (3 MART 2022)

  Sevgili Kova; maddi kaynaklarınız, para konularında genişletip büyütecek ve maddi kaynaklarınızı bereketlendirecek fırsatlarınız var. Eğer karşınıza bir fırsat çıkmıyorsa da siz bu zamanı değerlendirin ve yeni adımlar atın önü açık olacaktır. Bugün maddi kaynaklarla ilgili kararlar ev ve kariyer hayatınızı kadersel olarak olumlu etkileyecektir.

  BALIK BURCU (3 MART 2022)

  Sevgili Balık; bugün kendinizi ortaya koyarken oldukça şanslısınız ve etrafınızdakileri sarıp sarmalamak isteyebilirsiniz. Ayrıca hayatınızın her alanında şanslarınızı değerlendirme özgürlüğüne sahipsiniz. Hayalleriniz için adımlar atabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....