Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji30 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  30 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 30 Ocak 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 30 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  30 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (30 OCAK 2022)

  Sevgili Koç; kariyer ve iş hayatınızla ilgili maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyecek durumlar içinde kalabilirsiniz ama gün içinde arkadaşlarınızla vakit geçirirken harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ani para çıkışlarına dikkat.

  BOĞA BURCU (30 OCAK 2022)

  Sevgili Boğa; yurtdışı eğitim, uzak mesafe seyahatlerde ani şanslar sizi bulabilir ama iş hayatınızda verilecek kararlar sorun yaratabilir. Sakin kalmaya çalışın ve ani tepkiler vermeyin özellikle de 26 Nisan-11 Mayıs doğumlu boğalar dürtüsel fevriliklere dikkat edin.

  İKİZLER BURCU (30 OCAK 2022)

  Sevgili İkizler; para, borçlar, maddi kaynaklarla ilgili aniden olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Seyahatte ise kazalara dikkat etmelisiniz. Kazalara açık bir gündesiniz. Kontol dışı gelişen ani değişikliklere ise dikkat.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (30 OCAK 2022)

  Sevgili Yengeç; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızda ani değişimler yaşayabilirsiniz ama bu değişimler olumlu sonuçlanacak. Maddi kaynaklarla ilgili ise; ani para çıkışı yaşayabilirsiniz. Para girişleri var ama çıkışlar da var. Bundan dolayı kriz dönemlerinde gelen parayı kenarda tutmaya çalışın ki, ani para kayıpları sizi zorlamasın.

  ASLAN BURCU (30 OCAK 2022)

  Sevgili Aslan; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla ilgili kariyerinizde ani gelen fırsatları değerlendirin. İlişki, evlilik ya da ortaklığınız da ise; ani tartışmalar ve kopmalara sebep olabilecek sorunlar yaşanabilir. Sakin kalmaya çalışın. Tepkileriniz yumuşadıkça yaşayacaklarınız sizi çok fazla sarsmaz.

  BAŞAK BURCU (30 OCAK 2022)

  Sevgili Başak; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim, yurtdışı, yabancılardan gelebilecek ani fırsatlarınızı değerlendirin. Belki prim, ikramiye bile kazanabilirsiniz. Sağlığınıza ise bugün dikkat etmelisiniz ve seyahatlerde kazalara açıksınız.

  TERAZİ BURCU (30 OCAK 2022)

  Sevgili Terazi; ev, ailenizle ilgili maddi kaynaklarınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev değişikliği yapacaksanız bu süreçte gerekli maddi desteği bulabilirsiniz ama 5 Şubat sonrasında sözleşmenizi imzalamanızı tavsiye ediyorum. Hobi, çocuk, aşk ya da flörtten kaynaklı ani para çıkışları da yaşayabilirsiniz dikkatli olmasınız ayrıca borsadaysanız bugün pek müdahale etmeyin derim.

  AKREP BURCU (30 OCAK 2022)

  Sevgili Akrep; yakın çevre, kardeşler, eğitim, medya, seyahatlerle ilgili bugün olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişki ve evlilikteki ani durumlar aile hayatınızı olumsuz etkileyebilir ve kopmalara sebep olabilir dikkatli olmanızda fayda var.

  YAY BURCU (30 OCAK 2022)

  Sevgili Yay; maddi kaynaklarınız, ürettiklerinizde çalışma hayatınızda gelişen ani durumlardan dolayı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İletişim, trafik, kardeşlerle ilgili ani sorunlar gerçekleşebilir ve bu durum sizin sağlığınızı kötü etkileyebilir. Trafikte ise dikkatli olmasınız.

  OĞLAK BURCU (30OCAK 2022)

  Sevgili Oğlak; bugün kendinizle ilgilenebilir ve aşk hayatınızda ani gelişen durumlar yaşayabilirsiniz. Ani aşklara hazır olun. Maddi kaynaklarınızı kullanırken ise harcamalarınız artabilir ve para kayıplarına sebep olabilir.

  KOVA BURCU (30 OCAK 2022)

  Sevgili Kova; duygusal olarak içe çekilebilirsiniz ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek size gelecektir ama ani fevri davranışlar sergilememeye çalışın.

  BALIK BURCU (30 OCAK 2022)

  Sevgili Balık; sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, bağlı olduğunuz grup ya da derneklerde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İletişim, medya, kardeşler, eğitim konularında farkındalığınız yükseliyor. Bilinçaltı korkularınızdan dolayı ani fevri davranışlar sergileyebilirsiniz, geçmiş geçmişte kaldı, önünüze bakın.



  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz