Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji5 Kasım Akrep Burcunda Yeni Ay! Yeni Ay ritüeli için yapmanız gerekenler

  5 Kasım Akrep Burcunda Yeni Ay! Yeni Ay ritüeli için yapmanız gerekenler

  -

  5 Kasım saat 00:14 de Akrep Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Peki, 5 Akrep burcunda Yeni Ay etkileri nasıl olacak? Hangi burçlar etkilenecek? Karma Astrolog Elif Bozkurter 5 Kasım’da gerçekleşecek Akrep burcunda Yeni Ay’ı yorumluyor…

  5 KASIM AKREP BURCUNDA YENİ AY VE ETKİLERİ

  Ailevi konularda gizli saklı ne varsa ortaya çıkacak. Ailece mücadele edip zorlanacağınız bir dönem ancak zaman içerisinde güçlenecek ve hedefinize ulaşacaksınız. Bazılarınız taşınabilir, bazılarınız ev alıp satabilirsiniz, ayrıca iş yaşamınızda ilgili zorlayıcı etkiler var!

  akrep burcunda yeni ay

  MESAJCI RÜYALAR ARTACAK!

  Mistik bir Yeni Ay’ın Neptün ile iyi açı da olması hislerinizin derinleşeceği, sezgileriniz artacağı ve rüyaların çıkacağı, mesajcı rüyalar gördüğünüz bir dönem olacak.

  Üniversite çağındaki gençlerle, akademisyenlerle ve üniversitelerle  ilgili olumsuz bir takım kararlar alınabilir. Ayrıca sanat dünyası ve sanatçılarla ilgili kısıtlayıcı zorlayıcı bir Yeni Ay olacak! Bazı sanatçıların sağlıkları ile ilgili keyifsiz haberler alabiliriz.

  BORSA VE KRİPTO PARALARA DİKKAT!

  Yeni Ay döneminde özellikle borsa ve kripto paralarda çalkantı görülebilir. 3 Kasım&7 Kasım aralığında dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

  - Advertisement -

  AKREP BURCUNDA YENİ AY’DAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  Kişisel haritaya göre değişkenlik gösterir (olumlu veya olumsuz) ancak genel olarak
  Kovalar, Boğalar, Akrepler ve Aslanlar en çok etkiyi alacak olan burçlar. Balıklar, Başaklar, Oğlaklar ve Yengeçler Yeni Ay’ın şanslı burçları diğer burçlar için ise hayat daha seyirinde gidecek…

  YENİ AY RİTÜELİ NASIL YAPILIR?

  • Ritüel öncesi mutlaka duş alın ve kendinizi taze, yeni enerjiye açın.
  • Ritüeli uygulayacağınız sakin bir odaya geçin önce odanızı adaçayı veya dilediğiniz başka bir tütsü ile arındırın.
  • Kırmızı veya beyaz bir mum yakın.
  • Dilerseniz rahatlatıcı bir müzik açın ve gözlerinizi kapatıp sakin nefeslerle konsantre olun. Lal Taşı almış olanlar taşını avuçlarının içine alsınlar, taşı olmayanlar ise ellerini göğsünde kavuştursunlar ve hayatınız da planladığınız yeni yapmak istediğiniz ne varsa aklınızdan geçirin bunları olmuş gibi hayal edin sonrasında da sesli olarak tekrar edin.
  • Dileklerinizi sıraladıktan sonra “Enerji alanıma sıkışmış tüm blokajları kaldırıyorum, enerjimi sağlığa, berekete ve sevgiye açıyor tüm benliğimle yeniliklere hazırım şimdi ve burada hayatıma yeni tohumlar ekiyorum!” diyerek tüm bedeninizin sarı altın bir ışığın kapladığını hayal edin.
  • Daha sonra gözlerinizi açın, mumunuzu söndürün taşınızı toprağa gömün.
  • Eğer mümkünse o gün veya daha sonra ki gün evinizde mayalı bir şey ya da mercimek, nohut gibi çoğalan bir şey pişirin ve mutlaka bir komşunuza veya ihtiyaç sahibi birine bir tabak da olsa verin. Bu bereket için çok önemlidir!

  Yeni Ay döngüsü, dolunay gibi arınma, sonlanma enerjisi değil kendimizi yeniliklere hazırlamak tazelenmek, yeni tohumlar ekmek için harika bir dönemdir.

  Ritüel sadece Yeni Ay’da değil Hilal fazında da yapılabilir! Yani Yeni Ay’ı takiben 3/4 gün içerisinde de uygulayabilirsiniz.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun!

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz