Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji4 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  4 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 4 Eylül cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 4 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  4 Eylül günlük burç

  4 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün sevgi pıtırcığı olacağınız bir gün. Hem aşk hayatınızda hem de ikili ilişkilerinizde. İyi organize olacaksınız. Düşüncelerinizle davranışlarınız birbirini tutacağı için karşınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Eğlenceli bir gün keyfini çıkartın.

  BOĞA BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, ailenizle vakit geçirebilir, günlük rutinlerinizi düzenleyebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden haberler alabilir ona istinaden fikirler üretebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa ihmal etmeyin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, iletişimin öne çıktığı bir gün. Flörtünüzle, sevgilinizle, çocuklarınızla güzel gelişmeler yaşanabilir. Güzel ortamlar hazırlayıp, organizasyon düzenleyip keyifle geçirebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, maddi kazanımlarınız ve yatırımlarınız için ailenizle görüşmeler yaparak onlardan destekler alabilirsiniz. Birikimlerinizi gözden geçirerek yeni adımlar atabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, kendinizle alakalı yeni bir eğitime karar verebilir belki de bazılarınız bunu sosyal medya ya da kısa seyahatler olarak kullanabilir. Kısa seyahat kime iyi gelmez ki? Yakın çevrenizle organize olarak ufak bir kaçamak yapmak isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, şu sıralar ruh hailiniz inişli çıkışlı olabilir. Bunu düzenlemek için kendi öz değerinizi hatırlamanız gerekiyor. Para kazanma şeklinizle alakalı yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Maddesel olarak güvende hissetmeye ihtiyacınız var.

  TERAZİ BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, sosyal çevreniz ve geleceğe yönelik beklentilerinizin, umutlarınızın arttığı bir gün. Arkadaşlarınızın düşüncelerinden etkilenebilirsiniz. Böylelikle kendinizde birtakım değişiklikler yapabilirsiniz.

  AKREP BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, kariyer ve mesleki hayatınızla alakalı gelişmeler bekliyor bugün sizi. Otoriter figürlerinizle görüşebilir ve bilinçaltınızı kurcalayan şeyleri konuşabilirsiniz. Belki de düşündüklerinizin aksine sizi mutlu edecek olayları duyabilirsiniz.

  YAY BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, yurtdışı konularınız varsa bugün onlara odaklanmak için güzel bir gün. Bazılarınız için bu bir eğitim ya da seyahat olabilir, bazılarınızın ithalat-ihracat görüşmeleri olabilir. Kendi hayat felsefenizi geliştirip, sosyal çevrenizle güzel vakit geçirebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, mesleğinizle alakalı ortaklaşa paralar için görüşmelerin aktif olacağı bir gün. Teorik olan bilgileri meslek hayatınızda ortaya çıkarmak için girişimlerde bulunabilir ve bundan maddi bir gelir elde edebilirsiniz.

  KOVA BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, ikili ilişkilerinizde planlar yaparken kendinizi bulabilirsiniz. Eşinizle ya da sevdiklerinizle belki de bu bir yurt dışı planı olabilir. Kendi görüşlerinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir zaman dilimi.

  BALIK BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, bugün gündem iş hayatınız ve ortaklaşa gelirleriniz olacak. Çalışma arkadaşlarınızla görüşmeler yapabilir, rutinlerinizde değişikliklere gidebilirsiniz. Sağlığınız için de verimli gün. Keyfini çıkartın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....