Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji5 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  5 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 5 Mart 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 5 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  5 MART GENEL YORUM

  Ay koç burcunda; cesur ve atılganız. Mücadele enerjimiz yüksek ama tartışma içinde kolayca kalabiliriz. Çünkü önce harekete geçip sonra düşünebiliriz. Bugün yeni kararlar alırsanız hem otoriteden destek görebilirsiniz hem de sözleriniz hayatınıza kalıcı ve uzun vadeli olarak yansır. Bundan dolayı ağzınızdan çıkan her kelime çok önemli olacak. Güzel ve olumlu sözler söyleyin.

  Sağlık olarak; baş, diş, migren, ateşli hastalıklar ve kanama rahatsızlıkları yaşanabilir.

  Günün rengi; kırmızı, turuncu, sarı

  Bugün tarçın esansı, ardıç yağı kullanmak iyi gelecektir.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (5 MART 2022)

  Sevgili Koç; bugün cesurca adımlar atabilir ve sosyal çevrenizdeki otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Yeni bir anlaşma ya da sözleşme imzalarsanız kalıcı ve uzun vadeli olacaktır. Bugün sözlerinize dikkat edin, sözleriniz olumlu ya da olumsuz kalıcı ve uzun vadeli olacaktır. Kariyer hayatınızla ilgili problemleri bugün çözebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (5 MART 2022)

  Sevgili Boğa; bugün içe çekilebilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz ve alacağınız kararlar otoriteden de destek görebilir. Yurt dışı, eğitim planınız varsa bunun için adım atmak için doğru bir gündesiniz.

  İKİZLER BURCU (5 MART 2022)

  Sevgili İkizler; sosyal çevrenizde, topluluk ya da derneklerde kendinizi gösterebilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, hukuk konularında otoriteden destek görebilir ve kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz.

  YENGEÇ BURCU (5 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; kariyer hayatınızda kendinizi cesurca ortaya koymak ve yeni adımlar atmak için güzel bir gündesiniz. Maddi kaynaklarla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz ve alacağınız kararlar kalıcı ve uzun vadeli olarak hayatınıza yansıyabilir. Ortak ya da partnerle sorunlar yaşanabilir ve tartışma içinde kalabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (5 MART 2022)

  Sevgili Aslan; Yurt dışı seyahat, eğitim, hukuk alanlarında cesurca istekleriniz için adım atabilirsiniz ve bu konuda ortak ya da partnerden destek görebilirsiniz. Kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz, baş ağrısı, eklem, diş, kas ağrıları yaşayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (5 MART 2022)

  Sevgili Başak;  maddi kaynaklar, borç ve ödemelerle ilgili kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz, çalışma hayatınızdaki otorite figürlerinden destek görebilirsiniz ve verilen sözler hayatınızda kalıcı ve uzun vadeli olacaktır. Aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili ise problemler yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU (5 MART 2022)

  Sevgili Terazi; ilişki, partnerle ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz ve sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Bugün vereceğiniz ortak kararlar uzun vadeli ve kalıcı olacaktır. Aile içinde sorunlar yaşanabilir ve tartışmalar yaşanabilir.

  AKREP BURCU (5 MART 2022)

  Sevgili Akrep; sağlık ve çalışma hayatınızla ilgili kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Yeni bir sağlıklı beslenme programı uygulamaya başlamak için uygun bir gündesiniz. Bugün baş ağrısı, migren, ateşlenme gibi sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Yeni bir proje üzerinde de kararlar alabilirsiniz. İletişim problemlerine ise dikkat etmelisiniz. Tartışma içinde kalabilirsiniz ayrıca trafikte kazalara açıksınız, sakin kalmaya çalışın.

  YAY BURCU (5 MART 2022)

  Sevgili Yay; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilir, yeni sözler verebilirsiniz. Sözleriniz çok önemli olacak çünkü hayatınıza uzun vadede yansıyabilir. Maddi konularda harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz, çok para harcayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (5 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; ev ve aile hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni bir ev alabilir ve yeni bir sözleşeme imzalayabilirsiniz. Bugün hastalıklara açıksınız ve çok gergin olabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışmalı dürtüsel hareket etmemeye çalışmalısınız.

  KOVA BURCU (5 MART 2022)

  Sevgili Kova; yakın çevre, kardeş, eğitim konusunda yeni bir karar alabilirsiniz. İletişim bugün sizin için çok önemli olacak. Gizli erkek düşmanlara ise dikkat etmelisiniz, bilinçaltınız korkularınızın açığa çıkmasını tetikleyebilir. Tartışmadan uzak durmaya çalışın.

  BALIK BURCU (5 MART 2022)

  Sevgili Balık; maddi kaynaklarınız, ürettikleriniz ve değerlerinizle ilgili yeni kararlar alabilir, otoriteden destek alabilirsiniz. Bugün bilinçaltı korkularınıza dikkat edin, somutlukta olmayan şeyler için korkuya kendinizi kaptırmayın. Sosyal çevrenizde tartışma içinde kalabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz