Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji4 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  4 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 4 Şubat 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 4 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  4 ŞUBAT 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (4 ŞUBAT 2022)

  4 Şubatta Merkür S, Güneş Satürn Kavuşumu Var.

  Bugün yeni bir sözleşme asla imzalanmamalı ve yeni sözler verilmemelidir. Bugün bir karar alırsanız o kararı ilerletmede sürekli engellerle karşılaşırsınız ve destek göremezsiniz. Sosyal çevrenizdeki otoriteden engeller görebilirsiniz. Bir şeye başlamaya niyetliyseniz bugün yılın en kötü günü olduğunu bilin. Tartışma, iletişimde aksaklıklar yaşanabilir. Seyahatlerde sorunlar yaşanabilir.

  5 Şubattan itibaren ise artık Merkür Retro bitiyor olacak. Bundan dolayı iletişim sorunları azalmaya başlayacak. Yeni adım atmak için ise 7-8 Şubatı değerlendirebilirsiniz.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (4 ŞUBAT 2022)

  4 Şubatta Merkür S, Güneş Satürn Kavuşumu Var.

  Bugün yeni bir sözleşme asla imzalanmamalı ve yeni sözler verilmemelidir. Bugün bir karar alırsanız o kararı ilerletmede sürekli engellerle karşılaşırsınız ve destek göremezsiniz. Kariyer hayatınızda yeni karar almama zamanı, yeni bir sözleşme imzalanacaksa 6-7 Şubat tarihlerini değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. Bugün yapılan başlangıçlar ilerlemeyecek, sürekli engellerle karşılaşabilir ve otorite size engeller çıkarabilir. Merkür de S olacağı için; iletişimde yanlış anlaşılmalar çok olacaktır.

  İKİZLER BURCU (4 ŞUBAT 2022)

  4 Şubatta Merkür S, Güneş Satürn Kavuşumu Var.

  Bugün yeni bir sözleşme asla imzalanmamalı ve yeni sözler verilmemelidir. Bugün bir karar alırsanız o kararı ilerletmede sürekli engellerle karşılaşırsınız ve destek göremezsiniz. Uzak mesafe seyahat edecekseniz bugün engellerle karşılaşabilirsiniz. Eğitim konusunda otoriteden engeller önünüze gelebilir. Merkür S olduğu için, iletişim kopuklukları yaşanabilir. Dikkatli olunması gereken bir gün .

  YENGEÇ BURCU (4 ŞUBAT 2022)

  4 Şubatta Merkür S, Güneş Satürn Kavuşumu Var.

  Bugün yeni bir sözleşme asla imzalanmamalı ve yeni sözler verilmemelidir. Bugün bir karar alırsanız o kararı ilerletmede sürekli engellerle karşılaşırsınız ve destek göremezsiniz. Özellikle para, finans, borç, kredi ile ilgili yeni bir başlangıç yapmak için uygun bir gün değil. Sürekli engellerle karşılaşabilirsiniz. Borcunu ödemekte çok zorlanabilirsiniz. Otoriteden engel görebilir ve borçlanma konusunda sorunlar yaşanabilir.

  ASLAN BURCU (4 ŞUBAT 2022)

  4 Şubatta Merkür S, Güneş Satürn Kavuşumu Var.

  Bugün yeni bir sözleşme asla imzalanmamalı ve yeni sözler verilmemelidir. Bugün bir karar alırsanız o kararı ilerletmede sürekli engellerle karşılaşırsınız ve destek göremezsiniz. Özellikle partner, ilişki ve ortaklık konularında. Merkür S olduğu için iş hayatınızda sorunlarla fazlasıyla karşılaşabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (4 ŞUBAT 2022)

  4 Şubatta Merkür S, Güneş Satürn Kavuşumu Var.

  Bugün yeni bir sözleşme asla imzalanmamalı ve yeni sözler verilmemelidir. Bugün bir karar alırsanız o kararı ilerletmede sürekli engellerle karşılaşırsınız ve destek göremezsiniz. Çalışma hayatınızda başlangıç asla yapmayın. Gündelik işlerle ilgili problemler ortaya çıkabilir. Otoriteden engellerle karşılaşabilirsiniz. Merkür S olduğu için ise eski, flört, aşklarla iletişim kurulabilir. Tekrar karşılaşılabilir ama iletişimde yanlış anlaşılmalar çok olacaktır.

  TERAZİ BURCU (4 ŞUBAT 2022)

  4 Şubatta Merkür S, Güneş Satürn Kavuşumu Var.

  İlişkiyle ilgili yeni başlangıç için bugünü seçmeyin. İlerlemeyecektir ve engellerle karşılaşılacaktır. 6-7 Şubatı tercih etmelisiniz. Merkür S olduğu için; iletişim problemleri artabilir, özellikle de aile içinde yanlış anlaşılmalar olabilir. Yeni bir ev alacaksanız asla bugün almayın derim.

  AKREP BURCU (4 ŞUBAT 2022)

  4 Şubatta Merkür S, Güneş Satürn Kavuşumu Var.

  Bugün yeni bir sözleşme asla imzalanmamalı ve yeni sözler verilmemelidir. Bugün bir karar alırsanız o kararı ilerletmede sürekli engellerle karşılaşırsınız ve destek göremezsiniz. Özellikle yeni bir ev almak, ev değişikliği için asla uygun bir günde değilsiniz. Ev için yeni bir sözleşme imzalamanızı tavsiye etmiyorum ve 6-7 Şubat tarihine ertelemenizi tavsiye ediyorum.

  YAY BURCU (4 ŞUBAT 2022)

  4 Şubatta Merkür S, Güneş Satürn Kavuşumu Var.

  Bugün yeni bir sözleşme asla imzalanmamalı ve yeni sözler verilmemelidir. Bugün bir karar alırsanız o kararı ilerletmede sürekli engellerle karşılaşırsınız ve destek göremezsiniz. Özelliklede yakın çevrenizle, kardeşinizle yeni bir karar almayın derim. Eğitime başlayacaksınız bugün iyi bir gün değil. Merkür S olduğu için de maddi kaynaklarda problemler gerçekleşebilir, ticaret yapıyorsanız iletişim sorunları yaşanabilir ve yanlış bilgi alışverişi gerçekleşebilir.

  OĞLAK BURCU (4 ŞUBAT 2022)

  4 Şubatta Merkür S, Güneş Satürn Kavuşumu Var.

  Bugün yeni bir sözleşme asla imzalanmamalı ve yeni sözler verilmemelidir. Bugün bir karar alırsanız o kararı ilerletmede sürekli engellerle karşılaşırsınız ve destek göremezsiniz. Özellikle de maddi kaynaklarla ilgili bir başlangıç yapacaksanız bugün o kararı vermeyin ve imza atmayın derim. Mümkünse 6-7 Şubat tarihinde gerçekleştirin.

  KOVA BURCU (4 ŞUBAT 2022)

  4 Şubatta Merkür S, Güneş Satürn Kavuşumu Var.

  Bugün yeni bir sözleşme asla imzalanmamalı ve yeni sözler verilmemelidir. Bugün bir karar alırsanız o kararı ilerletmede sürekli engellerle karşılaşırsınız ve destek göremezsiniz. Hayatınızın hangi alanında olursa olsun bugün bir şey yapmama günü diyebilirim. Önemli bir toplantı, önemli bir karar vb durumları 6-7 Şubat tarihine erteleyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (4 ŞUBAT 2022)

  4 Şubatta Merkür S, Güneş Satürn Kavuşumu Var.

  Bugün yeni bir sözleşme asla imzalanmamalı ve yeni sözler verilmemelidir. Bugün bir karar alırsanız o kararı ilerletmede sürekli engellerle karşılaşırsınız ve destek göremezsiniz. Bugün otoriteyle takışmayın derim ve sakin kalın.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz