Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji4 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  4 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 4 Aralık cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  4 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  4 Aralık günlük burç

  4 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (4 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, hayat vizyonunuz ile ilgili yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Hayata farklı bir pencereden bakmak sizi araştırmalara itebilir. Yurtdışı konuları, seyahatler, akademik eğitiminiz, farklı kültürlerle alakalı yeni girişimlerde bulunabilir, adımlarınızı ona göre atabilirsiniz. Yakın çevrenizden haberler gelebilir. Maddi olarak aceleci davranmak sıkıntılar verebilir. Arkadaşlarınızla bir borç alışverişiniz varsa olayları büyütebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (4 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, finansal olarak artık önünüzü görmek için yeni girişimlerde bulunacağınız bir süreç. Krediler, borçlar, miras konuları, eşinizin parası ya da ortaklı elde ettiğiniz gelirlerde adımlarınızı daha net atmak isteyebilirsiniz. Gelir gider dengenizi gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Araştırmalar yapabilir, kendi içsel dünyanızda gelişmeleri görmek isteyebilirsiniz. Otoriter figür ve ikili ilişkilerinizde zamanlamadan kaynaklı anlaşmazlıklar yaşanabilir, olayları büyütebilirsiniz. Çözüm odaklı yaklaşmayı deneyin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (4 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, evliliğiniz,ortaklığınız, ikili ilişkileriniz,adli davalarınız bu tutulmada ön planda. İmzalı işleriniz varsa artık adım atmak isteyebilir, sürüncemedeki olayları çözmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni iş ortaklıkları, evlenme, boşanma kararları da bu gündemlerinizde yer alabilir ve kendinizle ilgili değiştirmek istedikleriniz için de adımlarınızı atabilirsiniz. İş ortamınızda sakin kalmalısınız. Her zaman her şey sizin hayat görüşünüze uymayabilir. Yurtdışı konularında kısıtlamalar görülebilir.

  YENGEÇ BURCU (4 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, günlük rutin işleriniz, yoğun detaylı çalışmalarınız ve sağlığınız için artık yeni adımlar atabilir, girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerde değişimler söz konusu olabilir. Belki de yeni iş teklifi kapınızı çalabilir. Ruhsal ve fiziksel sağlığınız için yeni programlara dahil olabilirsiniz. Finansal açıdan özel hayatınızda fazla harcamalar yapabilirsiniz. Abartıdan uzak durmakta fayda var.

  ASLAN BURCU (4 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, özel hayatınız için artık adım atma zamanı. Aşk hayatınız hareketlenebilir, yeni ilişkilere yönelebilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Var olan ilişkiniz eğer sürüncemedeyse uzaklaşabilirsiniz, ancak iyi giden bir ilişkiniz varsa yeni bir yola girmek isteyebilirsiniz.  Çocuklarınız eğitim hayatıyla ilgili haberler gelebilir. Hatta yaratıcılık gerektiren işlerde desteklenebilirsiniz. Yatırım planlamaları gündeminizde yer alabilir. Ailevi ve ikili ilişkilerinizin genelinde dikkatli olmalısınız. Olayları büyütebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (4 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, emlak ve hane halkı konuları gündeminizde. Taşınma, ev alım satımı, tadilatlar, ebeveynlerinizle alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Atacağınız adımlara onları da dahil edebilirsiniz. Çocukluk yıllarınızda kalan travmalar varsa çözmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Sağlıkları gündemde olabilir. Mesleğinizde yeni konulara yönelebilirsiniz. Ancak bu süreçte yakın çevre ve iş ortamında sakin kalmayı deneyimlemelisiniz.

  TERAZİ BURCU (4 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, eğitim hayatınız, kısa yolculuklar, yakın çevreniz ile ilgili gündemlere hazır olun. Yeni girişimlerde bulunmak için araştırmalar yapabilir, iletişiminizi oldukça aktif kullanabilirsiniz. Yeni anlaşmalar da dahil olabilir. Çözüm gerektiren konularda kardeş kuzen gibi kişilerle birlikte hareket edebilirsiniz. Özel hayatınız için büyük harcamalardan kaçınmalısınız.

  AKREP BURCU (4 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, gelir gider dengeniz için yeni adımlar gündeminizde. Finansal olarak para kazanma şeklinizde değişimler olabilir, yatırım ve birikimlerinize odaklanabilirsiniz. Ortaklaşa gelirlere de el atabilirsiniz. Manevi olarak da ruhunuzu dengelemek iyi gelebilir. Kendinizle alakalı yapacağınız girişimler ailevi konularda gerilmelere yol açabilir. Sakinliği deneyimlemelisiniz.

  YAY BURCU (4 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, dış görüntünüz, sağlığınız, kendinizle alakalı tüm konular için artık yenilenmek isteyebilirsiniz. Spora başlayabilir, genel sağlığınız için girişimlerde bulunabilirsiniz. Evlilik, ortaklık kısacası ikili ilişkilerinizde gündeminize gelebilir. Bilinçaltınız fazla aktif olduğu için yakın çevrenizden gelecek haberlerle bazı anlaşmazlıklar görülebilir. Sakin kalın. Ruhunuzu dinginleştirin.

  OĞLAK BURCU (4 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, kendinizi kısıtlanmış, yorulmuş hissedebileceğiniz bir süreç. Gizli kapaklı dönen olayları keşfedebilir, kontrolünüz dışında gelişebilecek durumlar için artık çözüm odaklı araştırmalar yapabilirsiniz. Danışmanlıklar alabilir, ruhsal ya da fiziksel sağlığınız için  girişimlerde bulunabilirsiniz. Günlük rutin işlerinizde ve iş çevrenizde de değişimler söz konusu olabilir. Sosyalleşeyim derken ipin ucunu kaçırabilir, harcamalarınızda artışlar görülebilir. Dikkatli olmalısınız.

  KOVA BURCU (4 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, sosyal çevrenizde yeniliklerin görüleceği bir zaman dilimi içerisindesiniz. Geleceğe dair umutlarınız, hayalleriniz için girişimlerde bulunabilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar dahil olabilir, yeni ortamlara girebilirsiniz. Belki yeni bir aşk gelip sizi bulabilir. İşten elde ettiğiniz gelirlerde değişmeler söz konusu olabilir. Mesleğinizle ve kariyerinizde fevrileşebilir, olayları büyütebilirsiniz. Kendinize hakim olmalısınız.

  BALIK BURCU (4 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, kariyerinizde yeni haberler gündemde. Önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Terfiler ya da istifalar gündeminize gelirken, ailevi konulara da yönelebilirsiniz. Toplumsal statünüzde değişiklikler olabilir. İş verenlerinizle alakalı haberler alabilirsiniz. Hayata başka pencereden bakmak isterken engellendiğinizi hissedebilir ve bu engellemeyi kendinizin yaptığına şahit olabilirsiniz. Korkularınızdan arının adımlarınızı atın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz