Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji5 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  5 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 5 Aralık pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  5 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  5 Aralık günlük burç

  5 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (5 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, uzak yerlerden alacağınız haberler gündeminizde olabilir. Sosyal çevrenizde gayet ılımlı davranışlar sergileyebilirsiniz. Öğleden sonra kariyeriniz için girişimlerde bulunabilir,otoriter figürle görüşmeler sağlayabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (5 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, öğle saatlerine kadar maddi konularda otoriter figürlerden destekler alabilir,olaylara yaklaşımınız daha ılımlı olabilir. Sonrasında artık hayata yeni bir pencereden bakabilmek için araştırmalara dalabilir, uzak seyahatleri gündeminize alabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (5 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler,  ikili ilişkilerdeki uyumlu tavrınız güzel sonuçlar aldırabilir. Öğle saatlerinden sonra artık maddi konularla alakalı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Sakin bir Pazar keyfini çıkarın.

  YENGEÇ BURCU (5 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, günlük işlerinizi halledip odağınızı ikili ilişkilere çevirebilirsiniz. Kişilerle daha ılımlı tavırlar sergileyebilir, birlikte planlara dahil olabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (5 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, özel hayatınızdaki kişiyle planlar yapabilir, kendinizi tatillerde bulabilirsiniz. Öğleden sonra iş çevrenizden haberler alabilir ve gündeminizi bir anda çevirebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (5 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, ailenizle gayet keyifli zaman geçirebilir, birlikte yemek organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Öğleden sonra özel hayatınızdan haberler gelebilir.

  TERAZİ BURCU (5 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, yakın çevrenizle birlikte kısa seyahatler gündeminize gelebilir, keyifli bir Pazar geçirebilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra ailevi durumlar söz konusu olabilir.

  AKREP BURCU (5 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, maddi konularla ilgilenebilir, öğle saatlerinden sonra yakın çevrenizde odaklanabilirsiniz. İletişiminizin yoğun olduğu bir Pazar. Birlikte planlar yapabilirsiniz .

  YAY BURCU (5 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, kendinizle alakalı yapacağınız girişimler olumlu sonuçlanabilir, memnun kalabilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra odağınız maddi manevi yatırımlarda olabilir.

  OĞLAK BURCU (5 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bilinçaltınızla yüzleşmek sizleri biraz yormuş olabilir. Bundan kaynaklı artık gündeminize kendinizi alabilirsiniz. Güzel adımlar atabilirsiniz.

  KOVA BURCU (5 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün arkadaşlarınızla sizi mutlu edecek organizasyonlara katılabilirsiniz. Yeni kişilerle karşılaşabilir güzel bir Pazar geçirebilirsiniz.

  BALIK BURCU (5 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, sabah saatlerinizde kariyerinizle alakalı elinizde kalan işleri tamamlayabilirsiniz. Sonrasında arkadaşlarınızla buluşabilir, keyifli bir Pazar geçirebilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz