Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2020 yılının son dolunayı; Yengeç Burcu'nda Dolunay ve etkileri

  2020 yılının son dolunayı; Yengeç Burcu’nda Dolunay ve etkileri

  -

  Yılın son görsel olayı 30 Aralık sabah saat 06:28’de Yengeç Burcu’nda gerçekleşecek olan Dolunay olacaktır. Peki, Yengeç Burcu’nda Dolunay etkileri neler olacak? Hangi burçlar etkilenecek? Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor…

  30 ARALIK YENGEÇ BURCU’NDA DOLUNAY VE ETKİLERİ

  Dolunaylar bırakma, bitirme, sonlanma enerjisidir. Öncelikle yeni bir yıla başlamadan tüm negatif enerjilerden kurtulup kendinizi sıfırlayın. Bunun için, meditasyonla arınıp olumlamalarla bilinçaltınızı güçlendirmenizi tavsiye ederim.

  Yengeç Dolunayı’nın esas konusu bankalar, ödemeler, vergi sistemi, borçlanmalar, sigorta sistemi olacaktır. Yılın sonuna doğru ekonomi ciddi dar boğaza girebilir şimdiden bütçenizi ona göre ayarlayın derim ben.

  Ayrıca gayrimenkul, ev alım&satımı, taşınmalar da gündeminizde olabilir. Yengeç aile ve yönetici gezegeni olan Ay anne demektir. Bu süreçte koruma, kollama, besleme güdüleriniz yükselebilir ve çoğunuz ailenizle keyifli vakit geçirme isteğinde olabilirsiniz.

  Yengeç Burcu'nda Dolunay

  - Advertisement -

  Gerçi yeni yıla bir gün kala bir çoğumuz içinde bulunduğumuz Covid-19 şartlarını da düşündüğümüzde evlerde ailelerimizle vakit geçiyor olacağız.

  DOLUNAYDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  • Yengeç
  • Oğlak
  • Terazi
  • Koç

  Evet sevgili dostlar çok zor bir yılı noktalıyor ve yenisine, yeniliklere “Merhaba” diyoruz.
  Tüm hayallerinizin gerçekleşeceği, umutların yeşereceği, dileklerinizin kabul olacağı, kadınların-çocukların-hayvanların şiddet görmeyeceği, tüm insanlığın tekrar sağlığına kavuşacağı, tüm dünyanın barış içinde olacağı sağlık, mutluluk, bolluk ve bereketin hayatınıza akacağı, aşk ve şifayla muhteşem bir yeni yıl diliyorum her birinize…

  Yeni Yılda, yeni yazılarda buluşmak niyetiyle herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını diliyorum!

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz