Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji4 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  4 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 4 Mart 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 4 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  4 MART GENEL YORUM

  Ay yeni ay fazında; yeni bir şeylere başlamak için oldukça verimli bir gündeyiz. Ay ise koç burcunda olacak. Duygusal olarak mücadele enerjimiz yüksek ve cesurca yeni adımlar atmak için iyi bir enerji var. Tartışmaya ise meyilli olabilirsiniz ve karşınıza çıkan bütün engelleri cesaretle aşmak için yeterli enerjiye sahipsiniz.

  Sağlık olarak; baş, diş, migren, ateşli hastalıklar ve kanama rahatsızlıkları yaşanabilir.

  Günün rengi; kırmızı, turuncu, sarı

  Bugün tarçın esansı, ardıç yağı kullanmak iyi gelecektir.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (4 MART 2022)

  Sevgili Koç; bugün kendinizi rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz. Enerjiniz yüksek ve içten içe neşeli hissedebilirsiniz. Bugün fiziksel değişim yapmak için ise uygun bir gündesiniz.

  BOĞA BURCU (4 MART 2022)

  Sevgili Boğa; bugün içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Meditasyon ve ruhsal çalışmalar yapmak için uygun bir gündesiniz.

  İKİZLER BURCU (4 MART 2022)

  Sevgili İkizler; sosyalleşmek ve arkadaşlarınızla zaman geçirmek için çok verimli bir gündesiniz. Özellikle 21-31 Mayıs doğumlu ikizler arkadaşlarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirler.

  YENGEÇ BURCU (4 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; kariyer ve iş hayatınızda kendinizi ortaya koyabilirsiniz ve cesurca kararlar alabilirsiniz ama 21 Haziran-2 Temmuz doğumlu yengeçler kendilerini iş hayatında ortaya koyarken duygusal krizler yaşayabilirler.

  ASLAN BURCU (4 MART 2022)

  Sevgili Aslan; yurt dışı seyahat, eğitim, uzak akrabalar, hukuk alanında istekleriniz cesurca harekete geçebilirsiniz. Özellikle 23 Temmuz-2 Ağustos doğumlu aslanlar yurt dışı ve eğitim için harekete geçerseniz olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (4 MART 2022)

  Sevgili Başak; maddi kaynaklar, borç, ödemelerle ilgili yeni bir düzenleme yapabilir, maddi kaynaklarınızla ilgili girişimde bulunabilirsiniz özellikle 23 Ağustos-2 Eylül doğumlu başaklar maddi kaynakları değerlendirmede sorunlar yaşayabilirler.

  TERAZİ BURCU (4 MART 2022)

  Sevgili Terazi; evlilik, ortaklık ya da ilişkinizle ilgilenmek, güzel zaman geçirmek için güzel bir gündesiniz. Ben-sen dengesini kurarsanız yalnız olan teraziler fırsatlarını doğru değerlendirmiş olurlar.

  AKREP BURCU (4 MART 2022)

  Sevgili Akrep; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz özellikle 23 Ekim-2 Kasım doğumlu akrepler baş ağrısı, migren atakları yaşayabilirler. Gündelik hayatta dikkatli olun, aceleci davranışlarınız ufak kazalara sebep olabilir.

  YAY BURCU (4 MART 2022)

  Sevgili Yay; aşk, flört, eğlence, hobi ya da çocuklarınızla vakit geçirmek için güzel bir gündesiniz. Bekarsanız bugün cesursa ilk adımı ayarsanız olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (4 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; aile ve evinizle ilgilenmek için güzel bir gün. 22-31 Aralık doğumlu oğlaklar aile içinde problemler yaşayabilirler. Önce harekete geçip sonra düşündüğümüz bir gündeyiz bundan dolayı sabırla hareket etmeye çalışın.

  KOVA BURCU (4 MART 2022)

  Sevgili Kova; yakın çevreyle ilgilenmek, kardeşlerinizle zaman geçirmek, kısa seyahatler yapmak için güzel bir gündesiniz. Bugün iletişimle cesurca adımlar atabilir ve istediklerinize zemin hazırlayabilirsiniz. Yani bir eğitime başlamak için de uygun bir zamandasınız.

  BALIK BURCU (4 MART 2022)

  Sevgili Balık; maddi kaynaklarınız, para konusunda cesurca kararlar alabilirsiniz ama yine de dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Gizli erkek düşmanların tavsiyelerine uymanızı önermem, kendi kararınızı kendiniz almaya çalışın.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz