Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji30 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  30 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 30 Mart 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 30 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (30 MART 2022)

  Sevgili Koç; para, ürettiklerinizle ilgili ani fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ayrıca ruhsal ve psikolojik olarak çok daha iyi hissedebilirsiniz. İlahi koruma sizinle.

  BOĞA BURCU (30 MART 2022)

  Sevgili Boğa; sosyal çevre ya da arkadaşlarınızla ilgili ani şans ve fırsatlarınız var. Ayrıca sosyal çevrenizde size yardımı dokunacak insanlarla bugün karşılaşabilirsiniz. Bu sene arkadaş çevrenizden gelebilecek şanslarınızı sakın kaçırmayın.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (30 MART 2022)

  Sevgili İkizler; kariyer ve iş hayatınızda olumlu gelişmeler, ani şanslar karşınıza çıkabilir. Kariyer hayatınızdan çok fedakar olabilirsiniz ve bu sene bununla ilgili yardımlar hak edişleriniz size gelecektir.

  YENGEÇ BURCU (30 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; uzak mesafe seyahat, yurt dışı, eğitim, hukuk konularında bugün şanslısınız ve korunuyorsunuz. Karşınıza çıkabilecek fırsatları değerlendirmelisiniz. Sosyal çevrenizden de gelebilecek ani fırsatlar var.

  ASLAN BURCU (30 MART 2022)

  Sevgili Aslan; maddi kaynaklar, para, borç, ödeme ya da finansla ilgili iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fırsatlarınızı değerlendirin. Kariyer hayatınızı olumlu etkileyecek ani bir karar alabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (30 MART 2022)

  Sevgili Başak; ilişki ya da ortaklığınızla ilgili güzel gelişme ve fırsatlarınız var. Değerlendirmelisiniz. Eğitim, yurt dışı, hukuk konularıyla ilgili ise ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (30 MART 2022)

  Sevgili Terazi; sağlık, gündelik işler, çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlardan yana bugün şanslısınız ve ani fırsatlarınızı doğru değerlendirirseniz maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (30 MART 2022)

  Sevgili Akrep; aşk, flört, çocuklar ya da hobinizle ilgili ani şanslar karşınıza çıkabilir. Kabul edin sevgili akrepler. Bu senenin fırsatları sonrasında sizi iyi yerlere getirecektir.

  YAY BURCU (30 MART 2022)

  Sevgili Yay; ev, ailenizle ilgili şans ve fırsatlarınız var ayrıca çalışma hayatınızla ilgili ani değişimler aslında sizin için bir fırsat. Ev değişikliği istiyorsanız bununla ilgili fırsatlarınız var. Kendinizi ise bugün huzursuz ve kararsız hissedebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (30 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; yakın çevre, kardeşler, eğitim, kısa seyahatler, medya, iletişimle ilgili bugün şans ve fırsatlarınız var ayrıca çocuk, aşk, hobinizle ilgili ani şanslar var. Değerlendirmelisiniz. Kendinizi ise iyi hissettiğiniz bir gündesiniz.

  KOVA BURCU (30 MART 2022)

  Sevgili Kova; para, maddi kaynaklarla ilgili bereket bugün sizinle, ev ve aile hayatınızı olumlu etkileyecek kararlar alabilirsiniz.

  BALIK BURCU (30 MART 2022)

  Sevgili Balık; bugün kendinizi duygusal olarak iyi hissediyorsunuz ve şans hayatınızın her alanından gelebilir. Fiziksel değişim içinde ani karar alabilirsiniz. Ayrıca yakın çevre, kardeş, eğitim, medyayla ilgili ani şanslar var ama bu şanslarınızı değerlendirmek size kalmış.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz