Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji5 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  5 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 5 Şubat 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 5 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  5 ŞUBAT 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (5 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; Hafta sonuna atak ve enerjik giriyorsunuz. Kendinizi rahatlıkla ortaya koyabiliyorsunuz ve etrafınızdakilere liderlik yapabilirsiniz. Gaza getirmede bugün üstünüze kimse yok. İş hayatınızda ise tartışmalara dikkat edin. Duygusal tartışmalar içinde kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise sosyalleşebilir, kalıcı uzun vadeli arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ayrıca cemiyet ya da topluluklarda kendinizi gösterebilir ve otoritenin desteğini de alabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (5 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; hafta sonuna içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bazı ruhsal yaralarınız sizi psikolojik olarak yorabilir. Meditasyon, enerji çalışmaları yapmak sizin için iyi olacaktır. Ruhsal olarak ferahlamanıza yardım edecektir. Seyahat edecekseniz dikkatli olmalısınız. Kariyer hayatınızda ise otorite desteği sizinle olacaktır.

  İKİZLER BURCU (5 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; sosyalleştiğiniz, arkadaşlarınızla olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Maddi harcamalarınız canınızı yakabilir dikkatli olun. Harcamalarınızı, borçlarınızı gözden geçirmeniz ve kontrol altında tutmanız gereken bir gündesiniz. Akşam saatlerinde sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla seyahat kararı alabilirsiniz. Eğitim konusunda otoriteden destek göreceksiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (5 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; kariyer hayatınızda kendinizi ortaya koyarken tartışma içinde kalabilirsiniz, duygularınızı ifade ederken zorlanabilirsiniz. İlişkinizde ise sevginizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz, dikkatli olun. Akşam saatlerinde; maddi konularda kalıcı kararlar alınabilir.

  ASLAN BURCU (5 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; seyahat, eğitim, yurtdışı, hukuk alanında tartışmalar yaşanabilir ve kendinizi ortaya koymakta zorlandığınız için canınız sıkılabilir. Çalışma hayatında dikkatli olmasınız, sakin kalmaya çalışın. Sağlığınız olumsuz etkilenebilir, baş ağrısı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde; ilişkiniz, evlilik yada ortaklığınızla ilgili kararlı olabilirsiniz ve kalıcı uzun vadeli bir döneme geçebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (5 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; maddi kaynaklar, finans, borçlar, ödemelerle ilgili sorunlar canınızı sıkabilir, zorunlu harcamalar yapabilirsiniz. Bugün kararlarınıza dikkat edin. Akşam saatlerinde; çalışma hayatınızdaki otoriteden destek alabilirsiniz ve maddi kaynaklarınızı düzenleyecek olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık problemlerine ise bugün dikkat etmelisiniz.

  TERAZİ BURCU (5 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; aşk, ilişki, evlilik yada ortaklığınızda tartışmalar yaşanabilir, ev ve aile içinde mücadelenizde kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde; aşk, ilişki, çocuk ya da hobinizle ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymaktan bugün çekinmeyin ve ben de buradayım deyin.

  AKREP BURCU (5 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Stres, çalışma hayatınızda tartışmalar yaşanabilir, yanlış anlaşılmalar gerçekleşebilir. Baş ağrısı, baş yaralanması ve kanamalara dikkat etmelisiniz, kendini cesaretle ortaya koyarken sorunlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde; aile içinde otoriteden destek alabilirisiniz ve kalıcı uzun vadeli adımlar atabilirsiniz.

  YAY BURCU (5 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; aşk, flört, ilişkilerde ben de buradayım diyorsunuz ama duygusal yaralanmalara açık olduğunuz bir gündesiniz. Maddi harcamalarınız artabilir, ilişki, çocuk, hobi ya da eğlence için para harcayabilirsiniz ama bu dürtüsel olacağı için para kaybına sebep olabilir. Akşam saatlerinde; yakın çevrenizdeki otorite figüründen destek görebilirsiniz. Yeni bir sözleşme, anlaşma yapacaksınız bu kalıcı ve uzun vadeli olacaktır.

  OĞLAK BURCU (5 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; aile ve evinizle ilgilenebilirsiniz ama tartışma ve duygusal ifadede zorlanabilirsiniz. Açıkçası tartışmayı başlatan siz olabilirsiniz. Sakin kalın. Akşam saatlerinde ise; maddi kaynaklarla ilgili kalıcı ve uzun vadeli yatırım kararı alabilirsiniz. Maddi kaynaklınızı, geliriniz konusunda adımlarınız yavaş olabilir ama kalıcı ve uzun vadeli olacaktır.

  KOVA BURCU (5 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; iletişimi eğitim, kardeşler ve yakın çevrenizden duygusal bazı yaralanmalar gerçekleşebilir, tartışma içinde kalabilirsiniz ve kendinizi ifade ederken ego yaparsanız sorunlar büyüyebilir. Akşam saatlerinde; otoritenizle ayaklarınız yere sağlam basacak ve kararlı olacaksınız.

  BALIK BURCU (5 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; maddi kaynaklar, harcamalarda sorunlar gerçekleşebilir, bazı durumlar canınızı yakabilir. Bu süreçte ödemelerinize , harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Dürtüsel hareket etmemek sizi sorunlardan uzak tutacaktır. Akşam saatlerinde ise; maddi kaynaklarınızla ilgili otorite desteği alarak kalıcı uzun süreli kararlar alabilirsiniz.



  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz