Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaftalık Burç Yorumları (24-30 Ocak 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  Haftalık Burç Yorumları (24-30 Ocak 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  -

  Koronavirüs pandemisi ile birlikte astroloji ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 24 Ocak pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden haftalık burç yorumları (24-30 Ocak 2022) 

  HAFTALIK BURÇ YORUMLARI: 24-30 OCAK 2022

  Astrolog Dilara Yıldızhan

   

   

   

   

  - Advertisement -

   

   

   

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Haftaya ilişki yada ortaklıkta denge , adalet arayışı ile giriyorsunuz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar  iş hayatınızda çok daha aktif olmaya başlıyorsunuz, çok çalışabilirsiniz ve tartışma yaşanabilir. Özellikle de 26 Ocak-5 Şubat tarihlerinde kariyer hayatınızda iletişim problemleri, mail ve yazışma, evraklarda sorunlar yaşanabilir. 29 Ocak kariyer hayatınızda sözlü manipülasyona maruz kalınabilir ve Venüs S olacak; ilişki sorunları, iş hayatınızdaki kadınlarla anlaşmazlık ve içinden çıkılmaz bir hal alabilecek sorunlar yaşanabilir. 29 Ocakta para –aşk-kariyer hayatınızda önemli bir karar almayın. 30 Aralıkta ise;  kazalara açıksınız ve iş hayatınızdaki sorunlar ani para kayıplarına sebep olabilir.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Haftaya çalışma hayatınızla, yanınızda çalışanlarla, gündelik işlerle yada evcil hayvanlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Bel bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.  24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar ; uzak mesafe seyahatler, yurtdışı, eğitim , uzak akrabalar, eşin ailesi, hukuk-dava ve iş hayatınızda çok fazla çalışabilir, seyahat edebilir ve mücadeleniz hayatın bu alanlarında çok olabilir. 26 Ocak-5 Şubat tarihlerinde seyahatlerde sorunlar gerçekleşebilir. Yurtdışı bağlantılarında iletişim sorunları artabilir, eşin ailesi ya da uzak akrabalarla anlaşmazlıklar artabilir. Bir davanız varsa bu alanda taraflar arası iletişim sorunları artabilir. 29 Ocakta; güçlü kararlar almak isteyebilirsiniz. Sözleriniz çok güçlü olacak ve insanları etkiniz altına alabileceksiniz ama Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın ayrıca Venüs de S olacak yani kadınlarla ilgili takıntılı durumlar, kadınlarla anlaşmazlık ve problem yaşanabilir. 30 Aralıkta ise; kariyerinizle ilgili ani sorunlar yaşanabilir ve kazalara açık olabilirsiniz. Sağlığınıza ise ekstra özen göstermeniz gereken bir gün olacak.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Haftaya çocuklar, aşk, flört, borsa, hobilerinizle ilgilenerek ya da tatil planları yaparak girebilirsiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar çok fazla para harcamanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza çok dikkat etmelisiniz. 26 Ocak-5 Şubat tarihlerinde ise maddi kaynaklar, para, borç, nafaka, ödemelerle ilgili anlaşmazlık yaşanabilir. Ticaret yapıyorsanız bu süreçte yanlış kararlar alabilirsiniz. 29 Ocakta; maddi kaynaklarınızla ilgili güçlü kararlar almak isteyebilirsiniz ama baskı ve manipülasyona da uğrayabilirsiniz ve bu da para kayıplarına sebep olabilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. Özellikle de diş, kemik, eklem problemleriniz artabilir. Üreme bölgesi rahatsızlıkları yaşanabilir. 30 Aralıkta psikolojik sorunlar yaşanabilir, seyahat edecekseniz kazaya açık olduğunuzu unutmayın ve dikkat edin.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Haftaya ailenizle, evinizle, ailenizdeki kadınlarla ilgilenerek başlayabilirsiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar ilişki, evlilik ya da ortaklarınızla mücadele edebilirsiniz ve tartışmalar yaşanabilir. Evlilik, ilişki ya da ortaklıklarınıza ilişkiniz daha hareketli olacak ama tartışmalara dikkat edin. 26 Ocak-5 Şubat tarihlerinde; ilişki ya da ortaklığınızda iletişim problemleri artabilir. Yanlış anlaşılmalar olabilir. 29 Ocakta; ilişki, evlilik ya da ortaklıkta güçlü kararlar alınabilir ama baskı ve manipülasyon gerçekleşebilir ayrıca Venüs S olduğu için sevgi problemi yaşanabilir. 29 Ocak; krizsel bir gün ve dikkat edilmesi gereken bir gün. Evlilik ya da ortaklığınızı sorgulayacağınız durumlar içinde kalınabilir. Mide ağrılarınız olabilir. 30 Ocakta; sosyal çevrenizde ya da dernek gruplarda iniş çıkışlar, tartışmalar yaşanabilir ve para kayıpları yaşanabilir.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Haftaya iletişim, kardeşler, eğitim, seyahatlerle başlıyorsunuz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; çalışma hayatınız, gündelik işler ve sağlık konularında mücadele edebilirsiniz. Eklem, diz, deri problemlerine dikkat etmelisiniz, enfeksiyona açık olabilirsiniz. Çok çalışabilirsiniz. Çalışma hayatınızda tartışmalar yaşanabilir. 26 Ocak-5 Şubat tarihlerinde; çalışma hayatınızda, gündelik hayatınızda iletişim problemleri yaşanabilir. 29 Ocakta; çalışma hayatınızla ilgili iletişimle gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ama Venüs S olacağı için kadınlarla ilgili problemler yaşanabilir. Açıkçası karar alma günü değil. Sonra samsara girdabında içinden çıkılmaz durumlar yaşatabilir. 30 Ocakta; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Kariyer ya da kaderinizi etkileyecek durumlar içinde kalınabilir ayrıca kazalara açıksınız dikkat edin.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Haftaya para, maddi kaynaklar ve ürettiklerinizi değerlendirerek başlıyorsunuz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; aşk, flört, çocuklar, borsa ya da hobinizle ilgili mücadele edebilir, çok çalışabilirsiniz. Aşk hayatınıza ivme kazanacak. Karşınıza yeni insanlar çıkabilir. 26 Ocak-5 Şubat tarihlerinde; eski aşk, flörtlerle iletişim gerçekleşebilir ya da karşılaşmalar yaşanabilir. Anlaşmazlıkları çözmek için ise şanslı olacaksınız. 30 Ocakta; sağlık, seyahat, çalışma hayatınızda ani durumlar içinde kalınabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Seyahat edecekseniz trafikte dikkatli olun.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Haftaya kendinizi ortaya koyarak, duygusal olarak çevrenizdekileri besleyerek, kişisel bakımınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; ailenizle ilgilenebilirsiniz, evinizde daha çok zaman geçirebilirsiniz. Aile içinde tartışmalar ya da hastalanmalar gerçekleşebilir. 26 Ocak-5 Şubat tarihlerinde; aile içinde iletişim sorunları yaşanabilir. Yanlış anlaşılmalar gerçekleşebilir. 29 Ocakta; aile ve evle ilgili yeni kararlar alınabilir ama bugün harcama yapmayın ve karar alınacaksa dikkat edilmesi gereken bir gün. 30 Ocakta; ani harcamalara dikkat edin .Para kayıpları yaşanabilir.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Haftaya duygusal olarak içe kapanarak, duygularınızı dışarıya yansıtmayıp yalnız kalmak isteyebilirsiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; seyahatleriniz artabilir, kardeşlerle daha çok zaman geçirebilir, eğitim alanınızda hareket artabilir. Tartışmalara ve trafikte kazalara ise dikkat etmelisiniz. İletişimde daha tartışmacı bir tutum sergileyebilirsiniz. 26 Ocak-5 Şubat tarihlerinde; kardeşle iletişim problemi yaşanabilir, eğitimde sorunlar gerçekleşebilir. 29 Ocakta; kadınlarla iletişimde zorlanma gerçekleşebilir, sözleriniz çok sert ve manipülatif olabilir. 30 Ocakta; sevgiliniz ya da ortağınız ani isyankar tutumları gerçekleşebilir.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Haftaya sosyalleşerek, arkadaşlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; çok fazla harcama yapabilirsiniz, maddi kaynaklarınızı değerlendirirken dikkatli olmalısınız. 26 Ocak-5 Şubat tarihlerinde; maddi kaynaklarınızla ilgili yeni sözleşme imzalamayın, ticaret yapıyorsanız iletişimde problemler anlaşmazlıklar yaşanabilir. 29 Ocakta; yatırım, para konularında güçlü kararlar alabilirsiniz ama yatırım yapmanızı tavsiye etmem ayrıca kadınlardan gelebilecek yardımlara aldanmayın sorunlar çıkabilir. 30 Ocakta; çalışma hayatınızda, yanınızda çalışanlarla iletişim problemleri yaşanabilir. Ayrıca sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz ani rahatsızlıklar yaşanabilir. Yakın çevrenizden biri de rahatsızlanabilir.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Haftaya kariyer ve iş hayatınızla ilgilenerek başlıyorsunuz ve uzlaşmacı bir tavır sergileyebilir, kadınlardan bu konularda destek görebilirsiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; çok çalışabilir, hayatınızın her alanında mücadeleniz artabilir. Daha aktif ve girişken olacaksınız. Sağlığınıza ise bu süreçte dikkat etmelisiniz, spora başlayabilirsiniz. 26 Ocak-5 Şubat tarihlerinde; kendinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz , insanlar sizi yanlış anlayabilir özellikle de iş hayatınızda iletişim sorunları yaşanabilir. 29 Ocakta; manipülasyon yapabilir, kendinizi çok keskin ifade edebilirsiniz. Plüton sizinle yani güçlenmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ama güç de bir sınavdır unutmayın, Gücünüzü doğru kullandıkça daha da iyi yerlere geldiğinizi göreceksiniz. Ayrıca zihinsel takıntılara ise dikkat etmelisiniz. 30 Ocakta; hobi, aşk, flört ya da çocuklarınızdan dolayı ani harcamalar gerçekleşebilir. Şans oyunu oynuyorsanız kayıp yaşayabilirsiniz.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Haftaya seyahat, eğitim, adalet ,uzak akrabalarla ilgilenerek başlıyorsunuz. Daha uzlaşmacı ve barışçılsınız. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; tuhaf insanlarla karşılaşabilirsiniz, rüyalarınız korkutabilir, bilinçaltı korkularınız ayaklanabilir ama enerjiniz artar ve yorulmak nedir bilmezsiniz. Gizli düşmanlara ise dikkat etmelisiniz. 26 Ocak-5 Şubat tarihlerinde; iletişim sorunlarınız artabilir , yazmak size çok iyi gelecektir. İçsel konuşmalarınız artabilir. 30 Ocakta; aile içi ani gelişen sorunlar yaşanabilir. Ani sağlık problemi de yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmasınız.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Haftaya maddi kaynaklar, yatırım, finansal değerlerinizle ilgilenmeye başlıyorsunuz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; sosyal hayatınızda hareketleniyor. Derneklerde, arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz. 26 Ocak-5 Şubat tarihlerinde; sosyal çevrenizde, derneklerde anlaşmazlıklar iletişim problemi yaşayabilirsiniz. Özellikle 29 Ocak tarihinde; keskin ve manipülatif söylemlere maruz kalabilirsiniz ama sizin için iyi sonuçlanabilir. Kadınlarla ilgili sorunlar yaşanabilir. 30 Ocakta; ani iletişim sorunları, dikkat dağınıklığı, psikolojik sorunlar yaşanabilir. Ayrıca trafikte çok dikkat etmelisiniz kazalara açık olacaksınız.

   

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....