Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji30 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  30 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 30 Ekim cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 30 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  30 Ekim günlük burç

  30 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (30 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, maddi kaynaklarınızla alakalı sosyal çevrenizle bazı gerilimler yaşanabilir, bunun yüzünden kendinizi biraz sinirli hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde Keyfiniz yerine gelebilir ve sevdiklerinizle vakit geçire bilirsiniz.

  BOĞA BURCU (30 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün maddi konular için ailenizden destekler görebilir ve bu konuda görüşmeler yapabilirsiniz. Ancak iletişim diline dikkat etmenizde fayda var, aniden hayal kırıklıkları oluşabilir. İkili ilişkilerde sakin kalmayı deneyin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (30 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, yakın çevreniz ve ikili ilişkilerinizde ılımlı davranacağınız bir zaman dilimi. Ancak iş çevrenizde otoriter figürlerle çatışmalar görülebilir. Başarısızlık korkunuzdan sıyrılmanız için gerekli girişimlerde bulunabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (30 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, iletişiminizin aktif olacağı bir gün. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle planlar yapabilir, bunu uygulamak isteyebilirsiniz. Ancak aşk hayatınızda biraz sert tavırlar sergileyebilirsiniz. Sakin olmayı deneyin.

  ASLAN BURCU (30 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, akşam saatlerine kadar kendinizle ilgilenebilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırabilir, sevdiğiniz kişiyle vakit geçirebilirsiniz. İletişiminiz oldukça aktif. Ancak ailevi ve ikili ilişkilerde çatışmalara dikkat.

  BAŞAK BURCU (30 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, bugün bazı olayları büyütebilir, yakın çevrenizle bazı gerilimler yaşanabilir. Biraz sakin kalmayı deneyimlemeniz gerekiyor. İletişiminize olduğundan fazla dikkat etmelisiniz.

  TERAZİ BURCU (30 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, bugün sosyal çevrenizde bazı olayları büyütebilirsiniz. Fazla harcamalar gündeme gelebilir. Sonrasında hayıflanmamak için bunlara dikkat etmeniz gerekebilir.

  AKREP BURCU (30 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, ebeveynlerinizle oluşacak durumlarda kendinizi daha karamsar, sinirli, gergin hissedebileceğiniz bir gün. Olayları büyütmeniz olası. Bundan kaynaklı öz değerinizle alakalı araştırmalar yapabilir, ruhunuzu dinginleştirebilirsiniz.

  YAY BURCU (30 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, bugün olayları büyütebilir, olduğundan daha fazla tepkiler verebilirsiniz. Eğitiminizde, kardeş ve kuzenlerinizle tartışmamaya özen gösterin. İstenmeyen kopmalar yaşanabilir.

  OĞLAK BURCU (30 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, kariyerinizden elde ettiğiniz maaşınızla alakalı bugün gerilimler gündeme gelebilir ve sosyal çevrenize bunu yansıtabilirsiniz. Biraz sakin kalmanız gerekebilir. Ruhunuzu dinginleştiren alanlara yönelebilir, günü biraz keyiflendirebilirsiniz.

  KOVA BURCU 30 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, evliliğiniz, eşiniz gündeminize gelebilir. Onunla güzel bir gün yaşayabilirsiniz. Ancak meslek hayatınızda otoriter figürlerle alakalı bazı sorunlar gündeme gelebilir. Olayları büyütmemeye çalışın.

  BALIK BURCU (30 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, evcil hayvanlarınızla, sağlığınızla ilgilenmeniz gereken bir gün olabilir. Biraz daha rahat ortam yaratmak isteyebilirsiniz. Yurtdışı, hukuksal konularınız varsa bunlarla alakalı bazı gergin durumlar yaşanabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz