Astrolog Dilara Yıldızhan

30 Nisan Boğa burcunda Güneş Tutulması burçları nasıl etkileyecek? Güneş Tutulması’nın burçlara etkileri

0

Yılın ilk tutulması 30 Nisan tarihinde saat 23:27’de gerçekleşecek. 30 Nisan Boğa burcunda Güneş Tutulması burçları nasıl etkileyecek?  Astrolog Dilara Yıldızhan Güneş Tutulması’nın Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarına etkilerini anlattı. 

30 Nisan Boğa burcunda Güneş Tutulması burçları nasıl etkileyecek? *

119 nolu saros döngüsü en son 19 Nisan 2004 yılında gerçekleşmiştir. Ve bu depremde İstanbulda 3.4 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Yani tutulma İstanbul da bir depremi tetikleyebilir ama büyük bir deprem değil hafif-orta şiddetli bir deprem meydana gelebilir.

Tutulma ama 200 yılda bir gerçekleşen Jüpiter&Venüs&Neptün’ün balık burcundaki kavuşumu etkisinde gerçekleşecek. Aşk ve maddi kaynaklarda hayatlarımızda olumlu etkilerle kendini gösterecek. Hayallerinizin parası ve hayallerinizin aşkını karşınıza çıkarabilir ve etkisi 1 yıl boyunca kendini gösterecektir. Ani aşk, ani para kazançlarında iyileşmeyi tetikleyebilir. Bu dönemde atacağınız adımlar hayatınızın daha sonrasında çok iyi etkilerle kendini gösterebilir. Aile ve ev konularında ani ama iyi değişikler getirebilir. Nefes aldıracak güzel etkileri olan bir tutulma yaşayacağız.

Uranüs-Almach üzerineyken tutulma gerçekleşecek ve  kadın çok güçlenecek, erkek egemen kültürü yıkar geçer. 2022’den itibaren çok fazla kadın liderler çıkacak Dünya üzerinde. Bu yıldız sizlerde varsa ayak bileklerinize dikkat edin, ayak bileklerinden zarar görmek, zaman zaman ayak bilekleri burkulmaları, kırılmaları verebilen bir yıldız.

Maddi kaynaklarla ilgili ise sorunlar genel itibariyle devam edecek çünkü 16 Mayıs tutulması gelirken Satürn 30 nisan tutulmasında da düğümlere kare olacak yani dikkatli olunmalı.

Tutulma’nın burçlara etkisi ise;

  • Boğa, Balık, Yengeç, Akrep, Oğlak, Başaklar bu dönemden çok şanslı etkiler alacaklar.
  • Aslan, Kova, İkizler, Terazi ve Yay ise değişimler karşısında zorlanabilirler, ama aslında iyi etkilerle sizi de etkiliyor. Ego yapmayın ve değişimleri kabullenin.
  • Koçlar ise daha stabil bir dönem geçirebilirler.

Türkiye Açısından; cemiyetler, topluluk, dernekler, devletin ikincil yöneticilerinde değişimler gerçekleşe de olumlu sonuçlar doğacak. Ayrıca ülkemizi de olumlu etkileyecek ve borsa da iyileşme gerçekleşebilir. Ama halk ise olaylar karşısında daha kaosa düşebilirler. Halk burada zorlanabilir ve açıkçası önünü görmekte zorlanabilir.  Ülkemizin sanatçılarıyla ilgili de güzel gelişmeler yaşanabilir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ *

Maddi kaynaklarınızla ilgili ani olumlu gelişmelere hazırlık olun. Beklenmedik şekilde maddi konularda yeni fırsat kapılarınız aralanacak ama bu şansları görmekte zorlanabilirsiniz bundan dolayı yakaladığınız tüm fırsatların ve iyicil etkilerin peşinden gidin. Ayrıç aaşk konusunda da beklenmedik ani olumlu gelişmeler var.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyeceksiniz bu sosyal kimlik, farkındalığınızın yükseldiği bir dönem olacak ve kendinizi geliştirmek için yeni alanlar, yeni sosyal gruplara katılabilirsiniz. Ayrıca fiziksel değişim yapacaksınız ve bir yıl içinde yepyeni bir görünüme bile sahip olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden ise yeni arkadaşlar, yeni aşk, hiç ummadığınız insanların size büyük yardımları dokunabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Manevi anlamda ciddi bir aydınlanma ve bilinçaltı şifalanma yaşayabilirsiniz. Hastalık gibi konularda ani sorunları ortaya çıkarabilir ama bir taraftan da çözümleri de getirecektir. Gizli düşmanlardan bile fayda görebileceksiniz. Kariyer hayatınızda ise hayallerinizin kariyer fırsatı önünüze gelecektir. Aşk ise sizi kariyer hayatınızdan bulabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Sosyal çevreniz değişebilir, yeni, bir sosyal çevreye dahil olabilirsiniz ve yeni insanlarla tanışmak için çok güzel fırsatlar yakalayabileceksiniz. Yurt dışı seyahat, uzak mesafe seyahatler, eğitim, hukuk alanlarında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk sizi seyahatlerde bulabilir. Partner yurt dışı bağlantılı olabilir ya da hukuk, akademik kariyerli de olabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Kariyer hayatınızda ani olumlu gelişmeler ve kaderinizi değiştirecek kararlar alabilirsiniz. Atacağınız adımlar maddi olarak sizi çok iyi erlere getirebilir. 1 yıl içinde maddi olarak çok büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca aşk konusunda da sizi biraz zorlasa da size fazla bağlı ama kıskanç bir eş getirebilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Yurt dışı, eğitim, yakın uzak çevreyle ilgili değişimler gerçekleşebilir. Önümüzdeki bir sene içinde çok sık seyahat edebilirsiniz. Ayrıca aşk ve evlilikle ilgili hayallerinizin aşkı karşınız çıkabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Maddi kaynaklarla ilgili ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ve çalışma hayatınız çok daha iyi hale gelebilir. Yeni çalışma arkadaşları, çalışma ya da yanınızda çalışanlardan gelebilecek büyük fırsatlarınız var. Ayrıca kronik bir rahatsızlığınız var ise şifalanacaksınız. Aşk sizi çalışma hayatınızda, gündelik hayatınızda bulabilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Evlilik, ortaklık, açık düşmanlarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bekarsanız evlenebilirsiniz. Bir iş kuracaksınız bunu ortaklıkla yaparsanız çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Boşanma aşamasındaysanız da muhtemelen bir yıl içinde hayallerinizin aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, sağlık konularıyla ilgili ani yeni gelişmeler meydana gelebilir. Bu dönemde aşk konusunda da şanslı olabilirsiniz ve karşınıza hayallerinizin aşkı da çıkabilir. Ayrıca ev almak istiyorsanız yeni bir ev de alabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Aşk, çocuk, hobilerde ani gelişen fırsat ve şanslarınız var. Yakın çevreden bir aşk sizi bulabilir. Ani olarak öne çıkabilir ve ışığınız çok daha fazla parlayabilir. Maddi harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Aile ve evinizle ilgili ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan da artış hayallerinizin parasını kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Yakın çevre, kardeşler, sosyal medya, eğitim konularında ani olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Aşk, para konusunda da hiç ummadığınız alanlarda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Trafikte ise dikkatli olmalısınız. Bol bol seyahat edebilir, yakın çevreniz değişebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here