Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji3 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  3 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 3 Şubat 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 3 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  3 ŞUBAT 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (3 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; rüyalarınız mesajcı olabilir. Şans ve korunma sizinle. Meditasyon , şifa çalışmaları için çok uygun bir gündesiniz, bilinçaltınızdaki tortularınızdan rahatlıkla arınabilirsiniz. Kendinizi rahatlıkla ifade ediyor ve yaratıcı zihninizle yeni proje üretebilir, yazılar yazabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (3 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, cemiyet ya da topluluklardan şans ve fırsatların sizi bulduğu bir gündesiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz ve bu insanlar hayatınızı şifalandıran özel insanlar olabilir. Aklınızda bir proje, eğitim varsa bunlarla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.

  İKİZLER BURCU (3 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; kariyer ve iş hayatınızda fedakar ve kendinizi adadığınız bir gündesiniz. Olaylara daha hassas ve duygusal yaklaşabilirsiniz. Çevrenizin yönlendirilmesiyle hareket edebilirsiniz ama şans ve fırsat açısından oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Maddi açıdan ise hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için kararlar alabilirisiniz ama yine de dikkatli olun.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (3 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; yabancılar, eğitim, yüksek eğitim, hukuk, yurtdışı seyahatler konusunda bugün hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz. Korunduğunuzu bilin ve pek çok fırsatın da sizinle olduğunu unutmayın. İlişki ve evlilikte ani aşk, ani evlilik kararı bile alabilirsiniz. Yeni aşklara kendinizi açın.

  ASLAN BURCU (3 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; maddi kaynaklar, para , borç, ödemelerde şanslı olduğunuz bir gündesiniz. Çalışma hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir ve kariyerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. Maddi kaynaklarınız özellikle 30 Nisan tutulmasıyla çok artabilir.

  BAŞAK BURCU (3 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; ilişki, evlilik, ortaklıklarda duygusal olarak kendinizi adadağınız bir günde olabilirsiniz, kararsızlıklarınıza dikkat etmelisiniz çünkü bugün aşk konusunda şanslı olacaksınız. Ayrıca ani seyahat planları da yapabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (3 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; aşk, flört, çocuklar yada hobinizle ilgili şanslı bir gündesiniz. Duygusal olarak değişkenlik gösterseniz de ani aşk fırsatları sizi bulabilir. Romantik ve duygularınızı rahatça gösterebilirsiniz. Bugün sezgileriniz sizi yanıltmayacak.

  AKREP BURCU (3 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; aşk, flört konusunda romantik ve hassas bir gündesiniz. Çocuklarınızla ilgili daha fedakar ve verici olabilirsiniz. Kendinizi aşka adayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; yakın çevre , iletişim konularında cesaretle harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizin aşkı bu sene sizin olacak. Hiçbir fırsatı kaçırmayın.

  YAY BURCU (3 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; evinizde olmak isteyebilir, evinizde kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklik yapmak size iyi gelecektir. Maddi açıdan ise fırsatlarınızı kaçırmayın.

  OĞLAK BURCU (3 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; kardeşler, yakın çevre, yakın akrabalarla ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Zihniniz bulanık olabilir ve karar vermekte güçlük çekebilirsiniz ama aşk hayatınızda olumlu gelişmeler bugün gerçekleşebilir. Ayrıca çekici olduğunuz bir zamanda olduğunuzu unutmayın.

  KOVA BURCU (3 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; para, maddi kaynaklar, ürettiklerinizle ilgili bereketli kazançlar elde edebilirsiniz. Ani para artışı gerçekleşebilir. Rüyalarınız ise mesajcı olacaktır.

  BALIK BURCU (3 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; bugün kendinizi ifade ederken zorlanmadığınız, duygusal olarak huzurlu hissettiğiniz bir gündesiniz. Sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla sevgilinizle güzel zaman geçirebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz