Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji4 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  4 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 4 Ekim pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 4 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  4 Ekim günlük burç

  4 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (4 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, haftaya ikili ilişkilerinizde güzel adımlar atarak başlıyorsunuz. Düşüncelerinizde bazı iyileştirmeler yaparak sosyal çevrenizden desteklendiğinizi fark edebilirsiniz. İş çevrenizde bugün daha aktif olabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (4 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, iş hayatınızda istediklerinizi gerçekleştirme mottosuyla güne başlayabilirsiniz. Enerjiniz gayet iyi. Üstlerle yapacağınız konuşmalarda istediklerinizi düzgün bir dille aktarırsanız desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda gelişmeler mevcut.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (4 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, aşk hayatınızın canlandığı bir hafta başlıyor. Birlikte tatil planları yapabilir, yurtdışı konuları gündeminize gelebilir. Ev ve ailevi gündemleriniz oluşabilir bunlarla alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (2 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, ailevi gündeminizde ortaklı miras, borç, kredi gibi durumlarınız varsa bunlarla alakalı gelişmelerin sizi beklediği bir gün olabilir. Ailenizden destekler görebilir, kendinizi daha keyifli hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişim trafiğiniz artıyor.

  ASLAN BURCU (4 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, yakın çevreniz ve ikili ilişkilerinizde aktif olacağınız bir gün. İletişiminiz, çözüm odaklı olmanız gözden kaçmayacak. Aldığınız haberler üstüne biraz araştırma yapmanız gerekebilir. Yatırımlarınızla alakalı durumlar oluşabilir.

  BAŞAK BURCU (4 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, maddi yatırımlarınızla alakalı iş çevrenizden desteklendiğinizi hissedebilir, keyifli olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara çözüm odaklı yaklaşabilirsiniz. Kendinizle alakalı gelişmeler yapabilir belki de bazılarınız dış görünümü için girişimlerde bulunabilir.

  TERAZİ BURCU (4 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, kendinizle ve aşk hayatınızla alakalı gelişmelerin yaşandığı bir gün. Sevdiğiniz insan tarafından desteklenebilir, çocuklarınızın eğitim hayatıyla alakalı olumlu gündemleriniz oluşabilir. Ruhsal olarak içe dönük hissetseniz de gün keyifli.

  AKREP BURCU (4 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, ailenizle alakalı ruhunuzu sıkıştıran durumlar var ise onları gündeme getirebilir, destek aldığınızı hissedebilirsiniz. Sosyal evrenizle alakalı gündemleriniz de buna eşlik edebilir.

  YAY BURCU (4 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, yakın çevrenizle iletişimin aktif olduğu bir gün. Alacağınız haberler, duyumlar olabilir bunları biraz araştırabilirseniz en azından doğruluğunu öğrenmiş olursunuz. İş hayatınızla alakalı gelişmeler gündemde.

  OĞLAK BURCU (4 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, yatırımlarınız ve meslek hayatınızda güzel bir gün. Keyfini çıkarın düzenlemelerinizi yapın derim. Yurtdışı konuları gündeminize gelebilir. Değerlendirmek için fırsat yaratmak isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (4 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, kendinizle alakalı gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Çözümler üretebilir, eşin akrabaları ile gündemleriniz oluşabilir. İletişime biraz dikkat ederek günü keyifle tamamlayabilirsiniz. Mali tablonuza göz atmanız gerekebilir.

  BALIK BURCU (4 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, canınızı sıkan maddi durumlar varsa bugün çözebilme adına fırsatlar çıkabilir. Gözünüzü dört açın. İkili İlişkiler gündeminizde sevdiklerinizle vakit geçirin.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....