Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji31 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  31 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 31 Mart 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 31 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (31 MART 2022)

  Sevgili Koç; bugün duygusal olarak kendinizi iyi hissettiğiniz ve cesaretle kendinizi ortaya koymaya başladığınız bir gündesiniz. Ama ay balzamik olduğu içi yine karamsar bir ruh haline çekilebilirsiniz dikkat etmelisiniz.

  BOĞA BURCU (31 MART 2022)

  Sevgili Boğa; duygusal olarak içe çekildiğiniz bir gündesiniz ve etrafınızda tuhaf kadın ya da erkekler ortaya çıkabilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz. Ruhsal şifalanma, arınma için ise iyi bir gündesiniz.  Ay balzamik fazda olduğu için biraz karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (31 MART 2022)

  Sevgili ikizler; sosyal çevrenizle, arkadaşlar, cemiyet, topluluk ya da derneklerde kendinizi cesaretle ortaya koyabilir ve duygularınızı dürtüsel olarak gösterebilirsiniz. Bugün sizin için iyi bir gün. Ay balzamik fazda olduğu için biraz karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (31 MART 2022)

  Sevgili Yengeç;  kariyer ve iş hayatınıza dürtüsel olarak çekildiğiniz ve cesaretle yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Ama ay balzamik fazda aslında bitirilmesi gereken konuları toparlamak için uygun bir gündesiniz.

  ASLAN BURCU (31 MART 2022)

  Sevgili Aslan; seyahat, eğitim, hukuk, yurt dışı konularıyla ilgili cesaretli ve ataksınız. Karar vermek ve bitirilmesi gereken konuları toparlamak için uygun bir gündesiniz.

  BAŞAK BURCU (31 MART 2022)

  Sevgili Başak; maddi kaynaklar, harcama, ödemeler, sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz ve bitirilmesi gereken konularla ilgilenebilirsiniz. Ay balzamik fazda olduğu için biraz karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (31 MART 2022)

  Sevgili Başak; ilişki, ortaklık, evlilik konularında atak ve girişimcisiniz ve artık tamamlanması gereken konularla ilgili keskin sonuçlar bekleyebilirsiniz. Bazı şeyleri kapatmak konuları tamamlamak için iyi bir gündesiniz. Ay balzamik fazda olduğu için biraz karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz.

  AKREP BURCU (31 MART 2022)

  Sevgili Akrep; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar ya da çalışanlarla ilgili kararlar alabilirsiniz. Bitirilmesi gereken projeleri tamamlayabilirsiniz. Baş bölgesi rahatsızlıkları, kanama gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Ay balzamik fazda olduğu için biraz karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz.

  YAY BURCU (31 MART 2022)

  Sevgili Yay; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili cesaretle kararlar alabilirsiniz. Bitirilmesi gereken konuları tamamlamak için iyi bir gündesiniz. Ay balzamik fazda olduğu için biraz karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (31 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; ev, ailenizle ilgilenmek ve sevdiklerinizle zaman geçirmek için güzel bir gündesiniz. Aile ya da evinizle ilgili karar vermek ve evinizi toparlamak düzenlemek için bugünü değerlendirebilirsiniz. Ay balzamik fazda olduğu için biraz karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz.

  KOVA BURCU (31 MART 2022)

  Sevgili Kova; yakın çevre, kardeş, eğitim, medyayla ilgili kararlar alabilirsiniz ve kararlarınızı cesaretle gerçekleştirebilirsiniz. Bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz özellikle de kadınlarla ilgili. Ay balzamik fazda olduğu için biraz karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz.

  BALIK BURCU (31 MART 2022)

  Sevgili Balık; maddi kaynaklar, para konularında cesaretle kararlar alabilirsiniz. Kadınlardan gelebilecek yardımlar olabilir. Ay balzamik fazda olduğu için biraz karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz