Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji6 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  6 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 6 Aralık pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  6 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  6 Aralık günlük burç

  6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (6 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, haftaya yoğun iş temposuyla başlıyorsunuz. Kariyerinizde atacağınız adımlar için kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Otoriter figürlerin desteğini görebilir, ortaklı maddi gelirlerinizde düzenlemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (6 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, hayat felsefeniz, yurtdışı konuları, uzak seyahatlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Uzaklardan alacağınız haberlerle atılgan olabilir, olayları çözümlemek için girişimlerde bulunabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde güçlü hissedebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (6 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, ortaklı maddi gelirleriniz için girişimlerde bulunacağınız bir hafta başlıyor. Borç, kredi,ortaklı ya da eş kaynaklı finansal durumlar için kendinizi daha aktif daha güçlü hissedebilirsiniz. İş çevrenizden destekler gelebilir.

  YENGEÇ BURCU (6 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, ikili ilişkilerinizin aktifliğiyle başlıyorsunuz haftaya. Kendinizi daha güçlü ifade ederken, konuları çözümlemek keyfinizi yerine getirebilir. Aşk hayatınızdan alacağınız destekle daha iyi bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (6 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, iş hayatınızda yoğun gündemlerin olacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Günlük rutin işlerinizi düzenleyebilir, ailenizden alacağınız güç ile bazı sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Sağlık konularında çözümlenmesi gerekenler karşınıza çıkabilir.

  BAŞAK BURCU (6 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, özel hayatınız, flörtünüz varsa çocuklarınızla alakalı gündemlerinizin olacağı bir haftaya başlıyorsunuz. Kendinizi daha iyi ifade edebilir, yeni başlangıçlara imzanızı atabilirsiniz. Yakın çevrenizle gerildiyseniz toparlamak için güzel bir süreç.

  TERAZİ BURCU (6 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, ailevi gündemleriniz yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Tadilat, ev alım satımı,  taşınmalar gündeminizde yer alabilir. Maddi olarak destekler görebilirsiniz. Kendinizi daha net ifade edebilirsiniz.

  AKREP BURCU (6 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, yakın çevreniz, iletişiminiz, eğitim hayatınız ve kısa yolculukların konuşulduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Kendinizi aşırı enejik hissedebilir, yeni başlangıçlarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Çabalarınızın karşılığını görmek sizi mutlu edebilir.

  YAY BURCU (6 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, maddi konulara önem vereceğiniz bir hafta. Harcama dengenizi kurmak için girişimlerde bulunabilir, kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Maaşınızla alakalı gündemleriniz oluşabilir.

  OĞLAK BURCU (6 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, kendinize vakit ayırmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Dış görüntünüz, sağlığınız ön planda olabilir. Bunlarla alakalı alacağınız kararlar sizi kendinize getirebilir. Sosyal çevreniz de bu durumdan memnun kalabilir.

  KOVA BURCU (6 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, inzivaya çekilmek isteyebilir, bilinçaltınızda sizde iz bırakan olayları çözümlemek için araştırmalar yapabilirsiniz. Küllerinizden doğmak için kariyer hayatınızdan da alacağınız destekler olabilit.

  BALIK BURCU (6 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, sosyal çevrenizde aktif bir haftaya merhaba diyorsunuz. Yeni kişilerle tanışabilir, size hayat görüşünüzle alakalı destek olduğunu fark edebilirsiniz. Organizasyonlar keyfinizi yerine getirecektir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....